Skocz do zawartości
bobby_moore

Odłączenie Monitora W Czasie Pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam w domu 2 kompy i jeden monitor <_< , jeden jest bardzo leciwy, ale za to bezgłośny, dlatego chcialbym go uzywac do sciagania , sluchania muzy itp, jednoczesnie robiąc co innego na drugim. Czy można w czasie pracy kompa odłączyc monitor od karty graficznej i podpiac go do do drguiego kompa. Podlaczany jest przez złącze D-sub. Wiem ze to glupie rozwiazanie, ale tylko tymczasowe, ale niedlugo kupuje nowy monitor i nie bedzie problemu, ale poki co chcialbym zapyac czy moj pomysł wypali? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie najlepszy pomysł. A moze monitor podłaczyć do tego komputera na którym robisz inne rzeczy niż ściąganie a ten drugi obsługiwać poprzez "zdalny pulpit", może być windowsowy lub np "Remote Administrator". Jeden warunek to to, że komputery są podłączone w sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam w domu 2 kompy i jeden monitor <_< , jeden jest bardzo leciwy, ale za to bezgłośny, dlatego chcialbym go uzywac do sciagania , sluchania muzy itp, jednoczesnie robiąc co innego na drugim. Czy można w czasie pracy kompa odłączyc monitor od karty graficznej i podpiac go do do drguiego kompa. Podlaczany jest przez złącze D-sub. Wiem ze to glupie rozwiazanie, ale tylko tymczasowe, ale niedlugo kupuje nowy monitor i nie bedzie problemu, ale poki co chcialbym zapyac czy moj pomysł wypali? :lol:

można pod warunkiem że wyłączysz monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz w miare bezpiecznie to przy odłączaniu odetnij napiecie na monitorze i przy podłączaniu do drugiego dotkij masę wtyczki do obudowy kompa, kilka razy juz tak robiłem i nic sie nie stało, ale generalnie lepiej połaczyć je w sieć i drugi obsługiwać zdalnie

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...