Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

czyzby powtorka bodajze z pol finalow euro 2004 ? czyli Anglia odjedzie w karnych z Portugalia ?

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sytuacje sa zazwyczaj kontrowersyjne , bo jak kto spowiedzial wczesniej niektorzy napastnicy nie majac pomyslu na gre w polu karnym specjalnie celowali by w rece obroncow :-|

Ale celowanie w ręce nie jest zabronione... Natomiast karane jest dotknięcie ręką piłki, szczególnie w polu karnym... Jak ktoś wie jakie są konsekwencje to nie powinien machać jak przekupa na targu...

 

ja nadal czekam aż wprowadza sędziów przy monitorach, bo to naprawde śmieszne jest... te kartki, faule, spalone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że go kopnoł bo sezia był ślepy i nie widział jak tamten go trzyma, a to że dostał czerwoną to żenada :mur:

Czerwona kartka byla bezdyskusyjna. Takie chamskie zagrania trzeba tepic bez dwoch zdan.

 

Portugal go, go, go!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie sytuacje sa zazwyczaj kontrowersyjne , bo jak kto spowiedzial wczesniej niektorzy napastnicy nie majac pomyslu na gre w polu karnym specjalnie celowali by w rece obroncow :-|

 

Na tych mistrzostwach jeszcze nie podyktowano karnego za rękę w polu karnym. A sytuacji takich było chyba już z tuzin :blink:

 

Wygląda na to że wszyscy sędziowie nie mają cohones żeby to gwizdnąć :huh:

 

EDIT: Go England (penalties)!

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytan CO RICARDOOOOOOOOOO !!! o tym gosciu bedzie sie mowic juz napewno ze to bramkarz od zutow karnych !!!!!!! BRAWOOOO , niesamowity gosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... trzeci mundial na którym moja ulubiona drużyna odpada :mur: Za grę im się należało, ale bramkarz portugalii pokazał klasę... natomiast szkoda że szwabole tak samo wygrały... ani szwabom ani portugalczykom się nienależało... Hmm... no to co mi pozostało... Brrraaaaasiiillll :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protugalia wygrała. Tego się spodziewałem przed meczem, pamietajac nedzna gra Anglików. Ale tym razem Anglia duzo bardziej zasłuzyla na zwyciestwo, grajac w 10 mieli naprawde duzo pieknych akcji, a Portugalia grala dosyc nieporadnie. Coz, odpadna z Brazylia, bo sama druzyna Portugalii duzo stracila w moich oczach w meczu z Holendrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Portugali się nie należało Sarkazz ? :P Ale Ricardo to pięknie bronił :] ma chłopak nosa do karnych, za to strzelcy Portugali zawalili (te 2 niestrzelone ehhh). Ronaldo zakończył doskonałym strzałem (; Wiedziałem, że strzeli :P Jeeeeee Portugalia w półfinale z Brazylią!!! ;] Bo Brazylia rozniesie dzisiaj żabojadów !!! Szkoda mi tylko Terry że znowu nic nie osiagnie ;(

 

Xpektor nie ciesz się bo Twoi makaroniarze z Niemcami będą grać (; Czyli 11 na 12 :P:P ;]]]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia na tych mistrzostwach slizgala sie jak Wlosi.

Tak naprawde ladnie zagrali dopiero dzis. No ale jeden mecz na cztery to dla mnie za malo aby walczyc o najwyzsze miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PORTUGALIA!!!!! Ricardo!!!!!!!!

 

aNGLIA TO DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

 

reprezentacja anglii to ciecie, nigdy nie lubiłem ogladac meczów z ich udziałem, tym razem zrobilem wyjatek z powodu Portugali.

 

BRAVO RICARDO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglia na tych mistrzostwach slizgala sie jak Wlosi.

Tak naprawde ladnie zagrali dopiero dzis. No ale jeden mecz na cztery to dla mnie za malo aby walczyc o najwyzsze miejsca.

 

Dokladnie dzis sie zgadzam w 100% :wink: , a Portugalia walczyla poprostu jak potrafi a przeciez to nie jest druzyna na Mistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fajne, każdy na kogoś stawia, jedni się cieszą a inni smucą. Poprostu Mundial Fever ;]

 

A ja mimo tego się cieszę bo w typerze stawiałem 0:0 (do przerwy też) czyli miałem nosa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie mam słów... :mur: Znów farciarze wygrali. Co pokazała Portugalia? NIC! A i tak awansowali. Wyeliminowali drugą drużynę , której kibicowałem. Na Figo, tego poj... cwaniaka już patrzeć nie mogę. To samo na Maniche, połamańca jednego.... Oddając sprawiedliwość muszę jednak pochwalić Ricardo za te karne - wspaniała intuicja.

 

Mam nadzieję, że Brazylia ustawi ich w szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z nielicznych na tym forum w ostanim cwiercfinale kibicuje Francji. :D Ograli mojego faworyta Hiszpanie to moga tez ograc Brazylie. :) Zabojady i slimakozercy musza dzisiaj wygrac. :ploom: :P

Trojkolorowi do boju. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS nie przesadzaj, że ciecie bo jest tam kilku b. dobrych zawodników (nie mówią o 'pięknym' beckhamie :lol: ) tylko np Terry.

 

Santi to nawrzucaj na Brazylię to się pokłócimy bo nudno (; ;]]]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma niesamowite wyczucie przy karnych! Byłem za Portugalią, jednak dziś zwycięstwo należało się Anglii za to z jaką determinacją grali po zejściu z boiska Rooney'a.

Oczywiście, żeby nie było zbyt normalnie to sędzia nie zauważył "ręki" w polu karnym :| Poziom sędziowania na tych mistrzostwach jest na prawdę irytujący.

Szkoda, tylko że przez ten remis mi kupon nie wszedł [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie błędem Anglików było zagranie z tylko jednym wysuniętym Rooney'em. Trzeba było dać jednak Croucha od początku - widać było, że Portugalia nie ma sposobu na walkę z tym napastnikiem w dośrodkowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE W ZYCIU !!!!! nie mam nic do Francji ale tylko Brazylia jest wstanie poknac Niemcow !!! Niech sie narud przebudzi i kibicuje mocno BRAZYLI , nie bedzie Niemiec plul nam w twarz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...