Skocz do zawartości
Feluke

Kto tu chyba naduzywa swojego stanowiska :/

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj mr__y z #tweak (jakby ktos nie wiedzial)

 

a cale zajscie jest tylko dowodem na to ze to forum suxxx

To po co na nim siedzisz i piszesz posty????

mr__y tu wcale nie siedzi, bo ma bana na IP 8)

PS a moze to sprawka grahama co ? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt sie nie przyznaje, ale strasznie mnie ta sytuacja wkurzyla... Poczekamy jeszcze troche aż sie wszyscy moderatorzy przewiną.

Lisku ja cie moge zapewnic ze to grzesio i mam nadzieje ze po tym incydencie odejdzie na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt sie nie przyznaje, ale strasznie mnie ta sytuacja wkurzyla... Poczekamy jeszcze troche aż sie wszyscy moderatorzy przewiną.

Ja moge cie zapewnic ze to grzesio, i mam nadzieje ze za ten incydent napewno juz "odejdzie" z tego forum jak to zapowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt sie nie przyznaje, ale strasznie mnie ta sytuacja wkurzyla... Poczekamy jeszcze troche aż sie wszyscy moderatorzy przewiną.

Ja moge cie zapewnic ze to grzesio, i mam nadzieje ze za ten incydent napewno juz "odejdzie" z tego forum jak to zapowiadal.

No to nie badz taki hop-siup!

to nie ja! Mam niemiecka klawiature i nie mam tzw polskich literek, ale za to np : ä, ö, czy ü :D

I co mi zrobisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt sie nie przyznaje, ale strasznie mnie ta sytuacja wkurzyla... Poczekamy jeszcze troche aż sie wszyscy moderatorzy przewiną.

Ja moge cie zapewnic ze to grzesio, i mam nadzieje ze za ten incydent napewno juz "odejdzie" z tego forum jak to zapowiadal.

No to nie badz taki hop-siup!

to nie ja! Mam niemiecka klawiature i nie mam tzw polskich literek, ale za to np : ä, ö, czy ü :D

I co mi zrobisz?

Hehe jestes taki gupi czy tylko udajesz :?: :?: :twisted: Czlowieku jesli masz choc resztke honoru to sie przyznaj, a nie opowiadaj glupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zajebiste forum, zmieniaja posty, banuja za nic - norma

Zaciąłeś się, czy jak? To już drugi taki post. A może chcesz w ten sposob chcesz odwiesc uzytkownikow od tego forum? :D

bardzo cie przepraszam, pozostalych userow rowniez....

naprawde nie chcialem

od kiedy mam bana na IP(NIE WIEM ZA CO) musze kombinowac przez rozne proxy itp... chodzi to bardzo wolno wiec usuniecie drugiego postu(wyslanego pewnie przez przypadek) graniczyloby z cudem

jeszcze raz sorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie... Dajcie sobie po buziaczku i wam minie ;)

A tak do tematu - jeśli ktoś zmienil topic i nie ma cywilnej odwagi się przyznać to jest cienki bolek!! I żałosny podkul!! Jakbym mógł zminiać cudze posty i bym to robił (hipotetycznie) to jeszcze bym się podpisywał: To zmieniłem ja - Mutos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nikt sie nie przyznaje, ale strasznie mnie ta sytuacja wkurzyla... Poczekamy jeszcze troche aż sie wszyscy moderatorzy przewiną.

Ja moge cie zapewnic ze to grzesio, i mam nadzieje ze za ten incydent napewno juz "odejdzie" z tego forum jak to zapowiadal.

No to nie badz taki hop-siup!

to nie ja! Mam niemiecka klawiature i nie mam tzw polskich literek, ale za to np : ä, ö, czy ü :D

I co mi zrobisz?

Ty udajesz czy naprawde jestes taki glupi? A co za problem zmienic klawe na polski? Jakos nie widze problemy zeby na niemieckiej klawiaturze napisac ąśćżź itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiadomo używa polskich znaków.

To jedno a drugie hmm nie wiem co drugie  :roll:

polskich znakow uzywa lisek ;) wizjonerek, varrol no, ale to nie problem napisac polskie znaki :) dlatego takie sprawdzanie w sumie do niczego nie prowadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisku, Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?

Niestety nie ma - phpBB nie przewidzialo dywersji od srodka ;)

No wiec co z tym zrobimy?? bo nie mozna ego tak zostawic, ale wystarczy popatrzec na odp. grzesia w tym temacie zeby zobaczyc ze cos jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to widze, ze tylko z modow to berkut sie odedzwal :). RaV napewno czegoś takiego by nie zrobił, wizjonerek też zostaje reed i Grzesio ghhhy  :twisted: . To kogo obstawiamy?  :twisted:

heheheh Reed sadze ze nie, nidgy zadnej lipy z nim zwiazanej nie widzialem ,moze mi umknelo ale nie sadze, jednak Grzesio no tak hmhmhmhmhmh po ostatnich jazdach z Grahamem to postawilbym na niego :P Niech mnie zbanuje za to czy co wali mnie to i tak wejde sobie innym sposobem .Cala sprawa mnie o tyle wqrzyła ze forum dla niektorych jest jedynym zrodlem fachowej wiedzy na wszelakie tematy jak i pomca w awaryjnych sprawach .Nikt nie bedzie mi tutaj tej mozliwosci ograniczal . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisku, Marco jest mozliwosc sprawdzenia kto pozmieniał te posty?? nieiwem z jakiś logów itp ?

wlasnie to kcialem zaproponowac, jest taka mozliwosc

hmmm, a po co sprawdzac :lol: i tak wiadomo kto 8)

Narazie nie wiadomo, chyba ze wiesz cos czego inny nie wiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty udajesz czy naprawde jestes taki glupi? A co za problem zmienic klawe na polski? Jakos nie widze problemy zeby na niemieckiej klawiaturze napisac ąśćżź itd...

Przeginasz...

Przepraszam ale czemu tu przegial?? napisal tylko prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...