Skocz do zawartości
Feluke

Kto tu chyba naduzywa swojego stanowiska :/

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mowiac tu sie wogole robi chora atmosfera - odkad tyu jestem (ok 3 miechy) to kilka juz takich watkow i goracych klotni bylo, tylko co to daje w praktyce - jezeli ktos zmienia posty powinien sie przyznac a nie bawic sie w ciuciubabke, pzeciez tak do niczego nie dojdziemy?

 

BTW te linki to niby do czego mialy byc bo nie dzialaja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, zdawalo mi sie że odszedłeś o godzinie 15:37 twojego windowsowego zegarka :)

 

Akcję z tymi zdjęciami właśnie opisałęm w ostatnim poście w tym wątku:http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=18733&start=30

Chyba w tym watku http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=19201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o jedna osobe a raczej o 2 bo ta druga to jest niczym bez tej pierwszej :wink:

Jak juz jestes taki kozak, i wysuwasz sobie oskarzenia to miej odwage mowic o kogo chodzi. Bo to ze posty pewnych dwoch osob pojawiaja sie w tych samych tematach, nic nie znaczy :?

 

znowu mi tu smierdzi pewnym niedobrym ustrojem.

Czyzby kolejny nawiedzony tepiciel komunizmu z okolic chwalebnej kolebki solidarnosci? To nie jest chyba miejsce na polityke :?

 

nie no zajebiste forum, zmieniaja posty, banuja za nic - norma

Nastepny kurde znawca tematu - bana moga dac tylko 2 osoby tj lisek i marco, a i tak tylko po omowieniu tematu na forum dla moderatorow. A to ze go nie widzisz, nie znaczy ze ono nie istnieje :?

 

Wiesz co , nie chce mi sie na ten temat dyskutowac

I kup sobie slownik :?

Do Mnie mowisz?? po co mi slownik????

Ano na przyklad po to:

Hehe jestes taki gupi czy tylko udajesz

 

I co mi zrobisz?

hmm, ld nic, ja tesh raczej nie... ale moze ktos wyzej postawiony sie z toba rozprawi :)

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ty udajesz czy naprawde jestes taki glupi? A co za problem zmienic klawe na polski? Jakos nie widze problemy zeby na niemieckiej klawiaturze napisac ąśćżź itd...

A miales kiedys w rekach niemiecka klawiature?

 

Lisku, Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?

Niestety nie ma - phpBB nie przewidzialo dywersji od srodka ;)

No wiec co z tym zrobimy?? bo nie mozna ego tak zostawic, ale wystarczy popatrzec na odp. grzesia w tym temacie zeby zobaczyc ze cos jest nie tak.

Co jest niby nie tak?

 

Lisku, Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?

wlasnie to kcialem zaproponowac, jest taka mozliwosc

hmmm, a po co sprawdzac :lol: i tak wiadomo kto 8)

To podziel sie z nami ta wiadomoscia - a jak jestes taki dobry w te klocki, to moze zostaniesz wrozka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o jedna osobe a raczej o 2 bo ta druga to jest niczym bez tej pierwszej :wink:

Jak juz jestes taki kozak, i wysuwasz sobie oskarzenia to miej odwage mowic o kogo chodzi. Bo to ze posty pewnych dwoch osob pojawiaja sie w tych samych tematach, nic nie znaczy :?
Kochany libero o niczym ci nie powiedzial??? Niech ci napisze co do mnie wyslal 6 stycznia to bedziesz wiedziec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o jedna osobe a raczej o 2 bo ta druga to jest niczym bez tej pierwszej :wink:

