Skocz do zawartości
termit_tm

Bloki By Termit_tm

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozłażą sie i są bardzo twarde ;) można tym dodusić blok a nie tak jak te od długopisów :lol:

 

 

PS. Mam dostępne o dwóch rodzajach twardości :D więc wedle życzenia ..

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa - chcialem jeeszcze zapytac, gdzie moznaa kupic ta gabke ktora okrywa blok w ostatniiej fotce - blok w kartoniku

Spotkałem ostatnio troszkę cieńszą w Praktikerze. Możliwe że w innych sklepach tego typu (OBI, Castorama) też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ta konstrukcja sie sprawdzi na AMD64 (konkretnie to sempron) z odkrytym rdzeniem? Gdzies w temacie o sempach 64 czytałem ze F2S wypada lipnie, i lepiej jest z czapką, a jak bedzie z tym blokiem? Temperatury bez czapki będą nizsze czy wyzsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie mogę powiedzieć, ponieważ niewiem na ile prawdą jest to co pisałeś nt. spadającej wydajności F2S przy zdjętych "czapkach" na A64. Więc nie ma sensu, żebym wprowadzał w błąd.

W każdym razie przy konstkrukcjach typu "jeż" temperatura nie wzrośnie po zdjęciu IHSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

bloczek niestety jeszcze nie doszedł do Jet-PC :angry: ah ta nasza PP :huh:

 

PS.

tak wygląda bloczek gotowy do wysyłki

 

http://img453.imageshack.us/img453/2006/117ob.jpg

Powiem tak:

 

Chciałbym dostać taką paczke ;) kto wie może sie skusze...

 

czekam na testy ;)

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie te testy?

 

bo bloki jerżowate już były na spdoach luksa ale dalej nie waidomo co warta ta metoda wciskania drutów w miedz....

 

co wspominano,że dziś będzie test a tu na razie lipa :cry: Tak nędzne wyniczki czy fiero ma jakiś poslizg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki już są bo o godzinie 15:57 dostałem informacja : "test zapuszczony - za jakies 6h beda wyniki" ale teraz go niema i nie znam wyników :angry:

 

 

chase1 - fotkę spodu masz jak wjedziesz w moje konto :wink:, gąbki mam ograniczoną ilość starczy może na 10 paczek wiec kto pierwszy ten lepszy później zrobię fotkę ze zaktualizowanym zabezpieczeniem

 

mkwd40 - zobaczymy jak wypadnie w testach bo bloki na jet-PC testowane są na testerze o rdzeniu (althola/durona nie pamiętam) czyli coś podobnego jak przy A64 bez czapy :wink:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysie pysie ecie pecie :)... Za jakies 6h tzn za jakies 6h a nie dokladnie za 6h :)

Bloczek jest oficjalnei pierwszy.

Wynik to 0,142 - gratuluje - za jakis czas opublikuje oficjalnie test z kilkoma fotkami itp.

Pozdrawiam

Fiero'

Edytowane przez fireblade3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okrągłe piny są bardziej opływowe na dodatek moje piny maja 5 mm a nie 3 mm ;) a to jednak robi swoje :P

 

 

cieszę się że jesteście mile zaskoczenie (no może misiek nie )

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...