Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie mowi ze Francuzi zasluzyli na mistrza ale raczej wiekszosc jest zgodna ze napewno Wlosi NIEZASLUZYLI

 

 

Co do Zidane, wg mnie niekoniecznie się zhańbił, przecież Włoch mógł powiedzieć mu najgorszą rzecz, a znając Zidane, wiedział, że to go może sprowokować, moim zdaniem to Materazzi jest antybohaterem spotkania a Zidane ofiarą nerwów, nie ujmuje mu to jego zasług w żaden sposów.

a co mi tam zgodze sie z toba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz 34lata, jestes jednym z najwiekszych graczy na tym globie, masz od groma sukcesow w tym mistrzostwo swiata i grasz swoj ostatni mecz to NIE MOZESZ sobie pozwolic na takie reakcje

A moze wlasnio o to mu chodzilo? :) Nie mial jeszcze na koncie faulu z dynki w finale dogrywki Ms. :lol:

Osobiscie na poczatku mundialu kibicowalem obu tym druzynom, w zasadzie do konca - taki final chcialem ogladac. Jednak sam final okreslilbym jako sredni.

Pewnie nigdy nie zostana rozwiklane spekulacje co materac powiedzial do zidane'a, moze chodzilo o cos jeszcze, moze od dawna sie nie lubili - nie wiadomo. Imo sa rzeczy wazniejsze od finalu i pilki i w skrajnych wypadkach takie zachowanie mozna usprawiedliwic - nie kazdy bezkarnie znosi ponizanie czy jakies wyszukane obelgi na boisku + taka presja i zmeczenie jakimi sa Ms (o ile tak bylo - spekuluje). Z drugiej strony cwaniak potrafi taka sytuacje wykorzystac jeszcze prowokujac. Jak juz ktos powiedzial - dla mnie piekna techniczna glowka zidanea :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to wloch uderzyl zidana , teraz byscie go jechali , zabawni sa ci fanboye :lol2:

 

ja nie kibicowalem w tym meczu nikomu , ale sam zachowal bym sie tak samo - jestem nerwowy tyle... (pod warunkiem ze typ przegial pale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to wloch uderzyl zidana , teraz byscie go jechali , zabawni sa ci fanboye :lol2:

Żebyś wiedział, że fanboye, Zidane był, jest i będzie dla mnie najlepszym piłkarzem i pewnie nie tylko dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to wloch uderzyl zidana , teraz byscie go jechali , zabawni sa ci fanboye :lol2:

Ale Zidane jest jeden a takich Materazzich tysiace... ;]

Ja go nie tlumacze, puscily nerwy i juz, poniesie (poniosl) konsekwencje swojego czynu.

Ale szkoda mi go i tak mimo wszystko, bo nie dosc, ze takie cos przytrafilo sie na zakonczenie kariery to jeszcze tak genialnemu pilkarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kibicowalem w tym meczu nikomu , ale sam zachowal bym sie tak samo - jestem nerwowy tyle... (pod warunkiem ze typ przegial pale)

to jakbys mial giwere to bys strzelal do znajomych ? ...a jakby Cie zgarneli to bys powiedzial "no co....jestem nerwowy" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to wloch uderzyl zidana , teraz byscie go jechali , zabawni sa ci fanboye :lol2:

Nikt tu go nie jedzie... nie wytrzymal i zrobil co zrobil. Sek w tym ze mogl to przetrzymac i olac Wlocha. Chociaz tez nie wiem co bym zrobil na jego miejscu. Zidane jest dobrym pilkarzem a raczej byl i z tym sie rowniez zgodze... ale nie tak sie powinno zegnac z pilka. Mogl ta glowka cos lepszego zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, że fanboye, Zidane był, jest i będzie dla mnie najlepszym piłkarzem i pewnie nie tylko dla mnie...