Jak juz jestes taki kozak, i wysuwasz sobie oskarzenia to miej odwage mowic o kogo chodzi. Bo to ze posty pewnych dwoch osob pojawiaja sie w tych samych tematach, nic nie znaczy :?
Kochany libero o niczym ci nie powiedzial??? Niech ci napisze co do mnie wyslal 6 stycznia to bedziesz wiedziec ;)
Wybacz, ale nie kontroluje poczty libero, ani nikogo innego, i nie mam pojecia co pisze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesio jak do pewnego czasu Cie lubiłem (ostatni tydzień) to teraz robisz bydło i zamieszanie bluzgasz na wszystkich i nic Ci sie nie podoba .......CZa sie wyluzować a jak masz tak spełniać swoją role to lepiej sobie to odpuśc tak bedzie lapiej dla nas wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemyśl to

Szacuneczek

 

Ps. A z ą zmianą posta to ktoś dał w dupe i to równo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o qwa tu jest cenzura do ciach!a <span style="color:red;">[ciach!]</span> [gluteus maximus] cipa <span style="color:red;">[ciach!]</span>o kutas po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y

 

 

No panowie troche pozapominaliście słówek

 

Ps. Sory za taki oftopik:):):):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze naprawde ktos ma teraz niezly ubaw . Nie bede nikogo osadzal ,mam na mysli rzucanie nickami moderow . Jednak mimo wszystko uwazam ze bylo to zachowanie kompletnie nie fair w stosunku do nas forumowiczow . Wydaje mi sie ze osoba ta powinna przynajmniej przyznac sie i powolac na chwilowy ciezki humor . Nie wiem jak was ale mnie zmeczyla juz ta atmosfera forum ... co chwile jakas wpadka , mneijsza wieksza . Tym razem zostalo permamentnie ujawnione w jaki sposob ktos odnosi sie do naszego srodowiska . Userow . Do srodowiska ktore wypowiadane w przenosni brzmi ,,forum,, . Tym razem potraktowano nas w straszny sposob . Zmiana naszej wypowiedzi naszych mysli [zapisanych tutaj na forum w naszych postach] ktore przeciez w oczach innych przypisywane sa tylko i wylacznie nam jest zbrodnia .

ZOstalo pogwalcone jedno z naszych praw . Zostalismy osmieszeni okradzeni w chwili kiedy ktos podszywal sie pod nas zmieniajac tresc postow . Musimy powiedziec stanowczo NIE . Przeciwstawic sie temu . Zbojkotowac to !!! Nikt nie ma prawa mowic naszymi ustami .

To co zostalo obnazone powinno na dlugo zapasc w nasza pamiec .

Ku przestrodze .

 

 

G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy powiedziec stanowczo NIE . Przeciwstawic sie temu . Zbojkotowac to !!! Nikt nie ma prawa mowic naszymi ustami .  

To co zostalo obnazone powinno na dlugo zapasc w nasza pamiec .  

Ku przestrodze.

ROTFL :) Oooo... no nie moge :P Gadasz jak stary nawiedzony komunista :) Idź już spać, bo chyba zmęczony jesteś... LOL... ja nie mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy powiedziec stanowczo NIE . Przeciwstawic sie temu . Zbojkotowac to !!! Nikt nie ma prawa mowic naszymi ustami . 

To co zostalo obnazone powinno na dlugo zapasc w nasza pamiec . 

Ku przestrodze.

Towarzysze pomożecie

Pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie wszyscy po<span style="color:red;">[ciach!]</span>i. co jeden to lepszy, robicie z igly widly.

jekby Feluke nie zrobil jakiejs bzdury to nikt by nie zmienil jego wypowiedzi. nie chce mi sie wiecej widziec tutaj takich rzeczy bo sie wypisze z Waszeo nie forum - ale jak do tej pory PRZEDSZKOLA.

 

PS. Grzesio - nie pisz o klawiaturach - ja Ci bron boze nic nie zarzucam - ale to ze masz qwertz i inne przyciski (moj brat mieszka w Monachium, jak do niego jade i probuje znalezc :,/?[] a przede wszystkim @ to nie wiem o co chodzi) nie znaczy ze nie mozna napisac polskich liter...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy to kurde nie macie innych problemow niz jakies dopiski na Forum dzizas :-/

kolejny przyklad ze niektorzy sa tutaj po to zeby sie wyladowac emocjonalnie na drugich - polska mentalnosc sie nigdy nie zmieni :-/

zamiast debatowac nad zloczynca ;-) lepiej pomyslcie jak tu uniknac winiet za jazde bryczka :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu mi tu smierdzi pewnym niedobrym ustrojem.

