Skocz do zawartości
pho

Kebaby

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po piwie zawsze biorę z mieszanym, a normalnie zawsze z ostrym ;)

Po piwie jakoś bardziej ostry sos się robi...

 

Raz wziąłem łagodny i myślałem że się porzygam. Nienawidze takich sosów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Warszawie ostatnio i w centrum kebab na każdym rogu :D Ale to nic, u nas w Krakowie nie spotkałem się z kebabem w cienkim cieście :| nie jest to tortilla ani bułka... Ktoś wie co to jest lub jaki jest przepis na cienkie ciasto ? Podkreślam w smaku nie jest to tortilla ani zwykła bułka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Warszawie ostatnio i w centrum kebab na każdym rogu :D Ale to nic, u nas w Krakowie nie spotkałem się z kebabem w cienkim cieście :| nie jest to tortilla ani bułka... Ktoś wie co to jest lub jaki jest przepis na cienkie ciasto ? Podkreślam w smaku nie jest to tortilla ani zwykła bułka !

 

Jest nowo otwarty kebab okolo 100metrow od mojego bloku na pętli autobusowej nie daleko alei róż na alejii przyjaźni.

Przyciągają klientów i pakują duzo mięsa :) i robią ze swiezych warzyw, nie to co niektorzy na rynku :/, oczywiscie duzy kebab jest w cieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem w Wawie (jestem z Lodzi ogolnie) i pycha kebab jest w tym najstarszym miejscu na rogu marszalkowskiej i mcdonaldsa ;)) W Lodzi jest calkiem niezly w restauracji Instanbul, ale najlepsze kebaby sa w Anglii u Turkow (tzn nie bylem w turcji, tam sa moze lepsze ;) - moja ex im sie podobala, dostawalismy gore miesa jakby barana dla nas zarzneli tylko ;) dawali nam takie porcje, ze czasem nam sie zdarzalo mrozic i jedlismy to 3 dni ;) pyszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sporej ilosci zjedzonych kebabów w 100% polecam kebab znajdujacy sie w Warszawie na ul. Maltańskiej - niedaleko skrzyżowania ze Św. Bonifacego. Ja jjem zwykle opcje za 11 pln - podwójna baranina w cienkim cieście. Najadam sie tym do syta !!! a jak komus malo mozna za 15 z 3x mieskiem wybrac- prawie nie do przejedzenia!!! No i kebaby sa ZAWSZE smaczne i serio wypas! Polecam jak ktos bedzie w okolicy odwiedzic ten kebab- bedziecie wracac tam tak jak ja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebab w Forum Gliwice jadłodajnia Dragon coś tam.

Dodatki i smak bardzo dobry ale...

... nie polecam - mięso z kurczaka w kebabie :)

 

Mogłeś dać znac w Zabrzu jest ciekawy:) kebabik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kebab w Forum Gliwice jadłodajnia Dragon coś tam.

Dodatki i smak bardzo dobry ale...

... nie polecam - mięso z kurczaka w kebabie :)

 

Gdzie jest ta jadłodajnia? Zawsze jak tam bywam to nie mam co jeść :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta jadłodajnia? Zawsze jak tam bywam to nie mam co jeść :/

 

Centrum Handlowe Forum

Poziom 1 - na żółto są jadłodajnie.

Ten malutki Silver dragon - tam jadłem tego kebaba. Tak jak mówię, w smaku świetny ale jak ktoś się godzi na mięso kurczaka zamiast baraniny to powinien być zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem w Wawie (jestem z Lodzi ogolnie) i pycha kebab jest w tym najstarszym miejscu na rogu marszalkowskiej i mcdonaldsa ;)) W Lodzi jest calkiem niezly w restauracji Instanbul, ale najlepsze kebaby sa w Anglii u Turkow (tzn nie bylem w turcji, tam sa moze lepsze ;) - moja ex im sie podobala, dostawalismy gore miesa jakby barana dla nas zarzneli tylko ;) dawali nam takie porcje, ze czasem nam sie zdarzalo mrozic i jedlismy to 3 dni ;) pyszne...

 

najlepsze są w Berlinie, bo z stamtąd pochodzą w takiej formie jaką widujemy obecnie. Została specjalnie opracowana dla klientów w Europie. Oryginalne mają niewiele wspólnego z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kebaby dobra sprawa. w białym ostatnio otworzyli jeden i mają tam bezapelacyjnie najlepsze w mieście. przy ul. Sienkiewicza, za przystankiem mpk naprzeciw ul. Ryskiej w przejściu pod budynkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś dać znac w Zabrzu jest ciekawy:) kebabik:)

 

Gdzie Ty masz w Zabrzu ciekawego kebaba ?

 

Szisza Kebab II (ten obok nas, na 3-go Maja) - duużo mięsa, ale strasznie mało sosu + sucha tortilla - średnio dobre, jest po prostu za suchy i nie ma opcji na sos ostry, tylko czosnkowy, który obok czosnku nawet nie stał.

