Skocz do zawartości
eses.

K. Graficzna a wyższe FSB.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie co moglo byc przyczyna padow mojej karty gfx(patrz podpis)i sadzilem ze to przez wyzsze FSB sie krzaczyla. Wiadomo nie od dzis ze ta seria nie byla udana, nie tylko mnie padala. Niedlugo powinienem dostac tego nowego Ti4800 (64MB) i boje sie znowu wykrecac FSB, choc lubie jak pamieci dostaja kopsa. :) Poradzcie, to przez FSB karta mogla sie rozkrzaczac, jak jest u Was z tym?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi gf4ti4200 od gainwarda to raczej była zpierdzielona seria Dołączona grafika

ja też tak miałem i wysłałem do serwisu dostałem nową kartę i działa spoko. Widocznie ty eses. miałeś pecha i poprostu wymienieali ci grafe ciągle na tą z wadliwej serii :? Dołączona grafika ...

 

a jeśli chodzi o to co mówisz to raczej nie ma wpływu... Dołączona grafika

 

a gf4ti4800 to tak naprawde gf4ti4400 z agp x8 Dołączona grafika ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty graficzne zazwyczaj są wrażliwe na częstotliwości powyżej 100MHz. Mój Radeon wytrzymuje 100-105MHz (przy 2/3 czyli FSB=150-157MHz) Ale od tego nie padają. Poprostu komp. się nie uruchamia albo grafika sie wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane... Moj GF4 jednak nie osiagnal tej bariery przy 150 fsb komp wstaje, ale z bledami... podejrzewam, ze to wina procka, bo w koncu do ilu mozna pociagnac palomino co nie? Mysle, ze to nie jest wina pamiatek :) Rafal ty wiesz, ze te Elixiry sa... hehe... dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...