Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Brazyli footbal to religia, wiec sie nie dziw. ;]

Nastepny mecz wszyscy kibicujemy Portugalii, jak przegraja to ich Francja odetnie od siebie i poplyna swoja wysepka do Afryki. :twisted:

Raczej Hiszpania. Oj coś z geografią cienko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy im nie pozwola ukrasc Gibraltaru ;]

 

@MaciekCi - dokladnie Ci nie powiem, ale wydaje mi sie, ze w drugiej polowie byla jedna taka akcja. Teraz juz nie pamietam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos moze jakis sklep internetowy w ktorym mozna kupic replike koszulki z mś, glownie chodzi mi o koszulke wloch a dokladniej del piero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja marzylem o finale niemcy - portugalia :/

A ja Portugalia - Wlochy, wtedy naprawde byly by piekne, nietypowe mistrzostwa.

 

Szkoda, ze Ronaldo nie wykorzystal tych paru pieknych sytuacji, moglo by conajmniej 2:1 dla Portugalii.

 

Francja - Wlochy

....0.... : ....2....

 

Cieszyl bym sie, jak bym ujrzal taki wynik :wink:.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Anglicy im nie pozwola ukrasc Gibraltaru ;]

 

@MaciekCi - dokladnie Ci nie powiem, ale wydaje mi sie, ze w drugiej polowie byla jedna taka akcja. Teraz juz nie pamietam...

To wlasnie to aktorstwo o ktorym juz pisalem ;)

W ogole to byl jeden faul w wykonaniu Ronaldo bodajze (pierwsza polowa), kiedy ten wskoczyl Fancuzowi prawie na glowe przeturlal sie po nim, przewrocil pieknie, zlapal za kolano, wykrzywil twarz w grymasie a potem byl niezwykle zdziwiony faktem, ze sedzia odgwizdal faul, ale dla Francji. C. Ronaldo ma umiejetnosci, ale czesciej korzysta z talentu aktorskiego niz z tychze. Za to udawanie w polu karnym powinien dostac zolta kartke. Nawet nie zostal musniety a przewrocil sie tak, jakby mu ktos haka podlozyl i oczywiscie grymas na buzi i sygnalizowanie faulu. Ciesze sie, ze przegrali, choc sam mecz byl nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz czytam newsy na Onecie i w co drugim związanym z wczorajszym meczem FRA-POR zawodnicy\trener Portugalczyków żalą się na sędziego jakoby ten ich skrzywdził nie dyktując rzutów karnych po faulach m.in na C. Ronaldo :lol: :mur:

Nie wiem - może inny mecz oglądali - ten pajac Ronaldo powinien dostać kartke za symulowanie, a nie rzut karny. Portugalczycy wczoraj koniecznie chcieli zdobyć gola - ale za wszelką cenę z 11'u metrów...

Nawet Rasiak tak często się o swoje nogi nie potyka jak wczoraj Portugalczycy.

IMO Henry znów pokazał, że ma umiejętności aktorskie - oczywiście Carvalho go zahaczył ale gdyby chciał gonić za piłką to z pewnością noga Portugalczyka by go nie powstrzymała. Na powtórce wyraźnie widać jak przez ułamek sekundy chciał dalej biec za piłką ale po chwili się zorientował, że przecież łatwiej upaść. niemniej jednak do decyzji sędziego nie można mieć zastrzeżeń...nie mógł inaczej postąpić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaroniarze niech lepiej jadą do domu , bo Francja ich zniszczy. Obstawiam 2:1 dla Francji przyczym 1 bramke dla francji strzeli Henry a drugą Viera z bańki :razz: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie patrząc po występach Riber'ego z Francji, sądzę, że kupi go jakiś lepszy klub i nie będzie się kisił w Marsylii. B-) Ribery według mnie aktualnie jest drugim tancerzem Francji, pierwszy Zizou, drugi Ribery, Henry ma prędkość i pomysł ale nie tańczy z piłką tak jak ci dwaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Francka Ribery.

