Skocz do zawartości
Liquid

Symulatory

Rekomendowane odpowiedzi

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.wbfree.net

Warbirds - darmowy server jedyny, ruski, z nowymi samolotami, realia drugiej wojny swiatowej.... w rosji bo tylko tam legalnie jest =]

jedna z najbardziej realistycznych symulacji 2-wojny swiat. pelno polakow i innych szpakow :) polecam

jakby co to pytajcie bo mi sie nie chce pisac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

caly czas trabie :)

jesli chcesz pogadac o warbirds i sie tam wkrecic to zapraszam

poprostu powiedz:)

z poczatku moze sie wydawac nawet start trudny (efekt znoszenia zgodnie z gornym obrotem silnika, to nie szybowce:) i inne pozornie banalne rzeczy

 

to jedyna gra w ktorej naprawde czuje sie maszyne ktora sie leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sturmovik? Na Celku@850 :?: Synu, czys ty och*jal? ;) Na taki sprzet polecam raczej WW II Fighters - tez bardzo fajne, duzo modow itd itd a wciaz bardzo atrakcyjna. Z bardziej wspolczesnych to X-Plane 6 (ultrarealistyczny) i Flanker 2.5 natomiast ze smiglowcow serie Enemy Engaged: Apache vs Havoc i Comanche vs Hokum.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sturmovik? Na Celku@850 :?: Synu, czys ty och*jal? ;) Na taki sprzet polecam raczej WW II Fighters - tez bardzo fajne, duzo modow itd itd a wciaz bardzo atrakcyjna. 

Pozdr...

A co wtym DZIWNEGO :?: :!: Sturmovik potrzebuje tylko dużo RAMu tak przynajmniej 384MB wtedy chodzi bez zadnego zacięcia (u mnie D750 i GF2MX). A WWII owszem fajne ale nie mają tak złożonego modelu lotu jak w Ił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a nie kazdy ma 384 MB RAM... :| Tak samo nie kazdy gustuje w takim modelu lotu (z reszta model lotu zostal juz dawno "wymieniony", podobnie jak i caly teren oraz park maszynowy). Ja na przyklad jak chce odreagowac stres to wsiadam za stery mojego przeslicznego P47 i daje kopa dywizjom szwabskich czolgow na wzgorzach wokol Arden :twisted:. Swoja droga WW2F tez ma ostatnio konskie wymagania, po tych wszystkich przerobkach nawet na Antku ~1.5 GHz i GF2 Ultra chrupalo w 1024x768 i FSAA4x... ;) Ale grafika naprawde... jak to zobaczylem to spadlem z krzesla - obrazek, fotografia, ale napewno nie grafika realtime z gry! 8O

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a nie kazdy ma 384 MB RAM... :| Tak samo nie kazdy gustuje w takim modelu lotu (z reszta model lotu zostal juz dawno "wymieniony", podobnie jak i caly teren oraz park maszynowy). Ja na przyklad jak chce odreagowac stres to wsiadam za stery mojego przeslicznego P47 i daje kopa dywizjom szwabskich czolgow na wzgorzach wokol Arden :twisted:. Swoja droga WW2F tez ma ostatnio konskie wymagania, po tych wszystkich przerobkach nawet na Antku ~1.5 GHz i GF2 Ultra chrupalo w 1024x768 i FSAA4x... ;) Ale grafika naprawde... jak to zobaczylem to spadlem z krzesla - obrazek, fotografia, ale napewno nie grafika realtime z gry! 8O 

 

Pozdr...

Czy to jest jakiś path? I czy można to ze strony Jane's sciącnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam USAF wydany przez Jane's Combat Simulations.

Moim zdaniem ma najlepszy stosunek grywalnosci do realizmu.

Wkrotce ma sie ukazac Lock On - Modern Air Combat ale juz sie boje jakie to bedzie miec wymagania sprzetowe.

Jesli chcialbys polatac w sieci to daj znac.

 

P.S.

Liquid moglbys sie tak nie ciskac, ten temat mnie tez bardzo interesuje i nawet zadalem sobie trud poszukania twojego posta ale bez efektu, wiec podaj linka z laski swojej i nie odgrywaj primadonny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma cieszyc oko czy byc ultrarealistyczny?

Cos przyjemnego, odmuzdzajacego, i cieszacego oko.

 

Chce sobie czasem wieczorkiem po ciezkim dniu polatac i nie myslec za duzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...