Skocz do zawartości
pho

Kebaby

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa, Bracka 1 - rzekomo taki swietny kebab, ale IMHO zszedl na psy. Bylem ostatnio: malo miesa, niedopieczone, srednia surowka, bula niepodgrzana.

Cheops na Pl. Politechniki jest duzo lepszy, w moim prywatnym rankingu na razie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, jakos w kolko jest mi nie po drodze :(

Pracuje teraz na Woronicza, to zajrze ktoregos dnia po pracy, mam blisko :)

 

Rozumiem, ze to jest w tym nowym budyneczku kolo placu zabaw, na rogu Al. Niepodleglosci i Odynca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten Kebap jest kiepski, raz go jedliśmy razem z dziewczyną, i jej zbierało sie na wymioty cały dzień, u mnie było podobnie choć nie aż tak źle.

Może trafiliśmy na zły dzień.

Narazie najbardziej smakuje nam ten z centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś trafic właśnie na zły dzień, ja jem tam odkąd powstał, średnio 2 razy w miesiącu i nigdy żadnych sensacji nie było. Za to połechtało mocno moje kubki smakowe. :D Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy kebab w moim miescie. Nastepni turcy otworzyli lokal. Lepszy od poprzedniego. Jestem w fazie testowanie przed napisaniem recenzji :wink:

Baraninka, kuskus, makaron. Dobre. Ale sos nie za ostry nawet z ta posypka co widac obok. Fajnie ze podaja na normalnym talerzu.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Dajcie spokój...

 

Narobiliście smaka że chyba zaraz zajdę sobie na kebaba ;)

 

U nas w Gliwicach zazwyczaj chodzę do kebabowni "Ali baba" na ul. Zwycięstwa - zdecydowanie najlepsza Yufka na mieście (kebab w cieście naleśnikowym). Jest coś jeszcze na rynku ale jakościowo średni no i przy księgarni Matras ale tam jak się kiedyś wybrałem z kumplem i zamówiliśmy z ostrym sosem czosnkowym to zamiast na imprezę trza było uderzać do domu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebaba jem rzadko, czasem jak jestem gdzieś nad morzem, w górach czy nad jeziorem. W moim mieście to chyba kupiłem kebaba kilka razy na rynku, smaku nie pamiętam, bo nie jem za często, a ostatni raz kebaba jadłem (takiego z budki, w bułce) może dwa lata temu, niedawno u znajomych takiego domowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie kebabiki (ewentualnie inne, smaczne i tanie jedzonko) w Wawie, jak najbliżej Politechniki ;) ?

Cheops przy Pl. Politechniki ;) Juz blizej sie nie da :P Jest jeszcze jeden na Noakowskiego, ale IMHO jest marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprostuję jeśli chodzi o kebab efez w Warszawie (jak by nie było mieszkam 2 metry obok [; ). Owszem jest najlepszy ALE..jest pewne ALE :) Konkurować to on może z kebabami z mięsa baraniego, bo jeśli chodzi o kurczaka to tylko kebab diana przy świętokrzyskiej i kebab wiatrak na rondzie wiatraczna i przy grochowskiej. :) smacznego

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa Bemowo na ulicy powstancow slaskich przy hali wola

naprawde dobry kebab. Miesko bardzo smaczne suruweczka moglaby byc lepsza ale tez jest ok. Najlepsza jest bula. Jest typowa gruba ale tak podpieczona ze jest chrupiaca :-)

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden przystanek tramwajem, więc może pojadę zaraz sprawdzić ;)

 

 

--edit--

No to wybrałem się tam na kolację. Trochę po woli wszystko robi ten gość. W każdym razie mięso niby trochę podgrzewane w mikrofalówce, ale i tak dobre, a bułka na pewno lepsza niż w Dianie. Surówki słabe. Cena mogłaby być trochę niższa (8 ziko).

