Skocz do zawartości
Liquid

Symulatory

Rekomendowane odpowiedzi

jesli cywilne to Flight Simulator 2004, ale sprzet musi byc bardzo mocny, ja mam pokaz slajdow.  

Trzeba wreszcie wymienic proca :/

no grafe masz lepsza od mojej ale u mnie flajcik plynie...

jak to pisalem to mialem procka 1000mhz a teraz nie patrzylem, ale sadze, ze byloby znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jaka jest najlepsza powietrzna szczelalka spelniajaca te

kryteria :

- ma multiplayera,

- nie jest to totalny symulator ale nie jest to tez tylko i wylacznie zrecznosciowka !!

- zeby mial na poziomie realizm, fizyke lotu,

- sporo roznych masz latajacych naszych czasow,

- dobra grafa,

- i dobra grywalnosc szczegolnie online.

Jest taka gra ?! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam pare gierek NOVALOGIC, a wiec F22 raptor, F-16 multirole fighter i Mig 29 Fullcrum. Gierki to takie pol symulacje , pol strzelanki, dobrze sie lata, poprzez integrated battlespace mozna wlaczyc kazda kombinacje z tych gier przez siec (np ja latam f16 a ty mig 29 i sie nawalamy). Do sieci te gry sa po prostu wspaniale :]

Jeszcze slyszalem o USAF ale niemoge go nigdzie znalezc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko jest zakrecone jak baranie jajo. Trudne jak cholera.. i wogule jakos F-22 Raptor lepsiejszy byl ( no moze nie pod wzgledem grafiki :wink: )

Zgadza się, nie mogę przezyć dłużej jak minutę i wogóle wydaje mi się jak by połowa rzeczy nie dziłała np. sterowanie ciągiem :roll: a może ja coś żle robię - zaraz idę z nim walczyć jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, powalczyłem trochę z demkiem Lock On i już prawie załapałem jak się lata :) ale ni jak jeszcze nie wychodzi mi walka. Pozatym w Migu (i w A10) mamy chyba opary paliwa bo po paru minutach się kończy (stąd począdkowo myślałem, że ciąg nie działa :lol: ). Niestety jest to za mało aby można było nawet poczuć smak tej gry, cóż trzeba czekać na fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom... a udaje ci sie uciec przed tym miragem... bo moj rekord to minuta 20 sek. :D

Tak i nie :wink: włączyłem sobie niezniszczalność :lol: tak aby popróbować chociaż latanie. Efekt jest taki, że Mirage bardzo trudno jest się pozbyć z ogona, także wali on czym może a póżniej ucieka w stronę lądu, niestety próba poscigu jest niemozliwa bo wmomencie kiedy już jest prawie prawie w zasięgu rakiet kończy się paliwo w Migu i po zabawie. Bez tego to tak jak ty minutka i spadam do morza :lol: Coś przegieli :roll: .

 

Demko jest na gamershell'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakis link do tego lock ona? skad to ssacie?

Mehow wpadnij kiedys na forum to tam jest link a nawet kilka :P

 

Demko Lock Ona jest naprawde swietne, sama grafa jest mistrzostwem swiata, a model lotu zapowiada sie ciekawie. Tego Mirage'a da sie zestrzelic nie jest to latwe jak zauwazyliscie ale mozliwe. Trzeba poprostu nie dac mu szansy wejsc na pozycje umozliwiajaca strzal czyli trzymamy sie blisko (ciasne skrety) i na pelnym bucie. Jezeli ta gra bedzie tak hardcorowa jak to demko to ja przerzucam sie z smigla na suszarki 8) 8) 8) .

 

 

Ps. Ta gra musi byc trudna bo to sam gatunek na niej to wymusza poza tym strzelanek o podobnej tematyce jest dosc sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hamówe odwalili z tym demkiem :P

Nie przesadzajmy :P coraz bardziej podoba mi sie to demko, zestrzeliłem Mirage'a dwa razy (paliwo jednak jest :roll: :lol: ) i nawet udało mi się wylądowac na lotnisku po walce (lądowana rox :twisted: ), całkiem miło, zapowiada się ciekawie (choć trzeba będze potrenować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...