Skocz do zawartości
rambo32

Nawigacja W Laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Nie długo bede kupował laptopa za około 2500 tysiąca chciałbym w nim miec system nawigacji czy musze dokupywać jakies karty dodatkowe (czy za nawigacje płaci sie abonament jesli tak to ile???)??

 

Z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mozesz dostac to chyba odbiornik na USB + mapa na CD badz tez odbiornik GPS na bluetooth + mapa. Innych rozwiazan chyba nie ma, wbudowanego GPS to nie widzialem nigdzie, MOOOZE jakis Panasonic Thoughbook ma ale to raczej watpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPSa juz za 300 spokojie kupisz ale dobra mapka swoje kosztuje zamkniesz sie w 1000.Tutaj sie klania forum pdaclub bo palmtopowcy bardziej lubuja sie w gpsie, o mapach tez mozesz sie tam sporo dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :lol:

GPS to system dzięki któremu urządzenie - odbiornik odczytuje Twoje położenie, nie ma to nic wspólnego z telefonami komórkowymi, abonamentami itp

tak jak wspomniał maSTHa212 - kupujesz odbiornik GPS najlepiej na BT kładziesz w aucie na podszybiu tak aby widział niebo i działasz, tyle, że nie wiem jak z softem na laptopa, działałem na automapie XL na palmtopie i był niesamowity wypas

tomtom jest ekstra ale nie u nas w kraju, gdzie odwzorowanie terenu w mapie sięga 20 kilku procent

tomtom chodzi na telefonach, więc pewnie istnieje możliwość odpalenia tego na laptopie, ale sam nie wiem

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...