To masz dosyc blade pojecie o piłce noznej....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Włochy wygrają a zabojady grają jak psy z kulawą noga :lol:

Skoro zabojady grali dzisiaj jak psy z kulawa noga, to znaczy, ze Wlosi nie grali w ogole. Bo Francuzi byli przez wieksza czesc spotkania zdecydowanie lepsi - w pierwszej polowie nieco ustepowali.

Pierwszy karny wymuszony, drugi zasluzony, ale nie odgwizdany, wiec bylo po rowno. Szkoda, ze skonczylo sie na karnych, Zidane... bez komentarza. Powtorka pokazala, ze tamten trzymal Zidane'a, potem cos sobie powiedzieli, Zidane juz odbiegal, tamten cos rzucil w jego strone, Zidane sie odwrocil, nastapila glowka i final wiadomy. Kartka jak najbardziej zasluzona, tylko dlaczego tak pozno? A tak w ogole to brzydki mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakbys mial giwere to bys strzelal do znajomych ? ...a jakby Cie zgarneli to bys powiedzial "no co....jestem nerwowy" ?

 

to jakbys mial giwere a jakbym mial czolg albo wladze absolutna , chyba jasne ze nawiazywalem do tamtej sytuacji na boisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

po pierwsze toni strzelił 2 gola dla włochów nie będac na spalonym po drugie co do zidanna on nie zagrał nic miał jedną sytuacje z główki w którą niesamowice wybronił buffon a co do jego faulu , jezeli grasz w finale on moze mówic jemu co chce niewazne on musi puszczać to pomimo uszu bo jak zareaguje to jest idiotą - tak samo jest z karymi myslicie ze jak strzelający z bramkarzem rozmawiają przed karnym to prawią sobie komplementy ? nie za bardzo. Włochy wygrały zasłózenie włochy straciły na tych mistrzostawach tylko jeden gol z karnego którego nie było najpier koles poleciał puzniej dotknął go mattezzi drugi to był samobój ale cóz jak nikt włochą nie potrafi strzelac goli to musza pomagać innym zespołom

1. nie strzelil bo byl spalony byl ? BYL

2. nie niesamowicie tylko Zidane walnol w Srodek bramki

3. dostajesz RAPORT ZA NAZYWANIE ZIDANA IDIOTą MAM NADZIEJE ZE DOSTANIESZ BANA :/ :mur:

4. Wlochy graly jedno wielkie nic do samego końca i tak zostaną zapamiętane - wygrały bo francuz nie strzelil karnego WYPAS PILKA BłEHEHEHEH :lol2: :lol:

5. P#$%#*^ S$# !!!!!!!!! - wiesz co mam na myśli :/

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zizu zachowal sie jak amator. Nic nie usprawiedliwi takiego zachowania.

Moze chcial aby go zapamietano.

 

Co do samego meczu, to bez rewelacji. Nieuznany karny, nieuznana bramka, kilka fauli ktore powinny zakonczyc sie kartka (glowkujacy Francuzi walacy lokciem w pysk)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakbys mial giwere to bys strzelal do znajomych ? ...a jakby Cie zgarneli to bys powiedzial "no co....jestem nerwowy" ?

Teraz to pojechałeś :mur:

 

Ide spać, jak się tu uspokoji to się pojawie ;) :P

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z onetu w temacie "Co powiedział Materazzi Zidanowi?"

 

trzeba mieć fantazję dziadku

"Nie masz kasku?" Zizu: "Wolę bez"

teraz ja jestem sprite a ty pragnienie

ale wiara ma fantazje :)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ogladaliscie mecz na polsacie sport ale z tego co oni mowili to juz ktores takie zachowanie zidana. Kiedys w taki sam sposob strzelil z banki jakiegos innego zawodnika na MS bodajze i zostal zawieszony na 2 mecze. Bil sie rowniez z piotrkiem swierczewskim i jakies tam jeszcze inne. :D

 

