Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to niemcy przeciez odpadli... i jest powod zeby swietowac!

 

To zaplata za ich niewyparzone pyski, a raczej niektorych dziennikarzy.

 

Ciekawe co beda teraz pisac...

 

Ehhh UP`nal juz ktos moze brameczki? Obie piekne, strzelone z podan gracyz Milanu ;)

 

Włoska piłka rulezz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka w wykonaniu Włochów bombowa, zresztą cały mecz przeważali i zasłużenie wygrali :)

 

Jednak rewelacją dzisiejszego wieczoru był... Szpakowski- czego on dziś nie wyprawiał :lol:, pomyłki w co minutowych odstępach, na do widzenia zapowiedział, że to Niemcy zagrają w wielkim finale (poprawił się co prawda, ale...). Rozumiem emocje, ale widać, że gość już swoje latka ma i teraz komentować powinien conajwyżej spotkania szachistów.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam kolo grunwaldu i nic nie szlyszalem. Czym tu az tak sie podniecac... Oczywiscie dobrze ze to Wlosi wygrali ale zeby w takim Wroclawiu swietowali z tego powodu to nie Polska przeciez ;)

Przypomnij sobie, komu Niemcy w ostatniej minucie meczu strzelili gola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Panowie i Panie (mało ich:P) u Was ale u nas we Wrocku, konkretnie pl. Grunwaldzki to święto narodowe :D nawet petardy strzelały ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]. A to co się darliśmy po golu Włochów i później drugi del Piero :D YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! Niemcy niech płacząąąąąąąąą (już nie powiem szw..., bo mnie tu pojadą :P). ;]]]]]]]

Oj działo się u mnie to jeszcze chłopaki reszte fireworks z sylwestra wyciagneli na tę okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się tak, jakby to Polska była w finale :D

Forza Italia!!!

 

Niemcy od momentu kiedy wygrali z Polską bardzo mnie denerwowali, nie jestem jakoś anty-niemiecki, ale chciałem, żeby wreszcie przegrali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam kolo grunwaldu i nic nie szlyszalem. Czym tu az tak sie podniecac... Oczywiscie dobrze ze to Wlosi wygrali ale zeby w takim Wroclawiu swietowali z tego powodu to nie Polska przeciez ;)

Wroclaw - prawie jak Rzym. ;]

Meczyk dobry, wyrownany, koncowka przycisneli niebiescy i jest efekt. Wlosi tez sie niezle pod koniec odkrywali, bylo kilka sytuacji bardzo niebezpiecznych dla nich.

Nie moglem juz patrzec na Klinsmana co on wyrabia, rzucal sie po tym swoim boksie, rozwalal bidony, darl jape, robi z siebie strasznego kretyna i niezrownowazonego czlowieka, juz wyobrazam sobie co jest na treningach.

Lippi za to spokojny, doswiadczony i trzezwo myslacy.

Ten caly Odonkor, robia z niego jakiegos super star, czarnego konia (no dobra raz mu sie udalo w meczy z Polska ;] ) a tak naprawde to nie widze tej jego szybkosci, techniki tez nie ma, niewiem czym oni sie tak zachwycaja. To jakis Olisadebe niemiecki, czy co ?

Imo beda sie niesamowicie motywowac na ten emczyk o 3cie miejsce, wiec Portugalia (oby ona ;]]] ) bedzie miala mokro.

 

Jutro licze oczywiscie na Francje, potem wygrany finalik i powtorka z rozrywki - 98'. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja gluchy jestem ale nic nie uslyszalem jak swietuja :) A faktycznie na dole pod moim blokiem jacys kolesie sie bawia na calego drac sie ... Wiadomo ze jest powod do radosci .. owszem jestem wsciekly ze nam wpakowali ta bramke ale przeciez to nie powod do AZ takiej radosci ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka w wykonaniu Włochów bombowa, zresztą cały mecz przeważali i zasłużenie wygrali :)

 

Jednak rewelacją dzisiejszego wieczoru był... Szpakowski- czego on dziś nie wyprawiał :lol:, pomyłki w co minutowych odstępach, na do widzenia zapowiedział, że to Niemcy zagrają w wielkim finale (poprawił się co prawda, ale...). Rozumiem emocje, ale widać, że gość już swoje latka ma i teraz komentować powinien conajwyżej spotkania szachistów.

Dlatego ogladalem na Polsat Sport ! :D

 

Jeszcze raz FORZA ITALIA ! :D

Edytowane przez jauhis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja gluchy jestem ale nic nie uslyszalem jak swietuja :) A faktycznie na dole pod moim blokiem jacys kolesie sie bawia na calego drac sie ... Wiadomo ze jest powod do radosci .. owszem jestem wsciekly ze nam wpakowali ta bramke ale przeciez to nie powod do AZ takiej radosci ;)

 

To sie nie ciesz, nikt nikogo nie zmusza, zawsze jest miejsce dla jednego malkontenta.

