Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się :lol:

ja tez , schweinsteiger zawsze kojarzy mi sie ze swine jak slysze te jego nazwisko , teraz to mi obojetne kto wygra oby nie niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brazylia na szczęcie szybko odpadla. moze pojda po rozum do glowy i zaczna normalnie grac, przygotowywac sie itd., a nie wierzyc w duchy przeszłosci i to, ze nikt nie moze im nic zrobic, po przeciez sa pieprzonymi kanarkami

nie moge patrzec jak sie na lawce marnuja tacy ludzie jak dani alves, cris albo od biedy robinho...

 

mistrzostwa swiata to wogole [pip!] impreza, pilka klubowa jest juz 2 dekady dalej pod kazdym wzgledem - moze 20 lat temu MŚ robily wrazenie, ale teraz nic nie moze się równać Champions League, lub choćby szlagierowym meczom w najlepszych ligach świata, powiedziałbym nawet ze w kazdej kolejce kazdej ligii europejskiej znalazlyby sie 2-3 mecze ciekawsze niz jeden cwierc-, pol- i finał MŚ, Euro i innych głupich turniejów.

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gdzie sa Ci funboye Brazyli co ich tak tlumaczyli z kazdego kaleczniawego, wolnego i nudnego meczu??

Trafili na pierwszego lepszego przeciwnika i papa. A do domu daleko.

No to teraz jeszcze pozegnac slizgaczy Wlochow i Niemcow i jest good final :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że właśnie Niemcy wygrają :[. Niech ktoś 'dojrzały' z forum kandyduje na prezydenta i zrobimy im wjazd za 4 lata [;.

 

BTW. Podolski też takie farbowane włoski ma, i pro niemiecki jest. Ehhh pojedziesz do Niemiec i wracasz ze szwabskim ryjem [; był ktoś z Was w Niemczech ? :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Też ich dlatego nie lubię :D :lol: A najlepsze to, że Klose coraz bardziej ma taki ryj ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Przyłączam się :lol:

A co do Klose to on już od dłuższego czasu ma taki ryj :lol: :lol: :lol: :mur:

Niemcy sa takimi twarzowcami bo ten ich z****ny jezyk wykrzywia im ryje. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Pewnie Klose mial kiedys normalna twarz (jak byl Polakiem). :lol2:

Niemcy i tak za daleko juz zaszli wiec pora zakonczyc zwycieska passe.:P Wlosi nie graja co prawda pieknie, ale za to skutecznie i na Niemcow cattenaccio powinno wystarczyc. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy sa takimi twarzowcami bo ten ich z****ny jezyk wykrzywia im ryje. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Pewnie Klose mial kiedys normalna twarz (jak byl Polakiem). :lol2:

Niemcy i tak za daleko juz zaszli wiec pora zakonczyc zwycieska passe.:P Wlosi nie graja co prawda pieknie, ale za to skutecznie i na Niemcow cattenaccio powinno wystarczyc. :D

Jak ja pragnę zobaczyć rozpacz i łzy w oczach tych szwabów (z najbardziej szwabskim Klose na czele)

:twisted2: :twisted2: :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie mam słów - z braku czasu nie widziałem dzisiaj żadnego meczu - wracam do domu i co widze? Anglia i Brazylia OUT!!!!

 

SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

W półfinałach znalazły się drużyny, którym życzyłem szybkiego odpadnięcia, szczerze mówiąc to nawet mi się nie chce oglądać kolejnych spotkań - bo co będzie ciekawego? Wszystkie drużyny będą grały na 0, efektem tego będą zapewne nudne mecze, dodać do tego jeszcze kolejne wielbłądy" sędziów (na korzyść gospodarzy ofkors) i mamy piękne widowiska....

hmmm

może obejrze mecz Francuzów ze względu na wysoki poziom aktorstwa prezentowany ostanio przez Henrego :D

ja nie wiem wogole co ty opowiadasz :lol: wróżysz?

To co Francuzi zrobili dzis z Brazylami było dla nich minimum kompromitujace - skromny wynik 1:0 - przewaga ogromna!!

 

A co będzie ciekawe? Kolejny mecz Francji! oni muszą sie dostać do finału skoro te dinozaury odżyły!! Tak Francji bo nie Brazyli która pokazała dzis swoje nieudolne poczucie humoru którym zawiodła swoich kibiców! Ja juz dawno zyczyłem Francji wypadu, ale no.... po tym meczu jestem po prostu w SZKOKU! Tak! oni są w stanie zdobyc puchar! Jak juz ktoś tam pisał wczesniej, Brazylia sie najwyrazniej męczyła, to nie był geniusz trenera który nie wykorzystywał maximum potencjału tylko poprostu szczęscie.

 

Dzis szczyt aktorstwa pokazał Ronaldo, nawet karte wyciulał!(no tak, chronimy gwiazdy - nawet te upadłe)

 

Licze na finał Francja - Niemcy. ew, Francja - Włochy. Portugal mi jakos nie leży...

