Skocz do zawartości
pho

Kebaby

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziłem ostatnio (i dzisiaj :)) 'efes kebab' na rogu zwycięskiej i francuskiej, polecam, kebab świetny, najlepszy jaki do tej pory jadłem. Niedługo czas zawitać w innych znanych kebabach.

 

A z efesem mam o tyle ciekawie, że jest za moją szkołą. :lol:

Edytowane przez Matius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ostatnio (i dzisiaj :)) 'efes kebab' na rogu zwycięskiej i francuskiej, polecam, kebab świetny, najlepszy jaki do tej pory jadłem. Niedługo czas zawitać w innych znanych kebabach.

 

A z efesem mam o tyle ciekawie, że jest za moją szkołą. :lol:

i ile już przytyłeś? ;>

 

Ja zazwyczaj czekam na autobus na Waszyngtona... akurat obok kebaba i nie sposób nie kupić jeżeli mam w portfelu te 7zł :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ile już przytyłeś? ;>

Ojta, nie da się odczuć co do kebabów, zresztą jeszcze raz przywołam cytat reggowy: "I kebaby jemy, nie tyjemy!". Największy hardkor jak wracam do domu po kebabie a tam obiad :x. No dobra, może jestem okrągły, ale to przez "białe pieczywko", nie mieszajmy w to tłuściutkich, ogromnych kebabików :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebaby też są bardzo dobre, ale nie wszędzie. Bo u niektorych dostaniesz 1kg salatek i i 10g miesa i jakis sos ala "ketchup musztarda majonez sos tatarski w jednym ".Według mnie tylko u nielicznych mozna poczuć tą esencję smaku:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kebab pod skm żabianka jest mniami :)

pachnie nieziemsko...

 

na ul. do studzienki, w barze 'Do Studzienki' też dobre kebaby dają, i nie tak drogo jakby można się spodziewać po standardzie lokalu ;)

Edytowane przez aurel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, bo nie czytalem calego tematu nie wiem czy bylo zadawane - z jakim miesem najbardziej lubicie kebab? bo ja najabardziej ubustwiam drobiowe:>

Ja jadam tylko barany. Nie lubie drobiu. W smaku zupelnie niepodobne do nikogo :lol2: Jutro zrobie fote dania w karczmie tureckiej, ktora wlasnie opisuje;> Rewelacja jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadam tylko barany. Nie lubie drobiu. W smaku zupelnie niepodobne do nikogo :lol2: Jutro zrobie fote dania w karczmie tureckiej, ktora wlasnie opisuje;> Rewelacja jedzenie.

 

U mnie na odwrót. Nie mogę znieść tego smaku baraniny. Jakoś mnie mdli po tym. Ale kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na odwrót. Nie mogę znieść tego smaku baraniny. Jakoś mnie mdli po tym. Ale kto co lubi.

 

To zależy kiedyś znajomy zgrilował baraninke, kupioną od hodowcy speca i było pyyycha. Ale czasem jak gdzieś jesz, to to mięso ma zapach takiego starego capa i nie da się zjeść nie zatykając nosa. :| Facet z racji tego, że jest gorol, zdradził mu sekret, że smak mięsa zależy od tego... jak szybko utniesz jajka barankowi po ucięciu łebka. ;-) Trzeba to zrobić szybko, bo inaczej hormony spływają z krwią do mięsa i jest fe. Dla tego jagnięcine musi oprawiać spec i wtedy jest si.

 

 

 

Kebab z kurczaka to przecież świętokradztwo..

Ale jakie dobre... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasista! :kijem: ;-)

A tak na poważnie to jakbym tutaj miał baraninę albo coś równie konkretnego, to też bym to wybrał, ale u mnie znaleźć jakiekolwiek mięso które jest w miarę dobrej jakości to wyczyn, więc nawet jeśli to musi być kurczak to i tak nie narzekam. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jedyny dobry z baraniny jaki jadlem to byl jakis Gyros w Atenach od ulicznego sprzedawcy :)

Potem juz te serwowane w Polsce nie potrafily zaimponowac , dlatego wole drobiowe.

 

Niezly jest ten nowo otwarty na Sniadeckich kolo Politechniki (warszawskiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zachaczyłem po drodze o mały lokal z kebabami itp.Kupiłem sobie kebaba,mieszanine baraniny,kurczaka i jeszcze innych mies.Najlepszy kebab jakiego jadłem w życiu,był tak duży że po połowie miałem dość ale sprężyłem się i go skończyłem :lol2: .Jadł ktoś z was pizze kebab?Następnym razem jak tam wpadne to mam zamiar spróbować,dobre to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ludziska, u nas jest turecka restauracja Andaluzja. masakrycznie dobre jedzenie, pizza kebab też jest, wypasiona, mięso prosto z tego czegoś co się obraca i masa warzyw + ser :D a pizze to robią przy tobie, ceny znośne (kebab pita 7zł, jakaś pizza lepsza max 17zł, ale taka zwyczajna to gdzieś 12)

 

tu jest parę fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...