Skocz do zawartości
maSTHa212

Czym Się Kierujecie Przy Zakupie Laptopa?

Glowny czynnik decydujacy przy zakupie  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Decydujacy faktor

    • Jakosc/solidnosc zbudowania
      30
    • Cena
      10
    • Opinia o marce
      8
    • Osiagi
      18
    • Dodatki(dl. gwarancji, akcesoria, serwis etc.)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

przy zakupie lapa chodziłem i pytałem sie po sklepach co dobre a czego unikać. o to co mi gadali: maxdata super kul wypas; gericom dobry lap tylko mniej znana firma; acer tanie i popularne. nastepnie poszedlem do sklepu gdzie pracują koledzy, wiadomo że jak pracują to conieco macali i mieli doczynienia. wszystkie moje propozycje to co wczesniej usłyszalem obalili :] Zgłupiałem. Polecili HP, asusa. tak się złożyło że w innym sklepie stał ten asus więc go kupiłem :)

Sorry za OFFTOP ale ile dałeś i jaką masz matrycę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybierajac i kupujac kumplowi lapka kierowalem sie: Jakość/solidność zbudowania w stosunku do ceny. Oczywiscie wazne bylo dla mnie do jakich zastosowan laptop bedzie przeznaczony i to tez mialo kluczowe znaczenie przy wyborze.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żaden argument ta matryca 14 :-| wolałbym tą 15 HP :)

Ja właśnie m.in. dla tej matrycy wybrałem tego Acera. To była poprostu najtańsza możliwość żeby dostać coś wiecej niż XGA. Drugi wielki plus Acera to to że nie musiałem płacić za coś czego i tak nie będę używał (WinXP).

 

Nie twierdze, że ten Acer to shit, ale chce zaznaczyć, że idzie kupić firmowego lapka też tanio (nie gorszego).

Więc nie ogranicza sie nam wybór tylko do Acera, bo mamy tylko 2500 zł.

Generalnie za 2.5k to nie idzie kupić porządnego nowego laptopa w PL, nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie okłamujmy sie ACER to SHIT (przynajmniej dla mnie) wiem że ACERowcy będą bronic swoich zabawek :D

Ale nie twierdz że ACER jest najlepszym zakupem do 2500 zł ! bo to jest jakaś bzdura !

 

Prawda jest taka, :angry: że do 2500 idzie kupic firmowego taniego lapa (wszystkie sa bardzo podobne), gorzej już jest jak chcesz coś z lepszym konfigiem np: lepsza grafa i masz 3500 zł wtedy to acer jest praktycznie jednynm wyborem.

 

Wiec nie gadajcie bzdur że do 2500 to tylko ACER jest ! bo to jest nie prawda bo masz w tej cenie: HP, FS, ARISTO i wszytstkie mają bardzo podobne konfigi.

 

P.S.

Rzeczywiscie ACER ma ciut lepszą matryce, ale tylko 14 cali, a HP ma 15 cali za to gorszą rozdziałke.

Ale i tak to nie zmienia faktu że HP jest lepszą ofertą.

Edytowane przez piotraspoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsza ? Chyba chciales powiedziec inna :lol:

Nie mozna pisac ze rozdzielczosc WXGA jest lepsza rozdzielczoscia od XGA ;)

One sa poprostu inne jedna ma proporcje 16:10 druga 4:3.Szersza nie znaczy lepsza,poprostu inna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsza ? Chyba chciales powiedziec inna :lol:

Nie mozna pisac ze rozdzielczosc WXGA jest lepsza rozdzielczoscia od XGA ;)

One sa poprostu inne jedna ma proporcje 16:10 druga 4:3.Szersza nie znaczy lepsza,poprostu inna :lol:

Masz racje w 100% :)

Ale zaraz sie ktoś znajdzie :mur: i napisze ze ACERowa jest lepsza :? bo ma wyższą rozdziałke :lol2:

