Skocz do zawartości
Buczer

Touchpad W Acer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Wczoraj siedziałem do późna na lapku. Wyłączyłem go, a dzis po właczeniu nie działa mi Touchpad. Co prawda działają przysciski, ale nie działa gładzik i manipulator (rolka)?? Czy to ma gdzieś jakąś konfigurację. Moż poprostu się to rozkonfigurowało ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restarcik, a jezeli nie to reinstaluj sterowniki - czasem sie zdarza taka sytuacja. Tutaj sa najnowsze stery do touchpada Synaptics (najczesciej spotykany):

http://www.synaptics.com/support/drive.cfm

 

Jezeli masz Alpsa musisz sam poszukac ;)

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki limerro. Na ciebie zawsze można liczyć. Ale wystarczył restart i skan disk. Touchpada mam Synaptics więc dzięki z najnowsze sterki. Jeszcze jak możes to powiedz mi gdzie mogę znaleźć najnowsze sterowniki do Go7600 bo na stronce nVidia nie widze nic ciekawego do tego modelu, chyba że źle patrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co znalazłem to sterowniki ze stony: nVidia. Niestety na strone jest napisane, że nie sa one kompatybilne z wersją "mobile". Słyszałem, że sa jakies sterki Omegi, ale co to jest i gdzie je znaleźć do niewiem. Co prawda adres do stronki mam, ale w żaden sposób nie potrafie sie tam rozeznać i znaleźć sterków do Go7600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly ale draznioncy problem, wlasnie pierwszy raz sformatowalem swojego acera, wyrzucilem partycje acerowska, tak wiec wszytko zrobilem od nowa. sciagnalem sterowniki z ftp acera. Mam problem wlasnie z Touchpadem Acera. jak zainstaluje sterowniki Synaptics Touchpad Driver te ktore byly na ftp i pozniej najnowsze ze strony Synaptics. Problem polega na tym ze jak zainstaluje te drivery to nie moge kliknac na konstoli tak zeby otworzyl sie folder, jak wyintstaluje to jest ok. z tym ze zalezy mi zeby one byly poniewaz mam tez sklrola w Touchpadzie. W ikonce systemowej obok zegara na pasku w windows mam zaznacze klikniecie na padzie. macie jakies pomysly??

jak kupilem lapa to windows byl zainstalowany i wszytko smigalo dobrze.

 

 

problem rozwiazany, uaktualniony system i juz jest ok, pozdrawiam

Edytowane przez elliotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...