Skocz do zawartości
pyzaa

Jaki Wentyl Najpierw Zmienic? Grafa Czy Proc? Doradzcie

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.... od czego zaczac?? chcialbym cos zaczac krecic ale dopoki nie zmienie wentyli nie bede katowal..ale ktory wazniejszy PROC czy GRAFA.... sprzet tak jak w sigu..

 

jesli chodzi o proca to kupie fryzjera przystepna cena i dobrze chodzi... a do grafy?? co polecacie dobrego i nie bardzo drogiego?? chcialbym cos z niej wycisnac... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grafe myslalem o tym pentagramie miedzianym... a fryzjer 64 na proca to oczywiste :) czy odczuje bardziej wydajnosc w grach podkrecajac najpierw proca czy grafe?? od tego uzaleznie zmiane wentyla najpierw na procu lub na grafie..

 

ps.pierwszy proc??

fryzjera podlaczamy pod plyte??

a pentagram?? pod molexa czy normalnie z grafy bedzie pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grafe myslalem o tym pentagramie miedzianym... a fryzjer 64 na proca to oczywiste :) czy odczuje bardziej wydajnosc w grach podkrecajac najpierw proca czy grafe?? od tego uzaleznie zmiane wentyla najpierw na procu lub na grafie..

 

ps.pierwszy proc??

fryzjera podlaczamy pod plyte??

a pentagram?? pod molexa czy normalnie z grafy bedzie pasowal

Wiekszego kopa daje krecenie grafy, ale oczywiscie proc tez pomoze ;)

 

Fryzjerka podpinasz pod plyte. Poprostu :)

 

Pentagrama... coz pod karte nie dasz rady (chyba ze potniesz ale wg. mnie nie ma sensu) bo na akrcie sa wtyki 2-pin i 4-pin i to takie malutkie. (Chyba w kazdym 9800 tak jest ale jak sie myle to nie bić). Ja wpialem pod rozdzialke MOLEX-4x3pin (2x 12V + 2x 5V) i jade na 5V. A regulator obrotow z pentka urzylem do akasy 80mm B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na grafe myslalem o tym pentagramie miedzianym... a fryzjer 64 na proca to oczywiste :) czy odczuje bardziej wydajnosc w grach podkrecajac najpierw proca czy grafe?? od tego uzaleznie zmiane wentyla najpierw na procu lub na grafie..

 

ps.pierwszy proc??

fryzjera podlaczamy pod plyte??

a pentagram?? pod molexa czy normalnie z grafy bedzie pasowal

Wiekszego kopa daje krecenie grafy, ale oczywiscie proc tez pomoze ;)

 

Fryzjerka podpinasz pod plyte. Poprostu :)

 

Pentagrama... coz pod karte nie dasz rady (chyba ze potniesz ale wg. mnie nie ma sensu) bo na akrcie sa wtyki 2-pin i 4-pin i to takie malutkie. (Chyba w kazdym 9800 tak jest ale jak sie myle to nie bić). Ja wpialem pod rozdzialke MOLEX-4x3pin (2x 12V + 2x 5V) i jade na 5V. A regulator obrotow z pentka urzylem do akasy 80mm B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpialem pod rozdzialke MOLEX-4x3pin (2x 12V + 2x 5V) i jade na 5V.

 

molex ten ktory podpina sie do dysku?? tak.... skoro jest to rozgalezienie z jednej wtyczki na cztery to jak mozliwe sa dwa rozne napiecia 5 i 12 v?? nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest granica jesli chodzi o temperature na a64 ??

 

Przeciez one sie praktycznie nie grzeja!! Dlatego ja bym krecil n boxie a zmienil grafike... bo na bank tam jest wiekszy wyjec... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac ok 2 godzin w call of duty 2 na rozdz. 800x600 antylis. x4 zaczelo sypac artami ,ale gra dzialala normalnie, w misji tobruk zaczelo przycinac i restartuje komp...co jest grane...?? karta pada?? co to moze byc... gram na seryjnych ustawieniach

 

ps.uruchomilem 3dmarka03 w wszystko ok.... to o co chodzi

Edytowane przez pyzaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...