Skocz do zawartości
steryd123

nagrywarka zle nagrywa

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem otoz moja nagrywarka teac 40/12/48 zle nagrywa(tzn. nagrywa plytki ale jak wypale i wezme na odtwarzanie danej plytki to jak mam wypalony progs to sa bledy poczas jego instalacji a jak wypale audio to sa piski i zgrzyty w piosenkach . co to moze byc??? (nagrywarka ma dopiero 2 miesice i jest naszczescie na gwarancji ale moze to tylko wina nero burning rom . (w kazdym badz razie moze ktos mial podobny problem i jest w stanie mi pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc ASPI zawsze sie przydaja, albo moze po prostu miales jakas felerna partie plyt... U mojego kumpla bylo podobnie tez niby nagrywala ok [(chodzila ok 1 roku i pod koniec gwarancji(bez jego ingerencji :twisted: ) zaczela cos pierniczyc, tez nie dalo sie odtwarzac filmow, ani kopiowac ich na dysk itp. , audio nie nagrywal, oddal nagryware do servisu i dostal po 2 tyg nowa, farciarz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc ASPI zawsze sie przydaja, albo moze po prostu miales jakas felerna partie plyt... U mojego kumpla bylo podobnie tez niby nagrywala ok [(chodzila ok 1 roku i pod koniec gwarancji(bez jego ingerencji :twisted: ) zaczela cos pierniczyc, tez nie dalo sie odtwarzac filmow, ani kopiowac ich na dysk itp. , audio nie nagrywal, oddal nagryware do servisu i dostal po 2 tyg nowa, farciarz....

sorry za lamerstwo ale co to jest to ASPI?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASPI to sterowniki (więcej wyjasnien szukaj na www.cdrinfo.pl), a co do samego pliku - ftp://www.cdrinfo.pl/software/soft2/Stero...i/frcaspi17.zip , mialem dwa kompy na kazdym XP i pierwsze co robilem przed programami typu NERO itp. instalowalem ASPI, zawsze tego zestawu, po instalacji, sprawdz (koniecznie najpierw reset) programem ASPIcheck - powinien ci sie pokazac na zielonym tle jesli tak to wszystko zainstalowalo sie dobrze. Zakladam ze tez uzywasz XP... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...