Skocz do zawartości
Albi_On

Zip Mouse

Rekomendowane odpowiedzi

bierzesz udział w konkursie na mod-planet?

 

ta mycha... to coś do mojego tematu maturalnego: brzydota w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Świetny mod. I to unerwienie czy cokolwiek tam to jest.

 

szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kul, jesteś kul men... i Twoja mycha też :mrgreen:

 

a teraz opisz co i jak? z czego te żeberka, z czego żyły... bo przynajmniej mnie to ciekawi.. jako poszukiwacza nowych rozwiazań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żyły z poskręcanego miedzianego drutu, pomalowany lakierem co paznokci ktory pożyczylem od siorki (dwa odcienie czerwonego), żebra z modelimy podobnie jak kregosłup (wzmocniony stalowym drutem z wsuwki do włosów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUUPER naprawde wypasiony pomysł, tylko powiedz czy da sie tym pracować ;) wiem ze nie oto chodzi no ale jak odłączona to nie świeci ;)

n1 najlepsza modyfikacja myszy jaka widziałem, chociaż pluszak też był naprawde wpas

Edytowane przez Qlawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kul.. natchnąłeś mnie żeby kupić sobie modelinę :D.. jeszcze nie wiem do czego.. ale kupić można... jest jakiś może tańszy nazwijmy go techniczny odpowiednik modeliny dla dzieci?

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile kosztuje modelina ale techniczym jej odpowiednikiem to jest chyba poxilina albo kit

raczej nie... poxilina to klej chyab dwuskłądnikowy o ile mnie pamięc nie myli... a kit to .. też do okien :)

 

Chodzi mi o taką białą modelinę techniczną.. Ta zwykła dla dzieci jest kolorowa w pudełkach przypominających plastelinę... A są chyba tańsze odpowiedniki modeliny przeznaczonej do renowacji różnych ubytków... Modelina jest substancją termoutwardzalną, zatem można sobie ją modelowac ile sie chce a na koniec ugotować w wodzie na twardo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to na co od tak dawna czekalem...Czlowieku moje gratulacje za pomysl i drugie takie same za wykonanie. Po prostu bomba.

P.S

Ta trzecia reka do pomocy to Mistrz zeszłorocznej zabawy w chowanego, czy moze piesek skads przyniosl? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że masa papierowa i solna nie ma tej konsystencji jaką ma modelina... Kiedyś robiłem ludzika z soutparku z modeliny (Ike) i po wykonaniu powierzchnia jest gładka i dokładnie taka jak ją wymodelowałem. A wszelkie zaminneiki w postaci wyżej wymienionych nie dadzą chyba tego efektu zaraz po ugotowaniu :). Trzeba będze siedzieć, szpachlowac i polerować.. a to jest deko tudne przy małych elementach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta trzecia reka do pomocy to Mistrz zeszłorocznej zabawy w chowanego, czy moze piesek skads przyniosl? :P

na podstawie 2018623[/snapback]

tylko że masa papierowa i solna nie ma tej konsystencji jaką ma modelina... Kiedyś robiłem ludzika z soutparku z modeliny (Ike) i po wykonaniu powierzchnia jest gładka i dokładnie taka jak ją wymodelowałem. A wszelkie zaminneiki w postaci wyżej wymienionych nie dadzą chyba tego efektu zaraz po ugotowaniu :). Trzeba będze siedzieć, szpachlowac i polerować.. a to jest deko tudne przy małych elementach

 

uzywalem kiedys masy solnej przy tworzeniu dioramy i jak sie uzyje w odpowiednich proporcjach i dobrze wyrobiona to gladkie powierzchnie wychodza (tylko ze ja malowalem je pozniej aerografem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...