Skocz do zawartości
Liquid

Symulatory

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, F-117 Stealth Fighter 2.0 by MicroProse. To była gierka...

Z symulatorow to byla ostatnia jaka mnie wciagnela :wink:

Gralbym dalej, ale grafika troche kluje oko :wink:

to zdecydowanie Il2 sturmovik i dodatek Forgotten Battles... w FB realizm juz jest troche zachwiany :/ z reszta... sciagnij FB, bo nie wymaga IL2 do insalacji :) w sumie 2 osobne gry :) Il2 - realistyczny; FB - realizm lekko obnizony... z reszta zeby poczytac o tej grze zapraszam www.republika.pl/yoyo251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ranking symulatorów zamieszczony na jednej ze stron:

1. MS Flight Simulator 2002 - możliwości prawdziwego samolotu

2. Il-2 Sturmovik - doskonała grafa i dźwięk fajne menu, dość trudna,dużo samolotów

3. WarBirds v.4.33 - dobra grafika i dźwięk,

samoloty z II wojny światowej

4. F-22 Lighting 3MS - możliwość spuszczenia atomówki,

niezła grafika

5. Asy Przestworzy - Niezła grafika.Mało samolotów :(

6. Jane's F15 - nienajlepsza grafika terenu

 

Od siebie dodam jeszcze Falcon 4.0 mam obecnie zainstalowanego ale cienko mi idzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi sie wydaje to kolega kladl nacisk na odrzutowce a nie antyczne smiglowe latawce (respect, kocham WW II Fighters). W takim wypadku doradzic mozna tylko Flanker 2.5, wzglednie Falcon 4.0 lub cos z serii Jane's a z bardziej archaicznych lecz wciaz fajowych - MiG-29 Fulcrum, F-16 Multirole Fighter i F-22 Raptor - "obytrzy" :lol: tytuly od Novalogic'a - mozliwy multiplayer trzech gier na jednej arenie.

Szkoda ze nie lubisz wiatrakow, tam wybor jest wiekszy - polecil bym goraco serie Enemy Engaged: Apache vs Havoc + Comanche vs Hokum (z wyraznym podkresleniem wyzszosci tego pierwszego).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym aby zrobiono remake Air combat, Jaggera na dzisiejsze komputery. Najlepsza gra w powietrzu w jaka gralem. Chodzi tylko o same bitwy powietrzne. Gra jeszcze na PC AT i amige. Cos niesamowitego.

Teraz te nowe to tylko sa wymagajace, a i tak grafika ziemii wyglada jak zaorane pole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie pograł w Eurofighter Typhoon ale nigdzie go nie mogę ściagnąć :?

Mam typhoona... troche strzelankowaty, ale fajnie sie pyka :)

Ja szukam i szukam i nigdzie nie ma do zassania :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie pograł w Eurofighter Typhoon ale nigdzie go nie mogę ściagnąć :?

Mam typhoona... troche strzelankowaty, ale fajnie sie pyka :)

Ja szukam i szukam i nigdzie nie ma do zassania :x

Na eMule jest - właśnie sprawdziłem :) Miłego ssania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam IŁ2 STURMOVIK i FORGOTTEN BATTLE - super zabawa.

OpenGL... hmmm :-?

Jakim softem zmienic refresh rate? (mam 60Hz)

nVHardPage nie dziala :(

mam det. 43.45

Sprawdź RAGE 3D TWEAK v 3.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam IŁ2 STURMOVIK i FORGOTTEN BATTLE - super zabawa.

OpenGL... hmmm :-?

Jakim softem zmienic refresh rate? (mam 60Hz)

nVHardPage nie dziala :(

mam det. 43.45

Sprawdź RAGE 3D TWEAK v 3.6

Ale on ma GF!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. A tak najbardziej to mnie jarało granie w Gunship 2000 ;) Ale helikopterów nie lubisz :(

:!: To była gra :cry: Doszedłem do takiej perfekcji, że dostawałem eskadrę po drugiej samodzielnej misji. Do tej pory chętnie bym w tą gierkę popytał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam IŁ2 STURMOVIK i FORGOTTEN BATTLE - super zabawa.

OpenGL... hmmm :-?

Jakim softem zmienic refresh rate? (mam 60Hz)

nVHardPage nie dziala :(

mam det. 43.45

Przecież w Iła można grać w Directcie :?

A najlepszy progs do odświeżania to imho refreshlock.

 

Jeśli chodzi o propozycje to (z odrzutowców) coś z Novalogic (sam napisałeś Chce sobie czasem wieczorkiem po ciezkim dniu polatac i nie myslec za duzo) więc F22 Lighting 3, ew. F16 i Mig29 powinny spełnić twoje oczekiwania. Ił jest super ale to IIWŚ i jest realistyczny więc nie jest tak łatwo.

 

Jeszcze moje trzy grosze do dyskusji o starych dobrych simach :P . Pamiętacie Tornado z Digital Integraction, dodatkowa kampania Pustyna Burza to było to, takiego klimatu, grywalności i niezłego realizmu (np. nalot na Irackie lotnisko nocą) już póżniej nie dośwadczyłem (trochę Ił-2 i simy z Janes, ale i tak Tornado był dla mnie pierwszy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co cię interesuje, klasyka (np. IIWŚ) czy też współczesność?

Jak IIWŚ to chyba nie ma problemu IŁ2 Sturmovik & Forgoten Battles a jak współczesność hmm. Flanker rzeczywiście dobry, mnie się także podobały te simy ze stajni Janes (RIP :( ) F-15, USAF, Longbow, ect

Jeszcze sobie przypomniałem F/A-18 Korea i teraz jest do tego nowy dodatek "dzieje się" nad Irakiem nazwy nie pamiętam ale widziałęm go ostatnio w sharereaktorze (miałem ściągać ale muł mi wolno działa więc jecze sie wstrzymałem, ale może...)

 

BTW. czy ktoś wie czy lub ew. jest/ma być Lock ON?

 

PS. z dawnych, dawnych czasów (miałem wtedy AT 286 :) ) bardzo lubiałem Tornado & dodatek Desert Storm, imho best sim ever (jak na tamte czasy) takiej zabawy i emocji nawet w świetnym Sturmoviku nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...