Skocz do zawartości
-=drake=-

Mod Drake'a Czyli Scalenie Ściany Z Mobo... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do oglądnięcia Versji 0.01 Mojego MoDa

Tak więc zaczynamy od przymiarek i bebechów kompa:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

A Teraz już koniec ;) tzn. koniec początku:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

I efekt końcowy ;)

Dołączona grafika

 

 

Mam nadzieję że wyszedł schludniej lecz te kable polecą inaczej dyski i cd będzie przytwierdzone do sciany. Zasiłka też. Sonic Tower przychodzi za 2 dni wiec zrobie update :) Prosze o ocenki :P

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już schludniej niż ostatni "naścienny mod" na tym forum...

 

ale dalej jak dla mnie to strach się bać. Ja mam pokój tak urządzony, że nie boję się rzucać piłką, pić herbaty, krzywo patrzeć na kompa... choćby wyładowań bym się bał mając takiego moda.

 

i ta korona.... :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pekaok Ja nie rzucami piłkami po ścianach bo wyrosłem z tego a herbate pijam zazwyczaj na powierzchni poziomej z racji prawa grawitacji... no tak :) Wyładowania powiadasz... ja mieszkam W mieście Ty niby też bo Tychy to przecież miasto w którym bywam bardzo często.

@ DiJo Skoro masz tak pisać - wyjdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tychy to jedyne słuszne miasto! :>

 

przykłady były skrajne, mam na myśli bardziej wizyty gromadki moich małych kuzynów diabłów tazmańskich ;) Każdemu się taka wizyta czasem zdarza.

 

Ja po prostu myślę fatalistycznie, zwykle wychodzę na tym dobrze ;) A zawsze jest to minimalne prawdopodobieństwo, że będziesz załował, że tak niedbale rzuciłeś sweterek dziewczyny ;)

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kicha... Jeśli nazywać moda walającą się płytą główną zasilacz i hdd po biurku to ja takich modów miałem przynajmniej 10... Bo np teraz moja buda stoi w piwnicy.. a płyta na specjalnym stojaku stoi w domu.. czy mam to też pokazać jako mod?

 

Idziecie na łatwiznę.. wyjac mobo z budy i przykrecic do sciany.. super mod... napewno praktyczny, egornnomiczny, cichy.. same plusy... gratuluje udanego pomysłu.

 

Boże Ty patrzysz i nie grzmisz... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

A mi sie tam podoba, całkiem odważny mod bo wieszac całego kompa na ścianie to spore wyzwanie (ale mi sie rymło :wink: ) niedość że efektowanie wygląda to jeszcze troche piecykowi chłodniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Miazga82 wieszco nie jest to jakiś extreme mod ale może chociarz byś tak krytykował co?? Ciekawe czy umiesz odkręcic scianke od obudowy?? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

dla jednych modem jest przykrecenie swiecacego wiatraka, dla innych gruntowny remont obudowy z gustem ;)

 

 

mi się podoba, ale jakbym niechcacy tracil caly sprzet to byloby nieciekawie ;) ogolem boje sie sie zostawiac sprzetu bez obudowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje:

-pozbąć sie tej obrzydliwej dechy na której jest modo

-użyj wiekszej ilości LEDów i podświetl miejsca "krytyczne"

-zdejmij z drukary i monitora obudowy=>klimat całości

-i znowu użyj tam LEDów

-narysuj flamastrami UV ( najlepiej bezbarwne) ścieszki na modo i rzeby przechodziły na biuro i ściane=>cybernetyczny bluszcz (nie wymyśliłem innego określenia)

 

Nadal uważam i pomysł z modo na ścianie jest dobry tylko jak to pomysł wymaga dobrej realizacji.

 

 

Moje poprzednie pomysły

 

 

A dla mnie to świetny pomysł. Bo mi komp miejsca nie zajmuje, jak jest w ogromnej budzie to trzeba tą bude gdzieś na poziomie podłogi/biurka itd [wszedzie tam gdzie sie poruszam] umieścić, czyli gdzieś gdzie mi to zawadza. A tak na suficie czy ścianie nic nie mam i nawet sie tam nie zbliżam, czyli świetne miejsce do umieszczenia kompa. W ten sposób mam dodatkowa przestrzeń.