 

Bałem sie, ze beda karne, a tu taka niespodzianka. A moglo byc 4:0, gdyby nie slupek i poprzeczka, wtedy nie byoby co zbierac z boiska:)

 

A tymczasem jest spory dylemat w typowaniu mistrza świata - jak sadzicie panowe: Włochy czy Francja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja gluchy jestem ale nic nie uslyszalem jak swietuja :) A faktycznie na dole pod moim blokiem jacys kolesie sie bawia na calego drac sie ... Wiadomo ze jest powod do radosci .. owszem jestem wsciekly ze nam wpakowali ta bramke ale przeciez to nie powod do AZ takiej radosci ;)

Nie chodzi o to że wygrali z nami poprostu nigdy nie lubiłem piłki w ich wykonaniu...

 

Zależy gdzie mieszkasz bo u mnie jacyś ludzie wyciągnęli fireworks może nie świętowali wygranej Italii, ale akurat działo się to jakieś 2-3 minuty po meczu.

 

EDIT:

 

Ja jutro kibicuje Francji, kibicowałem Brazylii, ale po tym meczu full respect dla Francuzów.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah ;]

portugal jeszcze i spust murowany ;]

btw. przy meczu zajadalem pizze, wiec nie moglo byc inaczej ; >

 

kurcze ja tez jadlem pizze przy meczu i kilku z was napisalo ze tez, hmmm moze to dziala :D Dajcie jakies fajne latwe w przygotowaniu danie portugalskie na jutro :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wogole ktos kto sie nie cieszy z tego powodu ? ZE WYGRALA ITALIA ?

 

... jak jest to Ja smieje sie podwojnie, z Niemcow i z tego kogos

Ja się nie ciesze :(, ale cóz faktycznie musze przyznać ze wygrali lepsi, ale wdg mnie mecz był wyrównany, a sędzia wcale nie gwizdał pod Niemców (chyba tylko ten wolny nie tego)

 

Co do zacytowanego wyżej postu to chmmm, skoro śmiejesz się ze mnie i z Niemców to ja mam niebywałą polewkę z ciebie i twojej Brazyli :lol:

 

Cóz niedługo Mistrzostwa Europy, Niemcy mają młodą drużynę moze cosik powalczą, napewną bedą groźni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nie ciesz, nikt nikogo nie zmusza, zawsze jest miejsce dla jednego malkontenta.

 

Bałem sie, ze beda karne, a tu taka niespodzianka. A moglo byc 4:0, gdyby nie slupek i poprzeczka, wtedy nie byoby co zbierac z boiska:)

 

A tymczasem jest spory dylemat w typowaniu mistrza świata - jak sadzicie panowe: Włochy czy Francja?

Szacunek dla Wlochow po tym meczu, ale mistrzem swiata bedzie Francja. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub::wub:

 

dziękuję Ci

ITALIO

za te łzy piłkarzy i kibiców niemieckich,

za to że ich upokorzyłaś tymi pięknymi bramkami w wymarzonym przeze mnie momencie - najodpowiedniejszym,

gdzie już byli jedną nogą w rzutach karnych,

za to że razem z kumplami ryłem jak dziecko ze szczęścia w tych dwóch pięknych chwilach

dziękuję raz jeszcze

 

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Ładniej tego bym nie ujął B-)

 

Cieszę się, że Włochy sprowadziły Niemców na ziemię i im dokopali... teraz jeszcze niech Francja rozgromi Portugalię i potem w finale pokona Włochów. B-) Sądzę, że Francja lepiej poradzi sobie w finale z Włochami niż z Niemcami i dlatego kibicowałem Włochom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje przeżycia po tym meczu :

 

A więc... mecz miód :) Dużo akcji, ładnych zagrań i na brak gorących akcji pod oby dwiema bramkami nie można było narzekać. Włochom sie należało, to oni mieli chyba dwie akcji po których był słupek a później poprzeczka. Co do Niemców... pograli sobie i mogą teraz spokojnie iść do domów na TV :D

 

Niemcy zajmną 4 miejsce po porażce z Portugalia. Francja która moim zdaniem po wygranej z Brazylią bedzie na fali i ogra dzisiaj Portugalie, ulegie Włochom w finale. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filety z dorsza w dowolnej postaci.