Wiecie czemu on ma taką bliznę na twarzy ? :huh:

 

Ja słyszałem że w wieku 4 lat potrącili go rodzice samochodem :blink: :-| :? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam pytanie odnośnie Francka Ribery.

Wiecie czemu on ma taką bliznę na twarzy ? huh.gif

 

Ja słyszałem że w wieku 4 lat potrącili go rodzice samochodem blink.gif icon_neutral2.gif icon_confused2.gif unsure.gif

Podobno miał wypadek będąc dzieckiem i palił sie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klik chodzi mi o taka koszulke czy ktos zna jakis sklep internetowy w polsce gdzie mozna ja dostac

W sklepach Pumy ? Niedawno widziałem właśnie Włoch, tyle, że z Tottim , Ballack'a i Henrego na Targówku w Wawie. :] Myślę, że powinieneś iść do najbliższego sklepu Pumy i poprosić ich o sprowadzenie takiej koszulki ... myślę, że nie będzie większego problemu.

 

P.S. Poluję na orginał Francji Zidana, tzn. zbieram kase (koło 300zł) a ciągle są inne wydatki. ;]

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie patrząc po występach Riber'ego z Francji, sądzę, że kupi go jakiś lepszy klub i nie będzie się kisił w Marsylii. B-) Ribery według mnie aktualnie jest drugim tancerzem Francji, pierwszy Zizou, drugi Ribery, Henry ma prędkość i pomysł ale nie tańczy z piłką tak jak ci dwaj. ;)

Podobno ma przejsc do Lyon'u. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nominowani do "Złotej Piłki" (czyli najlepszego piłkarza mistrzostw świata):

 

Michael Ballack (Niemcy, pomocnik)

Gianluigi Buffon (Włochy, bramkarz)

Fabio Cannavaro (Włochy, obrońca)

Thierry Henry (Francja, napastnik)

Miroslav Klose (Niemcy, napastnik)

Maniche (Portugalia, pomocnik)

Andrea Pirlo (Włochy, pomocnik)

Patrick Vieira (Francja, pomocnik)

Gianluca Zambrotta (Włochy, obrońca)

Zinedine Zidane (Francja, pomocnik)

 

Według mnie niektórzy z wyżej wymienionych nie powinni się tam znaleźć. Brakuje też kilku innych (np. Ricardo, Podolskiego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nominowani do "Złotej Piłki" (czyli najlepszego piłkarza mistrzostw świata):

 

Michael Ballack (Niemcy, pomocnik)

Gianluigi Buffon (Włochy, bramkarz)

Fabio Cannavaro (Włochy, obrońca)

Thierry Henry (Francja, napastnik)

Miroslav Klose (Niemcy, napastnik)

Maniche (Portugalia, pomocnik)

Andrea Pirlo (Włochy, pomocnik)

Patrick Vieira (Francja, pomocnik)

Gianluca Zambrotta (Włochy, obrońca)

Zinedine Zidane (Francja, pomocnik)

:lol: :lol: :lol:

:mur:

 

kandydat nr 1: ktoś chyba nie widział pólfinału z Włochami :blink:

kandydat nr 2: nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu ale póki co nic nadzwyczajnego nie pokazał

kandydat nr 3: tą pozycje rozumiem - świetne występy - niezastąpiony na środku obrony, silny, szybki

kandydat nr 4: tutaj to LOOOOOOOOOL totalny - za co ta nominacja? za aktorstwo w meczu z Hiszpanią? totalnie bez formy - u Wenger'a z taką dyspozycją grzał by ławę...

kandydat nr 5: dobre mistrzostwa - król strzelców pewnie - aczkolwiek w decydujących meczach zawodzi

kandydat nr 6: popieram wyróżnienie Maniche - dużo walczył, strzelał, ogólnie dużo pożytku z niego było

kandydat nr 7: IMO MVP tych mistrzostw - opinie o nim wyraziłem pare postów wyżej

kandudat nr 8: dobrze gra ale bez przesady, za nazwiska nie powinno się nominować w takich konkursach

kandydat nr 9: sam nie wiem

kandydat nr 10: Zizou to Zizou ;) aczkolwiek to już nie ten gracz co choćby na ME w 2000 roku, a o MŚ w '98 nie wspominając...