Edytowane przez piotraspoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jesli cos ci nie pasi to na PW takie rzeczy a nie tu, poza tym jak masz problem to nic nie szkodzi zebys napisal do administracji i wylal swoje zale. Zaloze sie ze gdybys ty byl modem to byloby oh ah i w ogole cud, miod i orzeszki. Nie chce sobie przypisywac nie wiadomo jakich zaslug ale spojrz od kogo i od ktorego tematu zaczely sie zmiany na tym podforum, gdyby nie to to bys nadal sie babral w tym syfie ktory byl tu wczesniej. A najlepszym dowodem tego ze posuniecie bylo dobre i przyniosly efekty jest to ze moderatorzy i admini pogratulowali nam (modom od laptopow) roboty, jak rowniez wspomnieli ze posuniecie bardzo sie spodobalo reszcie i zamierzaja wprowadzic to do innych dzialow. Wiec panie wiem-wszystko-i-jestem-zajefajny troche szacunku dla pracy innych. Tyle ode mnie, reszte prosze albo na PW albo do adminow, topic to nie miejsce na takie rzeczy.

Tak twierdzisz? A co sam zrobiles?

Porzadki ci sie chwali i to bardzo, ale co do pewnych twoich wypowiedzi... Zdania nie zmienie.

 

Nie okłamujmy sie ACER to SHIT (przynajmniej dla mnie) wiem że ACERowcy będą bronic swoich zabawek :D

Ale nie twierdze że ACER jest najlepszym zakupem do 2500 zł ! bo to jest jakaś bzdura !

 

Prawda jest taka, :angry: że do 2500 idzie kupic firmowego taniego lapa (wszystkie sa bardzo podobne), gorzej już jest jak chcesz coś z lepszym konfigiem np: lepsza grafa i masz 3500 zł wtedy to acer jest praktycznie jednynm wyborem.

 

Wiec nie gadajcie bzdur że do 2500 to tylko ACER jest ! bo to jest nie prawda bo masz w tej cenie: HP, FS, ARISTO i wszytstkie mają bardzo podobne konfigi.

Nie moge sie z Toba nie zgodzic, bo kiedy sobie pomysle, co widzialem w tym przedziale cenowym... Szkoda klikac.

Chyba nawet termin shit jest akceptowalny. Niestety tansze lapki acera sa lipne. Na te z wyzszej polki cenowej jakos ludzie tak nie narzekaja. Inna bajka, to stosunek ilosci zwrotow do ilosci sprzedanych komputerow. Szkoda, ze nie mam tych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy sie czepiacie do jakosci wykonania:)

jak ktos sie uprze to nawet kewlarową obudowe zniszczy:P

 

a co pekajacych zawiasow?? koledzie w FSC za 5tys peklo po 4 miesiachac, tak ze matryca odpadla,

sam bylem swiadkiem odwozenia do serwisu w dwoch czesciach:D

 

plastki takie same jak w acerze!!

trzymaja juz 3 tygodnie w serwisie , kolesiowi to nie przeszkadza bo ma drugi.

 

wiec nie wiem co wy sie ludzie czepiacie?:)

 

wiadomo ze acer to nie IBM ale bez przesady zeby zaraz wyzywac od SHITów:)

 

ja mojego woze dzien w dzien do pracy, torba lata w bagazniku razem z lewarkiem i kluczami:)

i jakos zyje:)

nic nie peka nc nie trzeszczy:)

 

a co do serwisu...... to juz nie wina La'Ptoka ze serwis do bani prawda?:)

 

pozdro

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACER...

 

,zeby jeszcze zmienili desine swoich lapkow !!-- tyle serii,tyle modeli a prawie wszystkie maja takie same obudowy: TM albo APSIRE... i tak w kolko... do smierci !

 

to mi sie nie podoba w ACERZE --pisze to jako uzytkownik(prawie rok) ASPIRE 1692wlmi ... cala reszta poza serwisem jest OK.

 

obecnie zmieniam sprzet na "CZARNEGO" HP :)

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie zmieniam sprzet na "CZARNEGO" HP :)

 

jak moj sie porysuje to walne w lakierni u brata cala obudowe jakims specjalnym lakierem czarnym matowym do plastiku:)

juz robilismy takie zabiegi z telefonami:) wychodzilo bomba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...