A najgorsze jest to, że właśnie Niemcy wygrają :[. Niech ktoś 'dojrzały' z forum kandyduje na prezydenta i zrobimy im wjazd za 4 lata [;.

 

BTW. Podolski też takie farbowane włoski ma, i pro niemiecki jest. Ehhh pojedziesz do Niemiec i wracasz ze szwabskim ryjem [; był ktoś z Was w Niemczech ? :lol:

ja byłem... dosyc dużo czasu ... a co? ;) Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thical jestes takim kibicem i nie wiesz ze rozny to jest rzut??

 

Panowie prosze o spokoj. Co to za wulgaryzmy?? Jestescie zwyklymi kibolami czy kibicami. Rzucacie miesem i jakimis glupawymi odzywkami w stosunku do innych narodow?? Za co?? Za to ze maja lepszych pilkarzy niz nasza cudowna reprezentacja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Podolski też takie farbowane włoski ma, i pro niemiecki jest. Ehhh pojedziesz do Niemiec i wracasz ze szwabskim ryjem [; był ktoś z Was w Niemczech ? :lol:

Ja bylem. :D Chodzilem w masce i mam normalna twarz, a nie pro niemiecka. :lol2: A najlepsze jest to, ze jak spotkalem tam fajne laski to okazalo sie, ze sa to polki. :lol2: Niemki nie widzialem zadnej, ktora zaslugiwala by na wieksza uwage. :mur:

 

Dobra, a wracajac do MS to nie ma co plakac po Brazylii. Grali slabo przez caly mundial i nie zasluzyli na polfinal. Francja w przekroju calego turnieju tez nie wypada jakos super, ale chlopaki sie rozkrecaja z kazdym meczem. Po prostu w grze Francji bylo widac pasje, a Brazylia byla iluzja druzyny o wielkich mozliwosciach. Trener Brazylii to tez "super" jest, tak samo jak Argentyny. Majac taki potencjal pilkarzy do pierwszej '11' wystawia wypalonych zawodnikow lub bez formy. Sami sobie zgotowali taki los wiec pora wracac na chawire. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jon, w końcu ktoś z moderacji zauważył, że wielu z wypowiadających się przeniosło te fatalne zwyczaje z polskich trybun do tego tematu. Wstyd.

 

Ktokolwiek (a celuje w tym bodajże sarkazz, odmieniający to słowo przez niemal każdy przypadek) z was poczuje, że ma większe cohones pisząc na forum inetowym "szkop" zamiast "Niemiec"? Jeśli tak, to tylko współczuć (małych jajek ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Lepsze ryje Polakow czerwone od wody

Tak tak. Tak widza Nas inni.

 

Ale ok. Koniec tematu.

Nie jest to zaden ruch anty niemiecko-wlosko-angielsko-brazylijski.

Macie tu gadac o mundialu.

Kazdy kolejny wyskok czy "zut" zostanie nagrodzony, mimo iz nie lubie tego robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej John i draak :P Przecież to joke'i są przynajmniej z mojej strony (;

 

Ale z tymi twarzami to coś jednak w tym jest :].

Dla mnie typowy niemiec, to wysoki blondyn z wąsem i mieśniem piwnym, twarze? raczej pociągłe.

 

Chyba cała ich reprezentacja ma korzenie po za krajem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem wogole co ty opowiadasz :lol: wróżysz?

może nie wróżę ale troche sobie tutaj dramatyzuje :-P aczkolwiek nie całkiem bezpodstawnie

 

Błędy sędziego w meczach gospodarzy to w ostatnich latach standard.

Nudna gra Włochów tak samo.

Francja mnie denerwuje głównie przez ten spektakl Henrego w meczu z Hiszpanią - to co pokazał to istna Joga Bonito!

Portugalia mnie denewuje ze względu na pajaca Figo i wielką eloźą mega gwiazde C.Ronaldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jon, w końcu ktoś z moderacji zauważył, że wielu z wypowiadających się przeniosło te fatalne zwyczaje z polskich trybun do tego tematu. Wstyd.

Ktokolwiek (a celuje w tym bodajże sarkazz, odmieniający to słowo przez niemal każdy przypadek) z was poczuje, że ma większe cohones pisząc na forum inetowym "szkop" zamiast "Niemiec"? Jeśli tak, to tylko współczuć (małych jajek ;) ).

