Skocz do zawartości
wojto19a

POMOCY! WINDOWS'95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poprosił mnie o sformatowanie starego laptopa i zainstalowanie Polskiego Windowsa'95 - laptop jest bez CD-ROMu. Znalazłem dyskietki z Windowsem, sformatowałem laptopa i rozpoczołem instalacje. Problem w tym, że aby zainstalować system potrzebuje jakiś program Microsoftu bo inaczej pokazuje mi że jest to nielegalne! Czy znacie jakieś linki gdzie moge znaleźć np. DOSa? Może ktoś ma dosa na dyskietkach, żeby mi przesłać spakowane? POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jest super, ale przy instalacji wyskakuje mi żebym włożył: Setup Disk #1??? I rzadna dyskietka nie podchodzi! Co zrobić w tej chwili???

ja mam po rozpakowaniu 4 dyskietki. i dzialaja wszystkie. moze nagrales na zepsutego flopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem to kiedys :) :)

mam dosa na 3 dyskach 6.22

instalujesz to na tym laptopie potem kabelek szeregowy i przerzucasz (przynajmniej ja tak robilem) win95 na laptopa.. problem byl o tyle ze prze szeregowe szlo dlugo no i nie puszczalo wiecej niz ok 20mb (jak plik byl wiekszy - bo spakowalem calego win95 - to przerywalo polaczenie i klapa) dlatego podzielilem na kilka plikow po 10mb i poszlo .. potem rozpakowac pod dosem (pewnie umiesz) i instalujesz... wyslac dosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie pomogło :(, pisze że DOS nie uprawnia mnie do instalowania WINDOWS'95 i potrzebny jest jakiś inny program Microsoftu! Tylko jaki? Co mam teraz zrobić? Nie moge kontynuować instalacji...

tez mialem taki przypadek przy instalacji pierwszej wersji win95 (nie osr2), musialem wrzucic wtedy pierwsza dyskietke instalacyjna od win 3.1 i instalacja szla dalej... musisz ja jakos zdobyc, moze w necie bedzie image ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win 3.11 mam gdzies od IGORA ale jak zainstalowalem na laptopie byl problem dos chodzil okey ale jak poszedl win 3.1 to nie widzial klawiatury, nie moglem nic zrobic, nawet crtl+alt+del nieszllo, a zmienalem na wszystkie mozliwe przy instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...