Skocz do zawartości
maziboss

Orginalna Koszulka Pilkarska

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Postanowilem ze kupie sobie koszulke pilkarska Arsenalu Londyn. Tylko nie wiem gdzie....

przeszukalem allegro i znalazlem to KLIK Nie wiem czy te 95 zl nie bedzie wyrzucone w bloto. Ludzie pisza ze koszulki sa fajne ale jak zawsze sa gusta i gusciki. Na stronie arsenal.com oczywiscie sa dostepne koszuleczki ale nie wiem do konca czy wysylaja poza UK. No i cena. Chociaz to akurat pikus. Znacie jakies sklepy w polsce najlepiej internetowe gdzie nabylbym ta koszulke ? Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Replika koszulki meczowej.

100% Polyester.

Raz - replika(co to za satysfakcja dla prawdziwego fana).

Dwa - Gdyby piłkarze mieli biegać w koszulkach wykonanych w 100% z poliestru to odwadniali by się szybciej, niż grając w zimowej kurtce na pustyni :D.

 

Jeśli cena to pikuś, poszukaj kogoś, kto mógłby kupić Ci ją w Anglii i wysłać do Polski.

 

Nie znam żadnego sklepu, który sprowadzałby oryginalne(stadionowe koszulki).

 

IMO, jeśli ta koszulka ma tylko wisieć na ścianie to możesz ją kupić. Wybór należy do Ciebie.

 

Lekki OT - nie kibicuje żadnej drużynie, mecze oglądam sporadycznie (i to tylko fragmenty). Nie jestem fanem żadnego sportu, po prostu gram w/oglądam to, na co mam ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Moze na oficjalnej stronie Arsenalu bedzie sprzedaz wysylkowa oryginalnych koszulek ?

A moze nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No musze sie zarejestrowac i poczytac. Ciekawe tylko ile sobie policza za wysylke.

Pewnie sporo, ale jesli naprawde Ci na niej zalezy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Arsenalu koszulki sa po 40Ł

2031145[/snapback]

Raz - replika(co to za satysfakcja dla prawdziwego fana).

Dwa - Gdyby piłkarze mieli biegać w koszulkach wykonanych w 100% z poliestru to odwadniali by się szybciej, niż grając w zimowej kurtce na pustyni :D.

Spojrz w opis koszulek na stronie Arsenalu - Replica Kits, 100% Stretch Woven Polyester. I co na to powiesz?

Watpie by w sklepiku Arsenalu (nie internetowym) sprzedawali inne koszulki.

Jak nie chcesz miec repliki to musisz dostac koszulke od pilkarza lecz ten "rarytas" jest dostepny dla nielicznych niestety.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Arsenalu koszulki sa po 40Ł

Home

Away

Wydaje mi sie, ze jest sa one takie same jak na stronie ISS (przynajmniej opis na to wskazuje)

Na Twoim miejscu bralbym ta z ISS :)

 

Spojrz w opis koszulek na stronie Arsenalu - Replica Kits, 100% Stretch Woven Polyester. I co na to powiesz?

Watpie by w sklepiku Arsenalu (nie internetowym) sprzedawali inne koszulki.

Jak nie chcesz miec repliki to musisz dostac koszulke od pilkarza lecz ten "rarytas" jest dostepny dla nielicznych niestety.

santi racja tylko jak koszt wysylki bedzie wynosic 5 funtow to bardziej oplaca sie w angli kupic niz w polsce :lol:

A\ koszulka wyglada na identyko jak ta w sklepiku arsenalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pare lat temu mialem oryginalna koszulke Widzewa od Adidasa i jakosc byla powalajaca. Ponad 4 lata ja "katowalem" i po tym okresie sie dopiero zuzyla. Gralem w nia w pilke, pozyczalem, jezdzilem w niej na mecze, chodzilem na codzien (wiosna-lato-jesien) itd.

A gdybym powiesil ja na scianie mialbym ja zapewne do dzis w nienaruszonym stanie, tylko przyjemosc z jej uzytkowania by mi gdzies umknela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie na stronie Arsenalu i koszt wysylki dla jednego przedmiotu w obrebie europy kosztuje 8Ł

 

A to caly kosztorys wysylek:

1 item Ł3.00 (UK) Ł5.00 (EIRE) Ł8.00 (Europe)

Over 1 item Ł4.50 )UK) Ł7.50 (EIRE) Ł12.00 (Europe)

Dla reszty swiata jest troche drozej :)

 

@paulo

Koszulka Liverpoolu bardzo fajna. Spojrzalem przy okazji na ceny w sklepie internetowym i sa teraz troche drozsze: 49.99Ł za wersje "wyjazdowa", a 39.99Ł za "domowke". Aha koszulka "wyjazdowa" sprzedawana obecnie rozni sie troche od tej co zakupiles.

Na rekawkach sa dodane jakies loga.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jestem fanatykiem pilki noznej i chcialbyum kupic jakas powiedzmy oryginalna koszulke ale nie chce na nia wydawac 250zł bo to dla mnie cena butow :D

 

moglibyscie wydac jakas konkretna opinie na temat tych koszulek za okolo 80-100zł na allegro?

zamierzam sobie taka kupic ale ktos wspomnial ze sa one z niezbyt przyjemnego materialu(slaba cyrkulacja powietrza czy jak?) czy te koszulki za stowe to jakies podrobki czy poprostu repliki bez jakiegos loga ?

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

One sa po prostu z nieprzyjemnego tworzywa, w ktorym bardzo latwo sie poci i sa to chyba repliki (ale nie jestem pewien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...