Skocz do zawartości
lfanek

S3 Wraca Do Gry !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lipa_ml

za 139 (cena z allegro) mozna sie zastanowic

a teoretycznie wydajnosciowo powinen byc na poziomie 9500pro

9500pro? chyba pomyliles się niedawno sprzedawalem moje 9500pro no i po podkreceniu robiła 17 tys w 3d marku 2001se a to to pewnie nawet z 9 tyś nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zetrix666

a macie jakies dobre sterowniki do niej, zainstalowalem najnowsze. W grze The godfather nad rożnymi elementami jak dym z papierosa widac takie odblaski(swiatlo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest porównywalna do 9550, to jeszcze teraz porównaj mi 9550 z GW GF3 Ti200 450PP... :]

 

Albo prościej: Czy jest sens zmieniać GF3 na to S3? Czy jest mocniejsza od GF4200?

Wiem, że pomoże mi to uruchomić nowsze gry (wymagające Pixel S.. itp), ale czy np w takim Q3 doda mi chociaż 5 klatek? Oczywiście nie pytam dosłowie o 5 klatek, ale o sam fakt, czy jest wydajniejsza od tej wersji GF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma cena do wydajnosci? Skoro te karty maja wydajnosc na poziomie Radka 9550, to czy beda kosztowac 130 czy 1300 zlotych, to nie wplynie to w zaden sposob na ilosc osiaganych fps.

ale wpłynie na ilość osób które te karty kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest porównywalna do 9550, to jeszcze teraz porównaj mi 9550 z GW GF3 Ti200 450PP... :]

 

Albo prościej: Czy jest sens zmieniać GF3 na to S3? Czy jest mocniejsza od GF4200?

Wiem, że pomoże mi to uruchomić nowsze gry (wymagające Pixel S.. itp), ale czy np w takim Q3 doda mi chociaż 5 klatek? Oczywiście nie pytam dosłowie o 5 klatek, ale o sam fakt, czy jest wydajniejsza od tej wersji GF3?

Od ti4200 na 100% jest slabsza, gf w dx 8.1 jest silniejszy z tego co pamietam od 9550 (4x2 vs 4x1).

S8 do gier sie za bardzo nie nadaje, tylko do www/filmy a skoro juz takie zastosowanie, to kupil by byle x300, zeby miec chociaz dobry obraz i gwarancje jakosci. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na Allegro, to sprzedają się jak świeże bułeczki. Szkoda, że tylko tam, bo gdyby na taka skalę pojawiły się w sklepach, to mogłoby to ruszyć ceny kart low-end na korzyść klienta.

 

S3 pokazało, że bez trudu można zrobić niezłą kartę za małe pieniądze. Niech teraz jeszcze zrobią konkurenta dla 6600GT oraz czegoś z wyższej półki. Potem dorzucą do tego niższe (od konkurencji) ceny i może się zrobić całkiem ciekawie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi. Szukują dziury w całym. Macie problem z tą kartą ja wam ją sprzedam w cenie 220 złoty. Tylko kto by kupił coś takiego (nowego i niesprawdzonego) jak w tej samej cenie jest Radeon 9600pro, które jest na 200% wydajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Nie rozumiem ludzi. Szukują dziury w całym. Macie problem z tą kartą ja wam ją sprzedam w cenie 220 złoty. Tylko kto by kupił coś takiego (nowego i niesprawdzonego) jak w tej samej cenie jest Radeon 9600pro, które jest na 200% wydajniejszy.

Polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiednika GF6600GT to już coś takiego jest. Nazywa się S27, ma 8 potoków a rdzeń taktowany bodajże 700mhz. Gdzieś był test takiego tandemu 2xS27 (Multichrome się toto nazywa) na SLI w stosunku do tandemu 2x6600gt. W 3dmarkach karty s3 rozwalały geforce, w niektórych gierkach były co najmniej tak samo dobre, ale w innych (bf2) juz nie bardzo. Co najciekawesze w stanach cena jednej S27 to poniżej 100$ a dwóch poniżej 200$. Adresu niestety nie pamiętam.

Należy chwalić takie inicjatywy - gdybym od zera kupował grafę na agp, wybrałbym tanie s3 z allegro. Jednak ogólnie jestem zdania że s3 za długo wypadło z obiegu i jest za duża przepaść między nimi a firmami jak ati i nvidia i oni chyba już tego nie nadrobią - a szkoda. Wszystkie ich karty cierpią na problemy ze sterami = to znamy jeszcze z czasów Virge i s3trio... Zobaczcie na stronie s3 listę kompatybilności gier - wiele nowszych tytulow nie odpala w ogóle/ albo z przeklamaniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze sterami... to troszke delikatnie powiedziane...

Co starsi użytkownicy pewno pamiętają słynnego Savage'a 2000 i jego silnik T&L którego nigdy nikt nie odpalił ze względu na to że stery były do... wiadomo czego, a szkoda gdyby wtedy okazało się że karta jest chociaż porównywalna z geforce 256 to mielibyśmy dzisiaj może 3 graczy na rynku, i highendowe karty nie kosztowałyby 2500-3000zł tylko 1200 (ahh kto to jeszcze pamięta)

 

Matroxowi nic do tego ;) od czasu wypuszczenia wspaniałej w zamysle i żałosnej w wykonaniu parhelii nic nie wypuścił... może poza parhelią na pci-e ale to to samo...

jeszcze XGI jest no ale to też w zasadzie folklor graficzny ;)

co nie zmienia faktu że i tak grubo ponad 50% rynku kontroluje.... Intel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parhelia - pierwszy na świecie 512bit GPU - w praktyce dostawala po [gluteus maximus] od r9600..... ale tak szczerze, chętnie zmieniłbym mojego x700 pro na taką parhelię.... fajnie mieć taką elitarną kartę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos nowe jakies wiesci o tej karcie AGP CLUB3D S8 DELTA CHROME 256MB 128BIT chodzi mi o gre counter strike pytanie czy bede mial 100 fps 512 ddr, venice 3000 + czy ta karta ma problemy z grami .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...