 

A tak jeśli chodzi o estetyke....można to bardzo łatwo zrealizować najprostrzym sposobem kupić wszystko jednego producenta (taki sam laminat) i już to wygłąda lepiej zwłaszcza jeśli to MSI (CZERWONY). Niektóre ścieżki pokolorować flamastrem UV i już by mi sie podobało (klimat ala TRON). Jeszcze tylko przezroczyste wentyle(podświetlane)+radiatory aluminiowe na wszystkim i mamy fajne widowiska (mówimy o szaraku).

I jeszcze W.C. z odpowiednim płynem i mamy pokoik w stylu Fallout.... Na chama to można całą ściane elektronika cyfrowa zastawić i w ten sposób cały pokój to nasz komp.....fajne wrażenie jakbyś do kompa wchodził. Katode UV można by było umieścić na głowicy, która zmienia położenia miedzy wygaśnieciami katody EFEKT=ścieżki by się różnie świeciły (jakby komp pracował). A dla niedosyconych 1000 różno kolorowych Ledów na mutliwidratorach (miganie na przemian) i mamy kompa jak z starych filmów s-f.

 

Ale to tylko moje skromne zdanie....w końcu jestem małą kaczuszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawca modow (sam nigdy zadnego nie wykonalem :lol: ), ale jezeli mam go poddac ocenie to powiedzmy w moich oczach tak na 3+ wyglada :)

Decha troche psuje efekt jak napisal moj przedmowca i moze bys cos z nia zrobil. Rozumiem, ze musi komp sie na czyms trzymac lecz zawsze mozesz ja jakos "upiekszyc" :)

 

PS. Nie stawiaj tylko kubka na coolerze z napojem/herbara/kawa/alkoholem* tak jak na jednym ze zdjec :lol:

 

*niepotrzebne skreslic

 

PPS. Mialem kiedys takiego CTX'a i bardzo bylem z niego zadowolony (za to dodalem plusa do oceny dostatecznej :D )

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podova :)wyglada to duzo schludniej niz ostatni mod na scianie brawo drake :wink: (ja bym takeigo czegos nie zrobil bo nei podoba mi sie az tak bardzo ale tobie wyszlo elegancko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam, myślałem że na twraku nie ma już normalnych użytkowników... także jeszcze raz dziękuje. Co do wyglądu: Zmontowałem dziś żęby wszystko trzymało się kupy nie dla wyglądu bo stary się śpieszył dp racy. Ta deska zostanie zmieniona na przeźroczystą plexie, za tym zostaną dodane neony po 3 . Dyski, DvD i Zasiłka zostanie zawieszona na plexi. Katoda będzie za płytą... To jest wersja nie dla wyglądu tylko dla połapania się co w tym wszystkich jest... Ale dziękuje wam bardzo szczególnie ostatnim użytkownikom bo już straciłem wiarę w to forum... :)

"ukoronowanie" całosci zwala z nóg icon_wink3.gif

No tak zapomniałem korony zdjąć :P wygrałem zawody mistera i tak jest ukoronowany komp :) Pozdro

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w porządku :] pleksę możesz też ładnie rozświetlić wmontowując bezpośrednio w nią LEDy :}

 

Myślę, że takie stonowane kolory będą lepiej pasowały niż neony i katoda, zwłaszcza, że masz to mieć przed oczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze ciekawiej wygladalby ten komp, gdyby zawiesic mobo na jakichs dluzszych dystansach a miedzy sciane a plyte dac krotka, 15cm katode ktora tworzylaby delikatna poswiate.

lub, jak ktos wspomnial, plyte zamocowac na reagujacej na uv pleksie i wtedy zastosowac krotka katode uv ;)

 

jakkolwiek by jednak nie bylo.. pomysl wieszania kompow na scianach mi sie nie podoba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość _ANTEK_

no w porządku :] pleksę możesz też ładnie rozświetlić wmontowując bezpośrednio w nią LEDy :}

 

Myślę, że takie stonowane kolory będą lepiej pasowały niż neony i katoda, zwłaszcza, że masz to mieć przed oczami

