Skocz do zawartości
jotixel

Dziwna Zmuła Systemu Przy Starcie.

Rekomendowane odpowiedzi

Rewitam, od kilku dni ( w sumie nic nie instalowalem) windows wlacza sie jakos inaczej... Po zabotowaniu 3 paski, czarny ekran, potem powitanie i odpalanie programow z traya... I tutaj zaczynaja sie figle... Laduje sie kilka tylko programow i przez okolo 1.5 minuty system jest jakby przywieszony.. Nie da sie odpalic przegladarki, paska start, mojego komputera, programow etc... Po tym czasie ^^ (1.5Min) jakby z kopyta odpala sie reszta programow i wszystko wraca do normy... :|

 

Pytam, gdyz nie pierwszy raz mi sie to zdarzylo... W zasadzie jest tak z kazdym windowsem po okreslonym czasie uzytkowania...

 

Czy jest to wina jakiejs uslugi systemowej dzialajcej w tle? Nie mam wirusow ani trojanow, a w msconfig ustawilem wylacznie to co chce aby sie wlaczalo. Jesli wylacze wszystko z msconfiga problem nie ustepuje,wiec to nie wina zadnego z programow z traya.

 

Jakies sugestie?:|

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie musi byc to samo...ale u mnie bylo identycznie jak uzywalem oprogramowania intela, do WiFi. zaczalem uzywac windowsowego i zero problemow

 

pozdro

Namierzylem winowajce. Jest nia przydzielanie IP po DHCP :|.. Dziwne, ze robi sie tak dopiero, po okolo miesiacu uzywania XP :|

 

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

re up:

 

Sa dwie mozliwosci

1. Jesli uzywasz sieci po kablu to podlacz do sieci lapka niech sobie wezmie IP

2. Jesli nie uzywasz karty sieciowej to w jej ustawieniach ustaw STALY ip (np 10.1.1.1 i 255.0.0.0) i wyłacz tym samym DHCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...