Jump to content
ParanoiK

Piwo W Warszawie ;]

Recommended Posts

Bimber od andriu (ew.bimbeer ;] ), bruce kameleon a termin jakoś się ustali ;]

Co do miejsca to jest fajna promocja w Szwejku (w Kompanii Piwnej chyba zresztą też) w poniedziałki - piwo za pół ceny ;]

Co do bardziej 'rasowych' knajp to niestety większość już pozamykali ;]

Bimber od andriu (ew.bimbeer ;] ), bruce kameleon a termin jakoś się ustali ;]

Co do miejsca to jest fajna promocja w Szwejku (w Kompanii Piwnej chyba zresztą też) w poniedziałki - piwo za pół ceny ;]

Co do bardziej 'rasowych' knajp to niestety większość już pozamykali ;]

W kompanii piwnej podają niezłe żeberka. :) Możecie jeszcze skosztować tataru w Lotosie pod wyborową. :lol: :D

@Varrol ja jestem na ASP AW. Zatem głównie robię projekty i makiety. Teoria to tylko testy z budownictwa i referaty z Historii Sztuki.

Edited by Corso

W kompanii piwnej podają niezłe żeberka. :) Możecie jeszcze skosztować tataru w Lotosie pod wyborową. :lol: :D

@Varrol ja jestem na ASP AW. Zatem głównie robię projekty i makiety. Teoria to tylko testy z budownictwa i referaty z Historii Sztuki.

A ja na elce informatyka i też już same projekty, na wykłady to praktycznie od kilku semestrów nie chodzę...

No ładnie Varrol. :wink: Ja w zeszłym roku miałem zrobić wykład z kubistycznej architektury czeskiej.

Dogadałem się z profesorem że zrobię to w tym roku. Mam nadzieję że dam radę. :?

Ja jestem za ! :lol:

Tylko , ze troche daleko mam [;

Ale pojde na kompromis i Wy tez i spotkamy sie gdzies w polowie drogi . Akurat w polowie wypada Łódź . Zrobimy wbitke do Poci na chate , narabiemy sie , wezmiemy staremu od Poci merca i bedziemy sie bujac po tych burzujskich dzielnicach :lol:

A potem odwiedzimy szkole i skonfiskujemy pare plazm :lol:

EDIT: tak w ogole to nie zebym cos sugerowal . Ale mial byc zlot w Łodzi zrobiony ? Jakos mi cos swita , ze zimowy... :wink:

Edited by Heat

Fajny pomysł, miło by było kogoś poznać z tweaka.

Raszyn powiadasz? A gdzie tam robisz lana?

Ja tam w grudniu bodajże robiłem z kumplem lanparty w tym liceum (odpicowanym). Jego stary tam pracuje i nam sale udostępnił.

http://www.pirotechniks.com/index.php?site...ments&newsID=71

//

Tak tak heat =]