Ktos kiedys robil podstawke pod monitor LCD z plexy podswietlone LEDami. Bardzo fajny efekt. Ciekawie by to podswietlalo plytke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie choć ukryłbym gdzieś hadziaka cedeka i inne badziewie żeby na widoku była tylko Mobo. Jak zmienisz deche na plekse będzie bardzo dobrze, ale zastanawia mnie jedno. Jak szybko zaczniesz zwijać cały sprzęt do budy jak zacznie siadać ci na tym kurz :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ładny efekt Ci wyszedł z tym podwójnym kolorkiem

w skali od 1 do 10 daję +9

i nie słuchaj wypowiedzi takich prymitywów jak mattnick

Edytowane przez Adler91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca napewno wyglada lepiej od blizniaczego topicu, gdzie panowal ogromny balagan - ale jak dla mnie nadal to jest wybebeszony komp. U mnie w takim stanie komp jest od 3,5 miecha i jakos nie uwazam tego za moda i na dluzsza mete staje sie troche upierdliwe bo cholernie musze uwazac co klade na biurko.

 

Poza tym przy takim rozwiazaniu ciezko mowic o wyjsciu z kompem gdzie kolwiek (Ktos powie ze PC jest po to zeby stal w domu - ale czasami sa takie sytuacje gdzie trzeba go gdzies wyniesc)

No i nie da sie dokladnie ukryc tego co powinno byc ukryte - kable

 

Moim zdaniem niepraktyczne rozwiazanie, ale co jezeli autorowi to pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie choć ukryłbym gdzieś hadziaka cedeka i inne badziewie żeby na widoku była tylko Mobo. Jak zmienisz deche na plekse będzie bardzo dobrze, ale zastanawia mnie jedno. Jak szybko zaczniesz zwijać cały sprzęt do budy jak zacznie siadać ci na tym kurz :lol: :lol2:

Co 3 dni na kompa i tak i tak leci odkurzacz z wydmuchiem więc kurzu nie będzie :)

 

Praca napewno wyglada lepiej od blizniaczego topicu, gdzie panowal ogromny balagan - ale jak dla mnie nadal to jest wybebeszony komp. U mnie w takim stanie komp jest od 3,5 miecha i jakos nie uwazam tego za moda i na dluzsza mete staje sie troche upierdliwe bo cholernie musze uwazac co klade na biurko.

 

Poza tym przy takim rozwiazaniu ciezko mowic o wyjsciu z kompem gdzie kolwiek (Ktos powie ze PC jest po to zeby stal w domu - ale czasami sa takie sytuacje gdzie trzeba go gdzies wyniesc)

No i nie da sie dokladnie ukryc tego co powinno byc ukryte - kable

 

Moim zdaniem niepraktyczne rozwiazanie, ale co jezeli autorowi to pasuje...

No tak, z jednej strony masz racje że nie powinienem mieć takiego moda i zaczynam żałować że założyłem ten topic... no cóż stało się i trudno się mówi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko ;D jak ktos bedzie chcial zebys do mniego przyszedl z kompem to mu powiesz wiesz sorka ale moj sie rzplynal na scianie i jakbys mogl to przyjdz do mnie ze swojim :wink: moze i kolega ma racje ale skoro autorowi moda się podobalo to ja nie widze problemu.

 

 

 

EDIT: jeszcze jedno pytanie jak chce usiasc na kompie, BRAT,SIOSTARA,MAMA,TATA,ZONA SYN,CORKA, (nie wiem jak tam u ciebie w rodzince :wink: ) to lapia za srobokret i odpalaja kompa ??:)

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie.. jaki mod? jaka MODYFIKACJA? co tu jest zmodowane? ja widzę tylko płytę główna na wierzchu, tyle ze nie na biurku ino na ścianie... no bez przesady..

 

można sie zastnawiać czy ładnie to to wyglada... ale napewno nie można tego nazwać modem.. no sory ale już mod -o -k jest przy tym dziełem sztuki.. przynajmniej autor się postarał.. walczył z wycinaniem otworu, malował...

 

Jeśli tak ma być reprezentowany polski moding... to jednym stwierdzenim rzec tylko można.. że robicie nam wioche w oczach zagranicznych modermistrzów... :/

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...