 

To tyle na temat szybkiego review o kebabie na forum komputerowym :lol:

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście mi takiego smaka, że godzinę temu postanowiłem wpaść na kebab. Tego smaku mi brakowało! Soczyste mięso, ostry sos chilli w połączeniu z tzatzikami, chrupiąca i cienka bułka a do tego pełno surówek! Normalnie niebo w gębie i to za 7 zł. Normalnie jak to piszę to mam ochotę wrócić po drugiego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W ten weekend zapewne przetestuję Cheops'a, zobaczymy czy taki dobry

 

apo5 dzięki za info o tym kebabie na wiatraku, właśnie tak obserwowałem go od kiedy powstał ale trochę się bałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebabów w Warszawie jest generalnie od ch..a. :wink: Jadąc autobusem do domu, przy skrzyżowaniu Al. Niepodległości i Wawelskiej wyłonił mi się kolejny "Marhaba Kebab", był ktoś tam z was. Musze się tam wybrać i dołożyc do mojej kolekcji, odwiedzonych kebabów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoszczy lubie wpasc na ul. Krolowej Jadwigi (obok Astorii). Maja tam bardzo fajna kombinacje: ostry sos + posypka z chili. Tylko zawsze musze prosic o wieksza ilosc tej posypki, poniewaz standardowa ilosc to za malo (chyba mam juz tak kubki smakowe wypalone). Gdy pierwszy raz sprobowalem to cudo w tym punkcie to myslalem, ze mi wargi spali, ale teraz juz sie przyzwyczailem. Moja ulubiona kombinacja to: bulka wysmarowana w srodku rowniutko ostrym sosem, na to na calej powierzchni sosu ta posypka z chili, potem mieso + dodatki + na wierzch znow posypka z chili. Jeli kto z forumowiczow z Bydgoszczy bedzie chetny to mozna sie zgadac w jakis weekend na kebab i piwko na miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde dowiedziałem się od was że na Wawelskiej i Grójeckiej tyle kebabów jest a ja jęcze jak wychodze z wydziłu jak nie chce mi sie jeść "domowego" jedzenia z najlepszej stółówki na UW:P że nia ma nigdzie blisko dobrego jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kebab z baraniny w Warszawie - Efes kebab na Francuskiej (9zl w bulce, 11zl lawasz)

Najlepszy kebab z kurczaka w Warszawie - kebab Wiatrak na rondzie wiatraczna ;) (brac tylko w bulce! najlepsza bulka w warszawie! 7zl)

 

The end :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisal Tompior. ; ] W Wiatraku jadam czesto, jakoze mam po drodze do szkoly i sa naprawde dobre, chociaz mam wrazenie ze kiedys byly wieksze ;)

Edytowane przez necro1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisal Tompior. ; ] W Wiatraku jadam czesto, jakoze mam po drodze do szkoly i sa naprawde dobre, chociaz mam wrazenie ze kiedys byly wieksze ;)

Ja tylko czasem, bo mam szkole 100m od Efesu :D

A wiecie, ze kebab Wiatrak ma juz 3 bary? :D (wszystkie na Grochowskiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w malej miescinie nie ma za duzo barow z kebabem bo tylko 3 :(

ale sprawa wyglada tak: we wszystkich robia z kurczaka kebab

w 1 jest duzo miesa malo sosow i surowek, kebab w bulce - srednio mi smakuje ale "zapychalnosc"/cena = 10/10

w 2 jest kebab w zestawie z cwiartkami ziemniakow, surowkami i sosem, w tortilli, lub w bulce, mi osobiscie smakuje tylko w bulce. tego lubie najbardziej, bo jest b.duzo sosu, sa rozne smaczne surowki no i miąsko dobre ;] cena adekwatna do jakosci i wielkosci = 8zl

no i trzeci kebab, ktory jest jedynym ktorym sie ostatnio zajadam. Kebab w tortill, ale za to jakiej wielkiej! kebab jest troche drogi bo razem z przesylką do domu kosztuje 11zl (sam kebab 9zl) ale jest wysmienity i b.duzy. duzo mieska w srodku, do okola suroweczka i wszystko z pysznym sosem jogurtowo-czosnkowym. mniam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...