Dla mnie hmmm moglby mu nawet strzelic w twarz [; jak ktos juz napisal zidane jest jeden i pilkarzy kotrzy moga mu dorownac w dzisiejszych czasach hmmm zmiesciliby sie na 1 rece ? :P Czerwona kartka za samo zachowanie ABSOLUTNIE zazluzona ale czy powinien ja dostac ? ble no nie wazne. Wiadomo ze takim osobowoscia wszystko sie wybaczy ;/ nei wnikam czy to jest ok czy nie heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materazzi upadajac zahaczyl noga Zidane'a, powinien dostac przynajmniej zolta kartke, jak sprawiedliwosco to na calego... :lol:

No niezle to wygladalo, jak k1. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mowilem :)

 

Mialem przeczucie :wink:. Ogolnie to wlasnie na Wlochow liczylem, chlopaki w I polowie pokazali klase, w II juz gorzej, dogrywka nudna, ale na karnych to, az podskakiwalem :).

 

Ostatni mecz Zidan'a, i chlopak ladnie by odszedl gdy by nie ten wybuch emocji :(. Chlopak nie wytrzymal, ale moim zdaniem, i tak jego pilka ladnie wygladalal przez te wszystkie lata, takze ta minuta nie zawazyla na jego wizerunku :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie strzelil bo byl spalony byl ? BYL

2. nie niesamowicie tylko Zidane walnol w Srodek bramki

3. dostajesz RAPORT ZA NAZYWANIE ZIDANA IDIOTą MAM NADZIEJE ZE DOSTANIESZ BANA :/

4. Wlochy graly jednowielkie nic do samego końca i tak zostaną zapamiętane - wygrały bo francuz nie strzelil karnego WYPAS PILKA BłEHEHEHEH

5. P#$%#*^ Ś$# !!!!!!!!!

 

Za co ban??

Za to ze napisal prawde??

Nie wiem jak mozna nazwac zawodnika ktory w czasie najwiekszej imprezy pilkarskiej w finalowym meczu i to dogrywce robi taka glupote oslabiajac swoja druzyne :|

 

Panowie uspokujcie sie juz troszeczke bo naprawde nie ma sie czym podniecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z onetu w temacie "Co powiedział Materazzi Zidanowi?"

ale wiara ma fantazje :)

 

eheheh ale sie posypie joke-ow w temacie cos czuje

 

@ath nie no beka roku by byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUK

1.

Musisz sie zastanowic czy na spalonym był camoranesi bodajze który na spalonym był ale piłki nie dotknął czy toni który wyraznie wychodził za pleców obrońcy który nie był na spalonym zresza to najbardziej obrazowało stronniczoś komentatorów któzy o nieuznanym karnym mówili z 5 minut a ze gol powinien być uznany powiedzieli tylko raz.

2. szybkosc akcji , mocny strzał zidanna, wysyniety buffon = niesamowita obrona

3. jak nazwiesz człowieka który zachował sie gorzej od rowokującej go osoby ? idiota to moim zdaniem najtrafniejesze okreslenie

4. powiedz mi co zagrała francja ze jak miała piłke była to była blisko bramki i nic nie mogła zrobić przeciwko dobrze broniącym włochom a włochy jak miały piłke (defakto włochy były czesciej w jej posiadaniu) to zanim przekroczyli połowe MYŚLELI co z nią zrobić ? praktycznie wszystkie strzały francji były na wiwat i nie zagrazające bramce

5. #*^ Ś$#P#$% !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty z onetu w temacie "Co powiedział Materazzi Zidanowi?"

ale wiara ma fantazje :)

Ale brava dla Zidana, który nie bał się że dostanie czerwoną karte i uderzył z główki Włocha :lol:

 

Twardą ma głowe, chyba teraz zamiast futbolu bedzie uczestniczył w walkach kiboli B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy za 4 lata zagramy na MS.

Ciekawe czy cos pokażemy?

Czy wreszcie bedziemy mieli jakąs kadre?

I czy wreszcie przejdziemy chociaz do 1/8??

:lol:

 

Jasne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...