Czyzby kolejny nawiedzony tepiciel komunizmu z okolic chwalebnej kolebki solidarnosci? To nie jest chyba miejsce na polityke :?

Jesli tak to co z tego?? :twisted: Ale zobacz cale moje zdanie, chodzilo tam o zmienianie postow czyli cenzure, jak wroce ze szkoly to napisze dokladnie bo tera czasu nie mam :wink:

 

nie no zajebiste forum, zmieniaja posty, banuja za nic - norma

 

Nastepny kurde znawca tematu - bana moga dac tylko 2 osoby tj lisek i marco, a i tak tylko po omowieniu tematu na forum dla moderatorow. A to ze go nie widzisz, nie znaczy ze ono nie istnieje :?

A czemu nie odpowiesz na zmienianie postow co??

 

Wiesz co , nie chce mi sie na ten temat dyskutowac

I kup sobie slownik :?

 

Do Mnie mowisz?? po co mi slownik????

 

Ano na przyklad po to:

Hehe jestes taki gupi czy tylko udajesz

Hahaha ale sie znawca polszczyzny odezwal - moze jestes prof. Miodkiem co??, Ty na prawde chyba juz nie masz argumentow :lol: LOL ROTFL

 

I co mi zrobisz?

 

hmm, ld nic, ja tesh raczej nie... ale moze ktos wyzej postawiony sie z toba rozprawi :)

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

I czego lolujesz?? myslisz ze jestes bogiem czy cos??

Ty udajesz czy naprawde jestes taki glupi? A co za problem zmienic klawe na polski? Jakos nie widze problemy zeby na niemieckiej klawiaturze napisac ąśćżź itd...

 

A miales kiedys w rekach niemiecka klawiature?

Kurde nei sciemniaj ze sie nie da na niemieckiej klawie poslkich znakow zrobic bo moja kolezanka mataka i... zgadnij ma polskie znaczki :twisted:

 

Lisku, Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?

Niestety nie ma - phpBB nie przewidzialo dywersji od srodka ;)

 

No wiec co z tym zrobimy?? bo nie mozna ego tak zostawic, ale wystarczy popatrzec na odp. grzesia w tym temacie zeby zobaczyc ze cos jest nie tak.

 

Co jest niby nie tak?

Twoje czepianie sie o "gupi" sciemy z klawiatura itp.

Lisku' date=' Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?[/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co odrazu na modderow najezdzacie ???? przeciez to moglbyc np. znajomy Feluke:evil: np. koleszka zdobyl haslo na konto albo siedzial na jego kompie i see zmienil tresc postu (z tego co weim to istnieje mozliwosc zmiany postu) wiec po cholere najezdzacie na modderow ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to widze, ze tylko z modow to berkut sie odedzwal :). RaV napewno czegoś takiego by nie zrobił, wizjonerek też zostaje reed i Grzesio ghhhy  :twisted: . To kogo obstawiamy?  :twisted:

Prosze sie odemnie odstosunkowac :evil:

Posiwecam 85% swojego wolnego czasu na to forum i raczej nie bawi mnie takie cos , jak dopisywanie <span style="color:red;">[ciach!]</span>low do czyichs postow.

Moze majac 15 lat zrobilbym cos takiego, jednak jak niektorzy wiedza mam tych lateg "troszke" wiecej i o dziwo zgodnie z normalnym porzadkiem rzeczy madrzeje z wiekiem.

 

Przyznaje , zmieniam czasem tematy topicow (K2 cos sie plul) nie ukrywam i nie ukrywalem tego nigdy , prosze przeczytac przyklejone ogloszenie na kazdym z forow !

