Skocz do zawartości
Jang

Corsair 1gb 400mhz Vs1gb400c3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś może te pamięci oznaczone jako Corsair i może powiedzieć coś o ich podatności na podkręcanie. Czas mnie nagli bo mam na razie pożyczoną kość kolegi i zależy mi na dobrej kości ale szybko. Z góry dziękujęza odpowiedź.

 

Nie mogę czekać dlużej zmuszony jestem kupić jutro pamięć na kościach oznaczonych Corsair, po świętach napiszę co i jak z nimi czy się dobrze kręcą i jaka wydajność.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Keel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keel maxymalnie 450mhz, jakbyś poczytał vątek kilka stron w tył to byś wiedział, konkretnie to V1rU$® je ma i to do niego udzerzaj z pytaniami, ja tez mam takie ale w serwisie (uszkodzone od nowości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pamięć na kościach z napisem Corsair i lecą na razie na 230 3-3-3-8 na razie nie mam czasu na testy ale postaram się zamieścić czy pojadą.

 

Po kilku próbach polecialy na 240 1T 2.5-3-3-8 dochodzą do 245 na tych timingach ale blędy w mem teście są 250 nie da rady za żadne skary :[ szkoda że mam max na plycie 2.8v na pamięci

Edytowane przez Keel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi napiszesz co to sa alphy to jasne :rolleyes:

jak nie wiesz co to są alphy to wyciągniesz z tych kostek spokojnie 250 na 3-3-3-8 :D

aplhy to są te późniejsze timingi --> ściągnij A64tweakera i popatrz na temat o 2x1gb jak ludzie mają poustawiane aplhy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaij dostalem w lapki dwie kosci 512mb na Value Select. Sa dosyc dziwne ;) jak ustawie predkosc na jakolowiek to sie winda nie bootuje, dopiero jak dam na auto (ustawia sie max - czyli jeden do jednego z szyna) to normalnie dziala. Narazie 251mhz stabilne przy 2.5 - 3 - 3 - 8 - 1T. Ida przy tym tez na 260mhz spokojnie ale juz procek nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...