Skocz do zawartości
Liquid

Symulatory

Rekomendowane odpowiedzi

Lock ON  - najlepszy symulator  nowoczesnych myśliwców  9 baardzo wymagajacy sprzetowo  , najlepiej 1GB ram :D )

IL2 Sturmovik --najlepszy symulator  mysliwców z II wojny św .

 

Tylko one  sie  tak naprawde licza :)

No to nie wiesz za wiele :P Te co wymieniłeś są dobre ale jest jeszcze troche nawet lepszych.

Ja wole jednak sam podejsc odpowiednio wroga.

Aby przeprowadzić skuteczny atak rakietami któtkiego zasięgu (na podczerwień, np. AIM-9), także trzeba "podejść odpowiednio wroga" miotanie rakietami byle jak nie ma sensu. Oczywiście inna bajka to rakiety dalekiego zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wole jednak sam podejsc odpowiednio wroga.

Aby przeprowadzić skuteczny atak rakietami któtkiego zasięgu (na podczerwień, np. AIM-9), także trzeba "podejść odpowiednio wroga" miotanie rakietami byle jak nie ma sensu. Oczywiście inna bajka to rakiety dalekiego zasięgu.

Nie musisz mi tlumaczyc :wink:

Odrzutowce nie sa mi obce. Ale jakos wieksze przekonanie mam do starszych maszyn.

Nawet dwuplatowce z pierwszej wojny swiatowej.

Kiedys pogrywalem w jakas gierke "Red Baron" albo cos takiego. Tez bardzo mi sie podobala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedl nowy dodatek do Il2 Sturmovik

 

Forgotten Battles ACE EXPANSION.

 

Polecam :> latanie Bf110 jest naprawde pocieszne ;] szczegolnie z 2 dzialkami 30mm w nosie ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna to juz prawie trzy lata i zadnego nowego symulatora smiglowca ???

 

Jesli wyszlo ostatnio cos klasy Apache/Havoc Apache Longbow to poprosze o info

 

Ja lubie polatac sobie smiglowcem w battlefield 2 :) ale z symulatorem to duzo wspolnego niestety nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz

 

No i wlasnie po lotach smiglowcem w BF2 wzielo mnie na cos wiecej

Trzeba przyznac ze w niektorych mapach smiglowiec rzadzi na maxa

oczywiscie potrzebny squad dobry pilot i gunner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o symulator śmigłowca to na horyzoncie jedynie Lock On: Black Shark czyli symulator Ka52. To już będzie poważna sprawa bo oprócz takich smaczków jak TrackIR+Vector, będzie klikany kokpit. Niby ma się pojawić 15 maja 2007, ale radże się nie nastawiać bo data przekładana była kilka razy (i dobrze :) ). Więcej info tutaj:

 

http://www.simw.com/index.cfm?fuseaction=d...ls&pid=1526

 

Oficjalna strona:

http://www.lockon.ru

 

Kilka filmów tutaj:

http://www.virtual-jabog32.de/index.php?se...s&subcat=28

 

Co do BF2 i latania śmigłowcami to nie ukrywam, że to tylko strzelanka i niewiele jest wspólnego z zahowaniem śmigłowców. Już lepiej na tym polu wypada Armed Assault tylko że tutaj nalezało by zaznaczyć iz obecnie ma wiele błędów i modelu lotu brak. Ale twórcy zobowiązali się to poprawić+prędzej czy później ludzie wypuszczą mody do tego i realizm wzrośnie.

 

Jeszcze jest jedno wyjście, radykalne - FS2004+dodatki ze śmigłowcami, tyle ze zapomnijcie o strzelaniu.

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...