Skocz do zawartości
SKORPAS

Geforce 7900 Gtx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam zamiar niedlugo kupic GeForce 7900 GTX tylko nie wiem jakiej firmy.Zalezy mi przedewszystkim zaby chlodzenie bylo jak najcichsze.Gigabyte,Leadtek,Asus,Microstar jaka z nich polecacie?

Moim zdaniem to Msi i gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do pytania...i stwierdzenia typu: msi lepsze.... to se darujcie Pytanie dlaczego ta jest lepsza od tamtej,o ile wogóle jest między nimi różnica,bo z tego co widać to znowu wszystko bedzie na PCB referencynych nvidi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam zamiar niedlugo kupic GeForce 7900 GTX tylko nie wiem jakiej firmy.Zalezy mi przedewszystkim zaby chlodzenie bylo jak najcichsze.Gigabyte,Leadtek,Asus,Microstar jaka z nich polecacie?

Jak Ci zalezy na ciszy to dodatkowe ~100zl zainwestowane w chlodzenie nie powinno Cie zbawic.

Ten Accelero X1 http://allegro.pl/item92681153_accelero_x1...he_nowosc_.html spoko sobie poradzi z ta karta i bedziesz mial cisze i wydajnosc w jednym (zakladam, ze jezeli jest kompatybilny z seria 7800 to i na 7900 spoko wejdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nam powiedziec po co zmieniac chlodznie na 7900GTX? :? Wszystkie karty sa referencyjne i maja takie samo bardzo ciche chlodzenie od nV. Imo jest to rewolucja pod wzgledem stock'owego chlodzenia i wymiana na X1 to albo krok w tyl albo stanie w miejscu :) Jak juz ktos napisal karty sa takie same i roznia sie zawartoscia pudelka ,wiec wniosek jeden ,kupowac najtansze :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nam powiedziec po co zmieniac chlodznie na 7900GTX? :? Wszystkie karty sa referencyjne i maja takie samo bardzo ciche chlodzenie od nV. Imo jest to rewolucja pod wzgledem stock'owego chlodzenia i wymiana na X1 to albo krok w tyl albo stanie w miejscu :) Jak juz ktos napisal karty sa takie same i roznia sie zawartoscia pudelka ,wiec wniosek jeden ,kupowac najtansze :wink: pozdro

Wszystko sie zgadza, ja bym jeszcze do tego dodał ze roznią sie rowniez taktowaniem(wersje z fabrycznym OC),no ale od ciebie zalezy czy wybierzesz najtanszą i sam sie zabawisz w OC czy dorzucisz pare groszy za wyzsze taktowania od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakas sciema ,zaden g70 nie bedzie w stanie pracowac z czestotliwoscia 690MHz :blink: Zreszta jest tam podany link do testu w ktorym maks co wycisneli to jakies 618MHz na rdzeniu :? Koles jest jakis niewiarygodny raz podaje ze jest to 512MB ,a raz 256MB. Zdjecie wskazuja no 512MB ,ale takty to chyba sobie sam wymyslil :-| pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bertold15

 

Dziś zamiast 7900GTX bardziej opłaca się kupić 7900GTO od MSI za 899 zł , kosztuje połowę ceny GTX , a jest niewiele słabsza - właścciwe to GTX ze zmniejszonym tatowaniem pamięci ( z ~ 800 na 660 MHz ) , reszta jest taka sama jak w modelu GTX ( 512 MB GDDR3 1,2ns , 256-bit szyna ,16 potoków , 24 PS i 8 VS itp. ) .

 

EDIT :

 

widzę że 7900GTO w żadnym sklepie nie ma obecnie na stanie , na allegro też cisza .

 

Może zamiast 7900GTX <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 7900GT/7950GT i go podkręcić do zegarów GTX .

 

Taniej to wyjdzie , karty mają te same paramtry , tylko inne takty .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wypowiedź 15 letniego eksperta... :mur: . Jak załatwisz mi 7900 od MSI za 899zł to lecę do banku po pożyczkę i biorę od razu 20-30 sztuk...

GTO można wyrwać za jedyne 1 299,00 zł...

Nie wiem dlaczego wszyscy piszą, że GTO przekręca mocniejszego brata. Przecież GTX też się kręci i koło się zamyka...

 

Co do tematu, to bierz Asusa. Ma ViVo i jest najtańszy :wink:

Edytowane przez ShaDiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wypowiedź 15 letniego eksperta... :mur: . Jak załatwisz mi 7900 od MSI za 899zł to lecę do banku po pożyczkę i biorę od razu 20-30 sztuk...

GTO można wyrwać za jedyne 1 299,00 zł...

Nie wiem dlaczego wszyscy piszą, że GTO przekręca mocniejszego brata. Przecież GTX też się kręci i koło się zamyka...

 

Co do tematu, to bierz Asusa. Ma ViVo i jest najtańszy :wink:

 

To do mnie??

 

PS: Nick nie ma nic wspolnego z wiekiem.

 

evga EVGA 512-P2-E572-AR

Chipset: nVidia GeForce 7900GTX Pamięć: 512 MB

Wejścia/wyjścia: TV 2xDVI Złącze: PCI-Express

Szerokość szyny do pamięci: 256 bit

 

kosztuje od 1200-1600

 

a o jakim asusie myslisz?

Edytowane przez bertold15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...