Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Męczyli, męczyli i wymęczyli. Kompletnie nie zasługiwali na ten sukces. Żal mi strzasznie Francji, któa była EWIDENTNIE lepszym zespołem w tym finale. Włosi poza jedynym meczem z Niemcami pokazali na tych mistrzostwach piłkę mocno przeciętną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi poza jedynym meczem z Niemcami pokazali na tych mistrzostwach piłkę mocno przeciętną.

ta pewnie, chcialbym zeby polska grala przecietnie i wygrala mistrzostwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam Fanbojów Włoch - jest się z czego cieszyć, jeśli ta drużyna wygrywa mistrzostwo kunktatorstwem i boiskowym cwaniactwem , a nie umiejętnosciami?

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

W Paryzu cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!, juz widzialem kilku debili co szli ulica i tlukli co sie da !! ,nie umieja przegrywac ,a zapewne pozniej zbiora sie czarno-arabscy bracia aby poszukac sklepow wloskich i zniszczyc co sie da

 

Szkoda ze Zidan tak sie zachowal na sam koniec kariery sportowej i tak sie zblaznil

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz taki sobie, ale najlepszy w tym wszystkim był komentarz Szpakowskiego jak Vieira schodził z boiska Diarra ma taką samą potencję jak Vieira, więc ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytani Fanbojów Włoch - jest się z czego cieszyć, jeśli ta drużyna wygrywa mistrzostwo kunktatorstwem i boiskowym cwaniactwem , a nie umiejętnosciami?

Musisz się pogodzić z porażką !!! Nic dodać nic ująć ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makarony mistrzami swiata ... tragedia !!

Lepiej niż żabojady! (jak ja uwielbiam takie określenia... :? )

a z tym, że Zidane ma dobry łeb to sobie darujcie takie komentarze... :mur: Zeszmacił się totalnie, uważałem go za gracza mającego klasę, prawdziwego szefa zespołu... :? Tragedią jest właśnie jego zachowanie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż żabojady! (jak ja uwielbiam takie określenia... :? )

a z tym, że Zidane ma dobry łeb to sobie darujcie takie komentarze... :mur: Zeszmacił się totalnie, uważałem go za gracza mającego klasę, prawdziwego szefa zespołu... :? Tragedią jest właśnie jego zachowanie!!!

zastanow sie lepiej czlowieku czym ten makaron go sprowokowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...