Skocz do zawartości
Corso

Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co ja się piszę, bo przyjedzie sprawdzona gwardia.

 

BTW

W Dziwnowie mi najlepiej wchodziło ;)

 

Koniec lipca lub sierpinia jest najlepszym terminem, bo można to skoordynować razem ze zlotem w Gdańsku u Samhaina.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, dawno nie gościłem na forum ale po taaaakich zmianach mam propozycję. A może ponownie Zlot w Dziwnowie? Były dwa i było OK, więc czemu nie.

Pozdrowionka - Janusz

Ja bym wolal jednak chociaz troszke blizej Wrocka ale to tylko takie moje gadanie. ;)

 

Jak pieniadze i czas pozwola ja sie na to pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie ustaliliśmy, Lisek obiecał że odezwie się we wtorek ten co był. Od tamtego czasu mimo moich i Marka i Rafała prób kontaktu nie odezwał się. Pewnie znów jest 'zapracowany'.

Jak dla mnie sprawa wygląda tak, znowu Marco i Paranoik są (dla dobra forum) zmuszeni działać bez wiedzy Liska, bo ten (to już tradycja) nie łaskaw się odezwać. Takie life. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym postem zagwarantowales sobie bana na forum.tweak.pl ;]

 

L pozbedzie sie moderacji i niewygodnych userów.. to jest pewne.

To kto tam będzie siedział? Dzieci z komunijnej neo co nie mają jeszcze własnego zdania? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...