 

IMO powinien wygrać PIRLO

 

Pytanie:

gdzie jest Grosso? Abidal? zwłaszcza temu drugiemu bardziej należała się nominacja niż Henry'emu Vieirze i Zidanowi razem wziętych.

 

ot taka ciekawostka:

MŚ: Złote piłki gotowe na finał

PAP /21:19

Piętnaście złotych piłek, którymi w niedzielę zostanie rozegrany finał mistrzostw świata w Niemczech, jest już gotowych i dotarło do Berlina.

Jedną z piłek ze specjalnej finałowej serii "Teamgeist Berlin" otrzymała w czwartek kanclerz Niemiec Angela Merkel.

 

"Skoro piłki są już gotowe, to przygotowania do finału możemy uznać za zakończone" - podkreśliła kanclerz.

Po raz pierwszy w historii MŚ złotymi piłkami zagrają w niedzielę reprezentacje Włoch i Francji. Podczas pozostałych 63 spotkań niemieckiego mundialu używano tradycyjnych biało-czarnych piłek.

 

Dla podkreślenia rangi tytułu mistrza świata triumfator mundialu będzie używać złotej piłki przez kolejne cztery lata.

 

Do tej pory "Złota Piłka" kojarzona była wyłącznie z nagrodą przyznawaną corocznie przez francuski magazyn "France Football" dla najlepszego zawodnika grającego w Europie. Historia tego plebiscytu sięga 1956 roku.

Ciekawe jak owa piła będzie się prezentować

IMO całkiem niezły pomysł by tylko mistrz mógł używać tej piłki przez 4 lata :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ballack i Henry do Złotej Piłki :blink:

Bez jaj Henry nawet gdyby grał całe mistrzostwa jak z nut to za ten aktorski występ z Hiszpanią nie powinien jej dostać, co do Ballacka to kompletna pomyłka wdg mnie najsłabszy zawodnik reprezentacji Niemiec w tych MŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirlo... jezeli nie on to kto? Genialny zawodnik.

 

Brakuje mi na tej liscie kogos z Anglii. A. Cole (ten ciemniejszy) bardzo dobrze gral na obronie, noi jego rajdy skrzydlami. Cud miod i malinka.

 

Kto jeszcze... jak wspominaliscie: Fabio Grosso i Frank Ribery.

 

Aaaa i jeszcze megagwiazda mistrzostw:

Pan Żurawski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilbym jeszcze Romana Juana Riquelme (mam sentyment do tego zawodnika :P).

A Pirlo jest zdecydowanie No.1 tych mistrzostw i z tym sie wszyscy zgadzaja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riquelme mało pokazał. Według mnie stanowczo za mało, zwłaszcza na swoje możliwości. :?

Poniekad przyczynil sie do tego trener zdejmujac go z placu gry. :? Imo w meczu z Niemcami gral bardzo dobrze i nie wiem dlaczego trener go zdjal. Gdyby go nie zdjal i wpuscil Messiego to w polfinale zapewne ogladalibysmy Argentyne. Btw rzuty rozne wykonywane przez Riquelme to poezja. :D Niewielu zawodnikow pozwala sobie na strzal bezposredni, a Romek niejednokrotnie probowal sprawdzajac forme bramkarzy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cała lista nominowanych to jeden wielki lol, przekręt jakich mało! Część z nich to same nazwiska, które nic nie pokazały na tych mistrzostwach :mur:

 

Tak jak większość forumowiczów - uważam, że w pełni zasłużył na to wyróżnienie Pirlo

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...