Skocz do zawartości
Timotei

Sklep Internetowy Apollo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry sklep, w dodatku trzymaja sie idalnie zasad i reguł i to jeden z nielicznych sklepow gdzie możesz zwrócic otwarty wcześniej sprzet w przeciagu tygodnia, ogolnie polecam!!!

 

PS masz do takich pytan oddzielnie subforum -> do przeniesienia temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich plte DFI i powiem szczerez że bardzo dobry sklep i swiewtny a przedewszystkim mily i dorzeczy kontakt ;)

Gorezj wypada serrwis i to wlasnie z jego powodu polecil bym bardziej apollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apollo - jako sklep byli ok, szybka dostawa towaru kurierem

natomiast mają bardzo słaby serwis - strasznie mi podpadli mi, wrecz musiałem upominać się o wydanie towaru na gwarancji, wkońcu zaczałem dzwonić codziennie i jakoś odzyskałem nowy sprzęt :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawialem plyte dla kumpla to dotarla bardzo szybo (ponizej 24h), ale niestety Panowie sobie ja chyba pouzywali bo byla zakurzona jak po kilku miechach, no coz napisalem do nich maila i nic, a jako ze kompa musialem zlozyc szybko i kumpel sie zgodzil zostawilismy sprawe, plyta chodzi do dzis, al jednak pewien niesmak pozostaje, ja chyba od nich nic juz nie kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Apollo mam procka i mobo - mozna bylo wybrac sobie konkretnego procka (chodzilo mi o stepping E0 wiec magazynier przewertowal wszystkie jakie mieli :) ), wszystko szybko, bezproblemowo kupione i dostarczone (i tanio :!: ).

Co do serwisu, to mobo byla wymianiana na nowa, bo pierwsza padla (chyba) z mojej winy... Wyrobili sie w normalnym terminie i dostalem nowke :)

Osobiscie moge polecic ten sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc widać że zdania są podzielone

ogólnie na YES - zamówienie poszło

 

_____________________________________

stan - Otrzymano potwierdzenie zamówienia

stan - Oddano do produkcji/magazynu 9:58

stan - Wysłano 17:23 sss

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaz zle zrobiles bo powinienes wybrac gwarancje producenta a nie sklepu bo oni maja 30 dni roboczych a serwis 14 jak nie bedzie w przeciagu 14 dni to zglasz to urzedu ochorny konsumenta i kase musza oddac :)

Kumpel zaniusl odtwarzacz i cos za dlugo bylo wiec wyjol fona i powiedzial "Niech panowie chwile poczekaja moja mam jest radca prawnym zadzwonie sie spytac" mp3 byl odrazu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zamówiłem u nich proca, mobo, i nagrywarkę DVD.

Wczoraj kurier przyniósł paczkę, i wszystko było by w pożądku, gdyby się nie okazało, że w komplecie z płytą główną (Gigabyte K8NS s.754) brakuje kilku dodatkowych elementów, które są oferowane razem z płytą w innych sklepach. Nie było śledzia z gniazdami USB, i przejściówki zasilania SATA.

Co do cen, to jestem w miarę na bierząco, bo właśnie skłądam komputer.

Niektóre rzeczy mają wyrażnie taniej. Np. proca, i nagrywarki taniej nie znalazłem nigdzie, ale drobnica, jak np. wentylatory to już są w kosmicznych cenach, i w ich przypadku polecam Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale drobnica, jak np. wentylatory to już są w kosmicznych cenach, i w ich przypadku polecam Allegro

Mozna tez poszukac w sklepie Arche wystawiaja na allegro ale w sklepie oferuja towar jeszcze taniej.

 

Co do Imperium polecam, chociaz ostatnio zrobili babola z wysylka przeslali mi sprzet na nie ten adres ktory chcialem. Pozatym zawsze szybko i rzeczowo.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zamówiłem u nich proca, mobo, i nagrywarkę DVD.

Wczoraj kurier przyniósł paczkę, i wszystko było by w pożądku, gdyby się nie okazało, że w komplecie z płytą główną (Gigabyte K8NS s.754) brakuje kilku dodatkowych elementów, które są oferowane razem z płytą w innych sklepach. Nie było śledzia z gniazdami USB, i przejściówki zasilania SATA.

Co do cen, to jestem w miarę na bierząco, bo właśnie skłądam komputer.

Niektóre rzeczy mają wyrażnie taniej. Np. proca, i nagrywarki taniej nie znalazłem nigdzie, ale drobnica, jak np. wentylatory to już są w kosmicznych cenach, i w ich przypadku polecam Allegro

nie bylo tego w kartonie, bo od dluzszego czasu k8ns i k8ne nie maja nic poza tasme ata, fdd i kabelek sata w komplecie. wiec nie mogli ci c\dac czegos czego sami nie dostaja z plyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zamówiłem u nich proca, mobo, i nagrywarkę DVD.

Wczoraj kurier przyniósł paczkę, i wszystko było by w pożądku, gdyby się nie okazało, że w komplecie z płytą główną (Gigabyte K8NS s.754) brakuje kilku dodatkowych elementów, które są oferowane razem z płytą w innych sklepach. Nie było śledzia z gniazdami USB, i przejściówki zasilania SATA.

Tak jak Niemiec pisze, kupiłeś k8ns rev2. a na jej wyposazeniu jest tylko tasma hdd,fdd i kabelek SATAn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dorzucę 3 grosze...

 

zamawiałem w apollo mobo i proca...kontakt spoko, tylko się na ups zawiodłem bo nie wyrobili w okresie świątecznym i coś 5 dni na paczkę czekałem (2 dni na magazynie leżała 40 km od mojego domu ;| )...

 

po napisaniu maila do apollo cudownie szybko paczka do mnie przyjechała...

 

ogólnie ceny mają ok...jak w większości sklepów - jedne rzeczy taniej, drugie drożej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała podpinka- co sądzicie o http://www.imperium.net.pl? Pewni?

 

Dzięki Crosis, o taką opinię właśnie mi chodziło ;)

polecam,, świetny kontakt, można się dogadać,, poważne podejście do klienta i jeszcze rabacik,, zamawialem dwie sztuki dfi i wzystko zgodnie z umową, błyskawicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie, z którego sklepu/magazynu wysyłają paczki??

 

20km od domu ( w rzeszowie) jest apollo i jestem ciekaw czy jesli oni nie maja czegos na stanie to z innego oddziału wysla to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do sklepu Apollo , zamawialem tam akurat aparat cyfrowy na poczatku szok - na drugi dzien w domu. Ale ale...wlaczam aparat hmm na karcie jakies zdjecia...laduje baterie, bateria naladowana aparat nie dziala , pobawielm sie aparatem jakies 2 godzinki :)

 

Na aparacie bylo maly slad uzytkowania w postaci malutkiego zaglebienia- ale byl.

 

Kiedy pisalem tlumaczyli mi sie ze aparat stal w gablotce i prawdopodobnie byl komus prezentowany. Zaraz zaraz chyba jest oswiadczenie ze zakupywany sprzet jest fabrycznie nowy i pozbawiaony wad itd...no ale mniejsza o to...poza trudnosciami ze skontaktowaniem sie ( ciagle zajete) sprawa zakonczyla sie na zwrocie towaru i pieniedzy i za to moge firme pochwalic. Nie bylo rzadnych problemow z odzyskaniem pieniedzy.

 

Ale ogolnie nie jestem zachwycony gdyz aparat byl ewidentnie uzywany!

 

No to tyle w temacie. Pozrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...