Skocz do zawartości
janio

Serek Pleśniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jada ktoś z was ? Pychota :rolleyes: najbardziej mi smakuje President pieprzowy, potem paprykowy, a na końcu orzechowy. mmm palce licać :)

 

właśnie sobie wcinam takiego serka na śniadanko :D

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to rokfor francuski. Są też serki camambert, z polskich to Turka są całkiem, całkiem. Z francuskich to, "Cour du Lion", "Bris Bleu". Jak byłem we Francji to się zajadałem nimi wraz ze świeżą bagietką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Was zaskocze.

Pokrojcie takiego turka w kosteczke 2/3 cm, pozniej otoczcie to w panierce z tartej bulki i jajka. Podsmazcie na patelni w glebokim oleju az sie pieknie ozloci.

Podawane najlepiej smakuje z goracym musem jagodowym.

Pychotka i bardzo sycaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Was zaskocze.

Pokrojcie takiego turka w kosteczke 2/3 cm, pozniej otoczcie to w panierce z tartej bulki i jajka. Podsmazcie na patelni w glebokim oleju az sie pieknie ozloci.

Podawane najlepiej smakuje z goracym musem jagodowym.

Pychotka i bardzo sycaca

Znam tą metodę, pod piwko jak trzeba. Tylko niestety jest to "bomba kaloryczna"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz Was zaskocze.

Pokrojcie takiego turka w kosteczke 2/3 cm, pozniej otoczcie to w panierce z tartej bulki i jajka. Podsmazcie na patelni w glebokim oleju az sie pieknie ozloci.

Podawane najlepiej smakuje z goracym musem jagodowym.

Pychotka i bardzo sycaca

Trza bedzie upichcić :D Tylko że na słodko jakoś nie za bardzo mi się to widzi :P

 

a czy we frytkownicy też można to podsmażyć ?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak siostra mi przywiozła całą siatke tych serów [; mmm... jechało aż miło xD wcinałem i wcinałem, co jeden to lepszy od drugiego... tylko cholera nazw ich pozapominałem, jak będe z nią gadał to zapytam i podam nazwy tych "wybranych"/najlepszych [; pyszota, a z polskich to nie jadam zbytnio, wole te made in france [; nie wiem czemu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah - pamietam jak kiedys ojciec postanowil zaszalec i kupil z pool kilo rockfora .. jakos rodzina nie kciala jesc - pamietam tylko tyle ze ffkocu w desperacji dal go psu i ........... tu tez porazka ;]

 

PS: tak od siebie to dobra rzecz czasem jakis lekko plesniowy cammbert wciac ... czy siakos tak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...