 

Dobry kebab jest w Aspendosie naprzeciwko poczty głównej, tylko tam znowu za 9 zł dostajemy dosyć małego kebaba, za to jest IMO pyszny, nie jest suchy no i sosy są dobre, o wyrazistym smaku, nie to co w sziszy ;)

 

Osobiście i tak jadłem najlepsze Kebaby dwa lata temu w Świnoujściu na promenadzie, budka od turka, dwie laski tam pracowały. Kebab za 10 zł, za to olbrzymi + do wyboru 3 sosy. Co wieczór około 19-20 była do niego kolejka ~20to osobowa, a do kebabów obok zero ludzi [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w Katowicach (tam, gdzie były Fornetti na placu dworcowym). Mięso było tłuste i twarde (spieczone), sałatek mało, a sos też jakiś nijaki. 8.50. A w Aspendosie, też w K-cach dają... frytki do mięsa. N/c.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z warszawskich kebabow polecam jeszcze jeden: na Woronicza, przy stacji metra Wierzbno, w bialej budce (nie w pawilonie, bron Boze). Kebab jest bardzo smaczny, a co najwazniejsze: pracujacy w nim Turek wszystko przygotowuje sam, nie korzysta z gotowcow z hurtowni (no ok, frytki ma mrozone ;) ). Czesto sie tam stolujemy z kumplami ze zmiany i bylismy swiadkami sytuacji jak np. przygotowywal platy baraniny na dzien nastepny (czyscil i przyprawial) albo jak skonczyla mu sie cebulka to wyskakiwal do warzywniaka obok, kroil szybciej niz zdazylem powiedziec "cebula" i siup do pojemnikow. Do tego przesympatyczny gosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl kufa nie jjem wiecej tego ciach!a..

Z warszawskich kebabow polecam jeszcze jeden: na Woronicza, przy stacji metra Wierzbno, w bialej budce (nie w pawilonie, bron Boze). Kebab jest bardzo smaczny, a co najwazniejsze: pracujacy w nim Turek wszystko przygotowuje sam, nie korzysta z gotowcow z hurtowni (no ok, frytki ma mrozone ;) ). Czesto sie tam stolujemy z kumplami ze zmiany i bylismy swiadkami sytuacji jak np. przygotowywal platy baraniny na dzien nastepny (czyscil i przyprawial) albo jak skonczyla mu sie cebulka to wyskakiwal do warzywniaka obok, kroil szybciej niz zdazylem powiedziec "cebula" i siup do pojemnikow. Do tego przesympatyczny gosc.

 

co Ty costi w TVP pracujesz ? :P

 

warszawa woronicza 17 - Mapy Google

 

Chodzi Ci o ten kebab ? po lewej stronie od niepodległości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak w Katowicach (tam, gdzie były Fornetti na placu dworcowym). Mięso było tłuste i twarde (spieczone), sałatek mało, a sos też jakiś nijaki. 8.50. A w Aspendosie, też w K-cach dają... frytki do mięsa. N/c.

 

Ja zawsze maszkiece kebaby na rogu hali z Empikiem - od strony przychodni i tego pseudo targu przy P.Skargi. 8pln ale daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz w Zabrzu ciekawego kebaba ?

Szisza Kebab II (ten obok nas, na 3-go Maja) - duużo mięsa, ale strasznie mało sosu + sucha tortilla - średnio dobre, jest po prostu za suchy i nie ma opcji na sos ostry, tylko czosnkowy, który obok czosnku nawet nie stał.

Dobry kebab jest w Aspendosie naprzeciwko poczty głównej, tylko tam znowu za 9 zł dostajemy dosyć małego kebaba, za to jest IMO pyszny, nie jest suchy no i sosy są dobre, o wyrazistym smaku, nie to co w sziszy ;)

 

Jem czesto Szisza Kebab 2 ale prosze o duzo sosu:D , nie wiem tylko o co Ci chodzilo z tym brakiem ostrego sosu...ja tam zawsze biore ostry:D:D:D:D

Moj n1 to jednak na wolności (nie Szisza 1:D) tuz przy skrzyżowaniu Dubiela-Wolności.

Dużo, ostro, smacznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty costi w TVP pracujesz ? :P

Owszem. :)

 

warszawa woronicza 17 - Mapy Google

 

Chodzi Ci o ten kebab ? po lewej stronie od niepodległości ?

 

Ta, po lewej stronie wg tej mapki. Jeden jest w pawilonie, obok pralni i apteki (i tego odradzam), a ten, o ktorym mowie, jest kawalek dalej w wolnostojacej bialej budce, miedzy warzywniakiem i budka z pieczywem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadlem tam jakis czas temu i to co mi sie nie podobało to "tlusty" sos :(

Wczoraj bylem na osiedlu "ostrobramska" i tam w nowym białym budynku otwarto nowy kebab - od strony petli autobusowej. Jadlem z kurczakiem bo akurat nie bylo baraniny - ie polecam ! suchy , maly , kolega wzial powiekszony i byl taki sam jak moj normalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...