Skocz do zawartości
Piotrek84

Serwis Moto

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy:

 

- Forum - skompletowanie blisko 4000 użytkowników na forum o tak popularnej tematyce to jest coś

- Nie wieje pustkami

- W miare często aktualizowany portal

 

Minusy:

 

- Top kompletnie mi nie pasuje ( logo jest ciekawe i zostawiłbym takie jakie jest ), tą kobiete wywalił bym natychmiast - nie pasuje do niczego

- Szkoda że, styl jest taki czysto szablonowy. Design jportal mocno odpycha.

- Wg mnie za duża lewa kolumna "na forum". Nie wiem dlaczego zajmuje najwięcej miejsca . Zainteresowany tak czy siak na forum wejdzie, wg mnie zbędna.

- Pokusił bym się o napisanie więcej ciekawych artykułów ( we współpracy nawet użytkowników forum ) co na pewno przyciągało by bardziej niż wspomniana wyżej kolumna "na forum"

 

Podsumowanie:

 

Stronka pod względem zawartości jest dostateczna , do zrobienia jeszcze kosmetyczne poprawki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście forum ok, dużo użytkowników. Wygląd forum też ok, może troche mało samochodowy, ale nie będe się czepiał.

Strona za to jak dla mnie ma słabą grafikę. Nic specjalnego, nawet logo takie sobie. Logo wstawione do jPoltal'u i już, a to nie wystarczy. Moim zdaniem grafika do poprawki [tzn. rozbudowania].

Artykuły mogą być, a tapety rzeczywiście nie działa link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...