 

BTW BiAłY , przestan sie czlowieku czepiac i byc ciagle zlosliwym wobec tego forum.

Nie wiem dlaczego nonstop cos ci nie pasi u nas i piszesz to w bardzo zlosliwej formie.

Jezeli ci sie cos nie podoba to po kiego penisa siedzisz i sie meczysz ?

Tak samo jak mr_y , narzeka , pisze ciagle jaki to gnoj i suxx z tego forum, a ciagle qrfa tu przylazi i robi kwasy.

Jak mi sie gdzies nie podoba to wypierdzielam z tamtad i tyle.

Niestety niektorzy odczuwaja satysfakcje (czyzby sexualna? 8O ) z robienia zamieszania i srania wrecz na forum !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niepotrzebny smrod sie robi i tyle. Ten kto to to zmienił powinien sie przyznac i tyle. A nie potajemnie zmieniac posty albo otwarcie kasowac i ostrzegac a nie z partyzanta zmieniac. CO JEST CENZURA WRACA ??? Oszczedził by fałszywyh oskarzeń po adresem innych modow. A moze nie ma odwagi tego zrobic ??

 

Niech sie przyzna i tyle i niech sie tym lisek zajmuje a nie robimy tylko niepotrzebna rozpierduche tu. Wkoncu ponosi chyba odpowiedzialnośc za to co robi. A jak ktos cos zmienia to powinien powiedziec a nie sie ukrywac z tym. Przegiecie maxymalne i tyle.

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektorzy odczuwaja satysfakcje (czyzby saexualna? 8O ) z robienia zamieszania i srania wrecz na forum !

No właśnie, odnośnie zmiany treści postu wypowiadał się już też michalak. W tym temacie: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=18602

nagle temat zostaje zamknięty, dlaczego, bo ktoś się odważył zwrócić uwagę że ktoś zmienił treść jego wypowiedzi, chyba nikt z moderatorów nie powinien jednak ingerować w treść, moim zdaniem powinni mieć możliwość tylko i wyłącznie usuwania postów.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mr_y , narzeka , pisze ciagle jaki to gnoj i suxx z tego forum, a ciagle qrfa tu przylazi i robi kwasy.

po pierwsze nie narzekam tu w ogole bo przeciez mam bana na IP (i to na twoje zyczenie podobno) i w ogole mnie tu nie ma 8), marudze na forum po na prv jakos nikt nie potrafil uzasadnic mojego bana

 

poza tym uwazam ze zmiana tresci posta jest niesamowitym naduzyciem i nikogo nie powinno dziwic moje(i nie tylko moje) oburzenie z tego powodu. IMO jest to niedopuszczalne.

 

zadne szanujace forum nie moze sobie na to pozwolic i jesli cos takiego bedzie mialo miejsce to sorry, ale to forum naprawde bedzie (h00jowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektorzy odczuwaja satysfakcje (czyzby sexualna? 8O ) z robienia zamieszania i srania wrecz na forum !

 

srania?! czy uwazasz oburzenie z powodu zmiany tresci czyjegos posta za niuzasadnione, czy uwazasz wyrazenie takich pretensji za sranie?! :evil:

 

o ile(jak juz pisalem) bany 4free, blokowanie topicow to w koncu wasza sprawa i nie bede sie juz wtracal, o tyle modyfikowanie tresci czyjegos posta to chamstwo jakich malo i nie nazwalbym tego sraniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co odrazu na modderow najezdzacie ???? przeciez to moglbyc np. znajomy Feluke:evil: np. koleszka zdobyl haslo na konto albo siedzial na jego kompie i see zmienil tresc postu (z tego co weim to istnieje mozliwosc zmiany postu) wiec po cholere najezdzacie na modderow ???????

jaja sobie robisz czy jestes naiwny?! tym bardziej ze jak widac takich WPADEK bylo wiecej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...