Fajnie sie masz ze siedzisz w Lizbonie przynajmniej jak jutro wygra Portugalia bedziesz miał z kim poświętować, a ja jedyne co moge jutro zrobić to powkuwać nt Strategi Lizbońskiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz niedługo Mistrzostwa Europy, Niemcy mają młodą drużynę moze cosik powalczą, napewną bedą groźni

 

Ich najlepszy zawodnik, Klose, specjalnie mlody nie jest. To raczej jego ostatnie mistrzostwa w dobrym stylu i Odonkor go raczej nie zastapi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITALIA

 

 

Nigdy nie lubiłem włoskiej piłki ale dziś całym sercem za Italią! Dopiero wróciłem z knajpy. I o dziwo kibice podzielili się pół na pół 8O

 

Ale to mój obóz triumfował. Niemcy zakończą mundial na 4 miejscu i dobrze im tak :D

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich najlepszy zawodnik, Klose, specjalnie mlody nie jest. To raczej jego ostatnie mistrzostwa w dobrym stylu i Odonkor go raczej nie zastapi.

Powiedzmy sobie szczerze... Niemcy nie grają tak dobrze na ME jak na MŚ więc mistrza Europy może zdobyć ktoś niespodziewanie jak to było w 2004. Niemcy dobrze grali w 2002 MŚ no i w sumie teraz ale coś mi sie wydaje że to wszystko :) Bo zgodnie z nowa piosenką polskich kibiców to Polska za 4 lata bede mistrzem świata :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Wlochow po tym meczu, ale mistrzem swiata bedzie Francja. :P

Pozdrawiam.

No zobaczymy, rewanzyk za euro 2000. B-)

Ale Francja nie dala sie zrewanzowac Brazylii za final 98', to mysle, ze tutaj bedzie podobnie. ;]

Kurde, juz dziele skore na niedzwiedziu, jutro przeciez dopiero polfinalowy meczyk trojkolorowych. ;]

 

A Italie lubie, bo kibicuje juve (trzecioligowemu ? :lol2: ). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, rewanzyk za euro 2000. B-)

Ale Francja nie dala sie zrewanzowac Brazylii za final 98', to mysle, ze tutaj bedzie podobnie. ;]

Kurde, juz dziele skore na niedzwiedziu, jutro przeciez dopiero polfinalowy meczyk trojkolorowych. ;]

 

A Italie lubie, bo kibicuje juve (trzecioligowemu ? :lol2: ). ;]

Chyba Ci zegarek stanął :lol2: Skromne 1:0 dla France

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYrlo w wykonaniu Gmocha :)

 

ale najlepsze było mylenie Lahma z Lehmanem - zaczął Szpakowski a potem i Mielcrski dał się wciągnąc w tą gierkę :)

 

Uwielbiam słuchać ich komentarzy, bo Borek rzadko się myli.

 

============

Włosi wygrali bo stworzyli więcej sytuacji, zresztą należało im się za taką grę. Gdyby wygrali Niemcy mówiłbym, że niesprawiedliwie.

Ciekawe czy powtórzy się finał EURO 2000 Włochy-Francja, wtedy Włosi wśród półfinalistów byli uznawani za najsłabszy zespół i kazdy się dziwił dlaczego tak wysoko zaszli, kazdy też wie jak się skończyło, klęską w ostatniej sekundzie.

 

Mi się podoba u Włochów to, że są jedną rodziną na boisku, świetnie zgrani, świetnie się rozumieją a na mistrzostwach grała cała kadra oprócz bramkarzy. Życzę im 4tego tytułu mistrzów świata (chociarz to trochę za dużo i po cichu liczę na Portugalię:)), ale obawiam się, że rewolucja francuska może ich zmieść z ziemi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub::wub:

 

dziękuję Ci

ITALIO

za te łzy piłkarzy i kibiców niemieckich,

za to że ich upokorzyłaś tymi pięknymi bramkami w wymarzonym przeze mnie momencie - najodpowiedniejszym,

gdzie już byli jedną nogą w rzutach karnych,

za to że razem z kumplami ryłem jak dziecko ze szczęścia w tych dwóch pięknych chwilach

dziękuję raz jeszcze

 

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Dokładnie, dokładnie miałem to samo napisać B-)

Oglądałem mecz w pracy z kumplami i podczas pierwszej bramki był jeden wielki ryk szczęścia :D

Wracając wstąpiłem do nocnego po czteropaka i teraz "świętuje", że Niemcy nie zdobędą już mistrza..

A zdj placzących niemieckich piłkarzy wrzucę chyba sobie na tapetę.. :wink:

 

Jak ja się cieszę :-) :-) :gitarzysta:

 

Auf Wiedersehen Deutschland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi teraz przyszlo do glowy - czy sedzia wogole odgwizdal koniec meczu? Wszystko jakos zniknelo w szale radosci na boisku :)

 

EDIT: Niemcy dostali jeszcze jednego "kopa" - po raz pierwszy przegrali w Dortmundzie. I to w dodatku z Wlochami, z ktorymi nigdy w MŚ nie wygrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...