Skocz do zawartości
KAMILcom

Dylemat Miedzy Chifteck Big Tower

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie takie

którego szefa big towera wybrać w cenie do ~350zł bravo,uni, dragon

narazie skłaniam sie q dragonowi bo jest najtańszy i nawet ładny

który ma najbardziej praktyczny środek według was

chce zamotowaćw środku WC wiec dragon mi pasuje bo ma wyjmowany koszyk i robi sie ładne miejsce na pompke

ps. gdzie można najtaniej je dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Dragon ma takie średnie koszyki na dyski, ale jak się położy na gumie to chyba nie przenoszą wibracji i nie ma rezonansu... dowiem się w czwartek jak przyjdzie mój dragon i wsadze barracude... jeśli chodzi o wentylację to skoro masz WC to wentylatory cię raczej nie interesują. Bravo jest w wersji long i mimo wszystko to je bym brał... cena jest praktycznie identyczna, czyli wysoka :/ A Bravo nowsze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

199 zł w mcs.pc.pl, miałem kupować pomarańczowego ALE stwierdziłem że za pare dni będą nowe promocje w angela.pl... przecenili zielonego... na następny dzień w mcs to samo więc kupiłem ! na daną chwilę w angela nie ma zielonych, w mcs jeszcze są.

 

Zielony kolor jest imho ładny ;d

 

http://www.tekbunker.com/forums/uploads/po...-1091555097.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Czyli mam niezłe szczęście :rolleyes: Kurier lada moment powinien przyjechać :rolleyes:

 

omfg obudowa stoi obok, zielony metalik, w zaleznosci od oswietlenia wyglada inaczej... nieziemsko ;x

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam niezłe szczęście :rolleyes: Kurier lada moment powinien przyjechać :rolleyes:

 

omfg obudowa stoi obok, zielony metalik, w zaleznosci od oswietlenia wyglada inaczej... nieziemsko ;x

a jak z montażem i praktycznością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

zaraz coś więcej napisze, na razie to mi się ręcę trzęsą przez tego felernego niebieskiego zalmana...

 

edit

 

ja przy okazji zakladalem chlodzenie na grafe, chipset... ogolnie masakra, trzaski, napiecia pcb... nienawidze takich momentow ze sie nie wie czy komp wstanie... a jutro mnie czeka sciaganie z chipsetu i modyfikowanie... straszne

 

buda

 

- piękny lakier, ciężka, wielka

- koszyki na dyski - nie ma rezonansu, ale przy szukaniu po dyski jest głośno, jutro kłade na jakas gume dysk

- ogolnie elo młodzieżowa, róznica miedzy zwykla obudowa a chieftekiem jest tak kolosalna ze az ciezko porownac

- duzo srubek, klasyczny montaz na sruby - to lubie, nie liczac napedow...

 

miejsca jest duzo, wypas niesamowity ;d

 

EDIT

 

jutro zaloze temacik i dam fotki ;]

Edytowane przez maciekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Solitarius

http://www.mmj.pl/~a_wyszpolski/komputer/

 

2,34GHz 1,35V pasywnie, tylko zasilacz wyciąga powietrze, 38C po paru godzinach w Prime. Grafika 50C Idle, mostek 35C z nawiewem, bez nawet nie sprawdzam :lol2: Dysk twardy i tak skutecznie zagłusza wszystko... Barracuda ist szajse ;d

 

reasumując - Chieftec Dragon - opłacalny zakup ;d

Edytowane przez Solitarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda

 

- piękny lakier, ciężka, wielka

- koszyki na dyski - nie ma rezonansu, ale przy szukaniu po dyski jest głośno, jutro kłade na jakas gume dysk

- ogolnie elo młodzieżowa, róznica miedzy zwykla obudowa a chieftekiem jest tak kolosalna ze az ciezko porownac

- duzo srubek, klasyczny montaz na sruby - to lubie, nie liczac napedow...

ja kupilem zoltka i prawie od razu go przemalowalem, do tego zestaw mat "be quiet!" i okienko. Calosc to 300zl (czyli tak jak nowsze budy chief`a) ale i tak bym jej nie zmienil :-P W srodku czarne napedy/fdd i czarne zaslepki B)

 

PS: sorry za bajzel kolo budy...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...