Niemieccy kibice (puste kubki w strone faulowanego bramkarza) i zawodnicy zdobyli sobie nasza sympatie w meczu z Argentyna. I to ich prasa musi im rekomprensowac male ego niesmacznymi zartami z innych narodow. Dzis wygral lepszy, sedzia byl w miare obiektywny, wiec Brazylii szkoda, ale trudno. Ale Argentyna polegla w walce z sedzia, nawet niemieccy operatorzy nie pokazywali powtorek, kiedy Niemcy faulowali albo kiedy byla reka w polu karnym. Takiej Niemieckiej druzynie mowie nie na mundialu. Slabo grajacy Wlosi moze nie dadza im rady, ale trzeba wierzyc we Francje. Ona jedna moze dac rade Schweinsteigerom;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

a ja sie tak cieszylem ze figo wraz ze swoją śmieszną reprezentacją odpadnie a tu lipa - jestem niepocieszony :cry:

wszystko przez Rooneya i te jego "tęskne za rozumem spojrzenie" - cos takiego Szczęsny walnął xD

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ komisarz- ja też słowem nie wspominałem, że kibicuję Niemcom. Nie lubię prostactwa (np. zachowanie kibiców w meczu przeciwko Argentynie też było naganne) w żadnej postaci, stąd popieram w pełni post Jon'a.

 

Można nie lubieć Niemców, ale pisanie co chwila kur... ja pier... doje... tym szwabom zaczyna przypominać onet lub inny tweak, a tego tu nie chiałbym widzieć (czytać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie wróżę ale troche sobie tutaj dramatyzuje :-P aczkolwiek nie całkiem bezpodstawnie

 

Błędy sędziego w meczach gospodarzy to w ostatnich latach standard.

Nudna gra Włochów tak samo.

Francja mnie denerwuje głównie przez ten spektakl Henrego w meczu z Hiszpanią - to co pokazał to istna Joga Bonito!

Portugalia mnie denewuje ze względu na pajaca Figo i wielką eloźą mega gwiazde C.Ronaldo.

szkoda, że nie widziałeś dzisiejszego meczu, Figo a przede wszystkim C.Ronaldo mimo że go nie lubię to radził sobie całkiem nieźle i to właściwie tylko ten drugi był widoczny przez całą drugą połowę, dogrywkę i strzelił decydującego karnego więc nie jest tak źle :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo gra b.dobrze. Chyba jeden z nielcznych,młodych piłkarzy, który nie robi z siebie gwiazdy medialnej a w mecz wkłada całe serce. Życzę mu aby osiągnął jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie wróżę ale troche sobie tutaj dramatyzuje :-P aczkolwiek nie całkiem bezpodstawnie

 

Błędy sędziego w meczach gospodarzy to w ostatnich latach standard.

Nudna gra Włochów tak samo.

Francja mnie denerwuje głównie przez ten spektakl Henrego w meczu z Hiszpanią - to co pokazał to istna Joga Bonito!

Portugalia mnie denewuje ze względu na pajaca Figo i wielką eloźą mega gwiazde C.Ronaldo.

Taaaak masz racje co gwiaaaaaazdorów Portugali :) i to jest ktoryś z powodow dlaczego mi nie leża. Henrego nie poznaje... lubie tego piłkarza, ale w Arsenalu. Ta jedna jego gierka.... no dobra, ale przy "grach" innych, to jest moznaby powiedziec normalka. Co dzis zrobił Ronaldo? ta kartka sie nalezała, ale jemu.

 

Dla mnie jest dziwne mowić ze ten mundial juz będzie do [gluteus maximus], bo nie ma właśnie elo źa brazylów i Ronaldinho z chipsów, który ma skłonności do wywracania sie na piłce :lol:. Poprostu odpadają słabsi. Fakt ze czasem sedziowie przeginają, ale zwycięzcy mundialu nie można powiedziec ze wygrał to fartem, bo to będzie chyba jakims niepozoruzmieniem.

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sędzia w meczu Francja Brazylia wcale nie był obiektywny - był po stronie Brazylii

2. Francja wygrała i należało im się za ładną grę. I dzięki Bogu bo nie będę już musiał słuchać zadufanych w Brazylii komentatorów, jacy to oni nie są świetni. Okazało sie, że nie są. A podobno miało być, że nawet nie muszą biegać aby wygrać mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i kibicowalem anglii ;] ale teraz przestawiam sie na francje, Bylo wreszcie pieknie pokazane ze zawodnik Arsenalu Henry prezentuje sie lepiej niz przereklamowany ronaldinho ;] ot taka mala zemsta za barcelone ;] A wiec zycze francji wygranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze Pauleta cos ostatnio gra slabo. Bardzo lubie tego zawodnika i zycze mu jak najlepiej. Cristiano Ronaldo dzisiaj gral mniej pod siebie, a bardziej pod druzyne i nawet niezle to wygladalo. Moze trener wreszcie mu wytlumaczyl, ze podaniami do siebie meczu nie wygra. :P Wiecie czy na mecz z Francja wraca Deco czy bedzie jeszcze pauzowal? Bez niego Portugalia niestety duzo traci w ofensywie.

 

Btw ciesze sie, ze wreszcie zdejma ta elo, pro, ziomalska reklame z tym kolesiem co mowi - "I ta niepewnosc, wygramy czy nie wygramy? Oby wygrala Brazylia." :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...