Skocz do zawartości
Feluke

Kto tu chyba naduzywa swojego stanowiska :/

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie ktos na forum za bardzo sie rozpedzil i zaczyna juz zmieniac posty uzytkownikom ktorzy podpadli tej osobie albo jego kolega (dokladnie znam jednego)

A oto i dowod:

Dołączona grafika

 

Widac ze pierwsza linijka jest napisana bez polskich znakow i przecinkow a co widzimy w drugien. Nagle zaczynam (sam nie wiem jak i jakos tego nie pamietam) pisac z polskimi znakami i interpunkcja 8O

I to nie jest tylko moj przypadek. Rowniez tutaj bylo cos takiego tylko nie udalo sie znalesc dowodu. Mi sie jednak udalo :twisted:

Wiec prosze szanowne grono moderatorow (oczywiscie tych dobrych) o zbadanie calej tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moza zamaist zaczynac od oskarzen konkretnych osob nalezalo by spytac sie Liska czy Marco kto ewentualnie mogłby to zrobić...a tak dałeś okazje do zatuszowania sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moza zamaist zaczynac od oskarzen konkretnych osob nalezalo by spytac sie Liska czy Marco kto ewentualnie mogłby to zrobić...a tak dałeś okazje do zatuszowania sprawy

Mtsle czesc uzytkownikow wie kto jest temu winny. Jezeli ta 2 linijka zniknie nagle z tamtego postu to wyjdzie na jaw ze na forum sa duze przekrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie panowie i wladcy (czytaj moderzy ) a szczegolnie ten jeden cukiereczek ma teraz niezly ubaw :)))

 

lol 

 

:*

Jest jeszcze jeden "cukiereczek" wsrod zwyklych uzytkownikow. Ciekawe czy cos tutaj napisze.

No cukiereczku napisz ten swoj slynny tekst ;) prosze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze nie wiem kto ale ten ktos lubi swoja robote i wklada w nia za duzo serca, zeby poprawiac posty (no zdarzylo mi sie 2-3x ale to polegalo na poprawieniu url'a do obrazka i innych takich a nie textow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze nie wiem kto ale ten ktos lubi swoja robote i wklada w nia za duzo serca, zeby poprawiac posty (no zdarzylo mi sie 2-3x ale to polegalo na poprawieniu url'a do obrazka i innych takich a nie textow)

Rozumiem poprawianie takich rzeczy jak ty mowisz albo nawet ocenzurowanie jakis tekstow ale dopisanie tekstu to juz jest naprawde chamstwo i naduzycie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze nie wiem kto ale ten ktos lubi swoja robote i wklada w nia za duzo serca, zeby poprawiac posty (no zdarzylo mi sie 2-3x ale to polegalo na poprawieniu url'a do obrazka i innych takich a nie textow)

Dobra dobra, a moze ktos sie przejal za bardzo swoaj wladza i mysli ze moze robic wszystko, nawet zmieniac posty - znowu mi tu smierdzi pewnym niedobrym ustrojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj mr__y z #tweak (jakby ktos nie wiedzial)

 

coz.... zawsze powtarzalem ze cos tu smierdzi...

blokowanie i usuwanie "niewygodnych" topicow, bany dla userow ktorzy maja zdanie inne niz moderatorzy, wreszcie bany za darmo - np. do tej pory NIKT nie wytlumaczyl mi za co MisterY dostal bana na IP (BTW ciagle tu jestem 8) ), pisalem do moderatorow, skonczylo sie wykretami, odsylaniem do kogo innego itp...

ale to juz wiedzielismy...

ale zmiana tresci czyjegos posta to juz totalne gnojstwo i chamstwo ktore nie moze byc akceptowane! takiego <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nalezy wywalic z tego forum i niech wypierdala stad!

a cale zajscie jest tylko dowodem na to ze to forum suxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj mr__y z #tweak (jakby ktos nie wiedzial)

 

coz.... zawsze powtarzalem ze cos tu smierdzi...

blokowanie i usuwanie "niewygodnych" topicow, bany dla userow ktorzy maja zdanie inne niz moderatorzy, wreszcie bany za darmo - np. do tej pory NIKT nie wytlumaczyl mi za co MisterY dostal bana na IP (BTW ciagle tu jestem 8) ), pisalem do moderatorow, skonczylo sie wykretami, odsylaniem do kogo innego itp...

ale to juz wiedzielismy... 

ale zmiana tresci czyjegos posta to juz totalne gnojstwo i chamstwo ktore nie moze byc akceptowane! takiego <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nalezy wywalic z tego forum i niech wypierdala stad! 

a cale zajscie jest tylko dowodem na to ze to forum suxxx

całe forum ??????????!!!!!!!! całe forum to wszyscy urzytkownicy, niemozna oskarżac wszytkich. Teraz pozostaje nam czekac na zakończenie "śledźctwa" przez Liska i miejmy nadzieje ze postapi słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...