Skocz do zawartości
Hipo

T-bred 2GHz = mało 3D marków ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Wykreciłem swojego nowiótkiego procka na 2GHz, zapuszczam 3D marka i róg, mimo takiego proca mam mniej punktów 8O niż przy znacznie niższym taktowaniu na palmino, jak to mozliwe ??? :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark czasem robi takie wałki. Ja np. u siebie wyciągam na tym co w podpisie 5000, ale po kilku dniach, odtaktowaniu (bo zwykle nie potrzebuję aż tyle) osiągam bardzo śmieszne wyniki (duuuużo niższe), a najciekawsze jest to, że mam więcej FPS w grach na High niż na Low.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się czapiał słówek :) ale masz przecież Athlona 2000XP+ a nie 2GHz...

 

A po drugie - to ile Ty wyciągałeś wcześniej na Radku 9000?????

Chyba wiem co pisze, moge wrzucić do tego posta screena tylko nie wiem jak, a co wcześniejszego wybiku to kliknij na odnośnik poniżej, teraz nie zrobiłem nawet 8000 :( a wcześniej miałem 8300 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może tak trochę nie na temat - wstaje Ci komp normalnie na mnożniku 10,5? Cholera mi tylko raz tak wstał. Nie chce wyżej niż 10x. Jakie masz pamiątki i jakie dokładnie ustawienia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mc Benner z tego co mi wiadomo to kt400 nie ma dzielnika 1/6 bo jak dam fsb bliskie 200 to mam zwis.

Krootki mój wstake mi na 11X166 przy napięciu +5%, pamięci mam na auto, jakieś no name, może dziś spiszę oznaczenia z nich i poszukam z czym mam do czynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fsb ci sie wlaczyl dzielnik 1/6 .

raczej niemożliwe

 

żadne mobo nie ma dzielnika 1/6

 

pozdrówka

ma Iwill XP 333/R+ dzielnik 1/6! płyta jest na Ali. A tak to tylko Nforce2 ma blokade PCI na 33mhz PCI i sami w biosie ustawiamy AGP pomiędzy 66 a 100mhz (w przypadku EPoX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipo -chyba dobrze trafiłes

 

mój max 9,5 x 170 - ni ch... nie chce więcej-vcore 1.65 ,ddr na normal

też tak myslę :D ale miałem stracha jak go kupiłem bo szukam serii AIGUA czy jak tam jej a tu patrzę jakiś ARXD czy coś koło tego ale po instalacji rozwiały się moje wątpliwości, tylko ciągle mnie niepokoi ten wynik w 3d marku :( po podręceniu proca zrobiłem 8000, podkręcam grafę raz w góre drugi raz, zegary już325 zamiast 275 a tu tylko 8170 co jest :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anie nowe stery Cat 3.0 nie załatwiają sprawy, może jest coś nie wporzo przez to ze proc jest widziany przez system i 3d marka jako zwykły athlon? miał ktoś podobny problem ?? czyżby to wina kt 400 ?? już głupieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sp1 nic ci nieda-wiem sam go mam-tez mam podobny problem i nic niemoge zrobic

wiem ze problem gdzies jest ale niewiem gdzie. poprzedni konfig. (k7s5a-radeon9000pro i 1600+@1800+palmino)dawal mi dokladnie tyle samo co z konf. ponizsza (8100 teraz narazie bez krecenia czyli axp2400). co jest najsmieszniejsze to jedno , uruchamiajac 3dmarka teraz logo jest samo athlon przy 1600+ mialem logo athlonxp i to jest najsmieszniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiem na Catalystu 3.0 bo są zoptymalizowane dla R300 i DX9.0. 3DMark jest robiony pod DX8.1 więc sprawa chyba się wyjaśniła :P Zainstaluj najnowsze dla 8.1 (2.5 chyba).

Zamin pchnałem catalisty 3.0 miałem 2,5 i też było to samo

 

mateo1977 a co do tego loga to u mnie jest to samo było xp a teraz jest tylko napis athlon i to w dodatku na jakims bialym tle a nie jak logo od proca na czarnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiem na Catalystu 3.0 bo są zoptymalizowane dla R300 i DX9.0. 3DMark jest robiony pod DX8.1 więc sprawa chyba się wyjaśniła :P Zainstaluj najnowsze dla 8.1 (2.5 chyba).

Zamin pchnałem catalisty 3.0 miałem 2,5 i też było to samo

 

mateo1977 a co do tego loga to u mnie jest to samo było xp a teraz jest tylko napis athlon i to w dodatku na jakims bialym tle a nie jak logo od proca na czarnym

i sek w tym ze tu zadne servicepack niepomoze cos wogole jest dziwacznego ale niemam pojecia co. jezeli przypadkiem dojdziesz to daj znac . moze trza by bylo jakies nowe stery do athlona pchnac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...