Skocz do zawartości
karolkomp

Nec 4551a Problem Z Labelflashem

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kupiłem nagrywarkę nec 4551a i nie mogę jej zmusić do wypalenia etykiety.

Oczywiście mam odpowiednie płytki i nero. Próbowałem już wgrywać LS-HSI do nero i sure thing labeler 4 ale ani nero ani labeler nie widzą mojej nagrywarki jako urządzenia light scribe. Co robić albo jakim programem? A może trzeba jeszcze jakieś dodatkowe stery?

Z góry dziękuję za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem nagrywarkę nec 4551a i nie mogę jej zmusić do wypalenia etykiety.

Oczywiście mam odpowiednie płytki i nero. Próbowałem już wgrywać LS-HSI do nero i sure thing labeler 4 ale ani nero ani labeler nie widzą mojej nagrywarki jako urządzenia light scribe. Co robić albo jakim programem? A może trzeba jeszcze jakieś dodatkowe stery?

Z góry dziękuję za porady

Może problem polega na tym, ze Nec nie jest "light scribe" tylko "labelflash" ? ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta Biblioteka którą potrzebujesz. Jeśli masz nero w wersji 6.xxx musisz skopiować to do Ahead/Nero, a jeśli w wersji 7.xxx to do folderu Nero/Core. Powinno grać, ale jeśli nie będzie to musisz jeszcze pokombinować z serialami, bo niektóre blokują funkcje LS i LF. Jeśli będzie grało to postaraj się zapodać zdjęcie płytki z wypaloną etykietą, bo mało ich a jestem ciekaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się.

Jak nagrać wtykiete od strony danych. Biore w nero dodatki i Etykieta nagrywania ale tam moge tylko wypalić etykiete na specjalnej płycie LF a nie moge wybrać palenia od strony danych.

Co zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...