Skocz do zawartości
Shakell

Media Markt

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewn tyle ile pisze na ulotce, czyli ~3k zł (ja bym nigdy za taką kasę takiego kompa + lcd nie kupił, ale tego na głos przy znajomej nie mówiłem przez grzeczność)

A na wyniki trza będzie poczekać, niestety, sam jestem zaciekawiony ile ten komp wyciągnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że myślałem nad kupnem kompa w media markecie,przyjechałem oglądnolem i wygląda to tak:płyty msi,w środku porządek z kablami,łądnie i dokladnie poskręcane itp ale za drogo ... o wiele za drogo .... to jest dobry komp dla kogoś kto potrzebuje na teraz :P,ja poczekalem 3 dni i dostałem takiego kompika z apollo :) jak w podpisie :) dałem 1600 za całość,myśle że było warto :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że myślałem nad kupnem kompa w media markecie,przyjechałem oglądnolem i wygląda to tak:płyty msi,w środku porządek z kablami,łądnie i dokladnie poskręcane itp ale za drogo ... o wiele za drogo .... to jest dobry komp dla kogoś kto potrzebuje na teraz :P,ja poczekalem 3 dni i dostałem takiego kompika z apollo :) jak w podpisie :) dałem 1600 za całość,myśle że było warto :P

ja[ciach!]le człowieku zobacz date tematu a nie piszesz jakieś bzdety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Dali procesor ktopry bije po oczach bo kazdy poleci na pentium jescze dwurdzeniowy "wow" a reszta ? Nie wiadomo jakie pamieci i swoja droga 512 to dla mnie za malo. Nie wiadomo jaki dysk twardy tylko znowu 200 GB "wow" no i najtansza karta graficzna. A o plycie glownej nic nie wspomnieli - zenada =]

 

I co gorsza w kazdym takim markecie tak sa opisane komputery wiec wniosek jeden. Skladac sobie samemu w prof. sklepach komputerowych.

pół roku szukałem po forach o płytach głównych modelu mojej płyty mATX (komputer żony) - i dalej nie wiem w końcu czy mam chaintech 9BID czy 9VID - żenada. odpuść sobie MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam nie przesadzajcie że kompy z marketów są o du... co innego z TESCO czy ,,karfura,, :lol: dwa lata temu kolega kupił sobie w MM kompa, troche za niego dał, ale za to ładnie smiga, nic sie nie wiesza, miał na niego gware dwa lata, więc nie mogłem sie przez ten czas zbliżyc do obudowy bo plomba była :? ale nidawno zajrzałem tam, noi musze powiedziec że całkiem całkiem tylko zasilacz.... wsadzili tam deera 350W :lol2: :blink: no cóż począć na czyms musieli oszczędzic :-P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...