Skocz do zawartości
-=virus=-

Co Wybrać 9500pro Vs 4400 Ti Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli macie zamiar kogos polecać to chociaż zajrzyjcie do danego tematu (patrz 9500)

karty tego Pana z licytacji która została podana za przykład praktycznie niegdy się nie modują, polecam zajrzeć do 9500.

 

pomimo tego że ten radek ma 128 bitów to i tak zmiecie te 4400 jego 8 potokami, pamięci i takty praktycznie identyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma, która mi dostarcza te karty ostatnio mi wymieszała te karty (modowalne i niemodowalne) i były reklamacje, ale wszystkie reklamację realizujemy i dajemy gwarancję na modowalność kart. Pozatym każdy Kupujący ma prawo oddać towar do 10 dni bez podania przyczyny i oddajemy pieniądze!

 

Jak masz czas... :P

 

//

 

Spora jak za taką różnice w cenie...

Edytowane przez Mac4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taki test zobaczcie: http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...o/strona-5.html

i jest tam porównanie 9500pro do 9700pro i kolosalnej różnicy nie ma.. a dotego 9700 ma 256bit i większe taktowania mem i gpu ciekawe jaka by byla roznica w porownaniu 9500pro z 9700nonpro wydaje mi się raczej że nie za wielka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to chyba jakiś żart.... jak porównać radka 95 z 4ti 44.

Radek 95 @ 97 rzecz jasna.

Najlepiej poszukać jakiegoś "selekta" z którym będziesz miał pewność moddingu.

 

P.S. - Ten 256bit jest fajny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim radku @8 potoków mam >13k, mój kolega na TI4600 na athlonie 2600+ ma 12k. Nie mówie już o 3d marku 2003

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to chyba jakiś żart.... jak porównać radka 95 z 4ti 44.

Radek 95 @ 97 rzecz jasna.

Najlepiej poszukać jakiegoś "selekta" z którym będziesz miał pewność moddingu.

 

P.S. - Ten 256bit jest fajny.....

W swoich czasach te GeForce były porównywane do tych Radków i nawet zwyciężały*

Ale IMO 9500 modowalny na 9700 256bitowy to w tych czasach lepsza propozycja

 

*Mówie oczywiście o nie modowanych Radkach...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem nad czym tu się zastanawiać . Przecież we wszystkich testach z directem 9 9500 PRO zmiata geforce 4400 :D . I do tego 9500 super się kręci :-P . Wystarczy mu Silencer za 40 zł lub Pentagram i masz koło 370 Mhz na rdzeniu na 99% a jest sporo takich co przebijają 400 Mhz B) . Niektóre 9500 PRo mają kości pamieci o czasie dostępu 3,0 ns więc wtedy jeszcze pamiatki można nieźle bujnąć :wink: (nawet bez radiatorków niestety nie u mnie :cry: . Mój po max O/C robi w 3smarku 2005 koło 2250 punktów a na geforce 4400 nawet go nie odpalisz ( w 3d 2003 ma coś koło 4600 a mojego kumpla GF4TI 4200 po max O/C nie może przebić 2000 więc róznica spora i nie wierze że jakiś GF4TI4400 będzie robił dużo więcej niż ten 4200 B) ). A jak masz kase dołóż i kup GF 6600 (te się dopiero kręcą :razz: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...