Jump to content
xsawery

Czy Można Podkręcić X200m?

Recommended Posts

Na róznych forach znalazłem zupełnie odmienne wypowiedzi-jedni twierdzą ze zintegrowanej grafiki wogóle nie da sie podkręcic, z kolei inni pisza że udało im sie podnieść taktowanie zintegrowanego proca gpu. Jak to jest naprawde?? Szczegolnie interesuje mnie sprawa z ati x200m (mam hp6125).Na stronie ati w specyfikacji podaja ze x200m posiada rdzeń taktowany na 350mhz u mnie w lapku jest to 300mhz dlatego gdyby to było mozliwe chciałbym grafe podkręcic do 350. Jeżeli jestescie pewnie że jest mozliwe podkręcenie zintegrowanego gpu byłbym wdzieczny za podanie stosownego programu.

Edited by xsawery

Tutaj chcialbym zwrocic honor ale zdaje sie ze hp popelnilo takze te notki z ukladem x200...

Po zapozaniu sie glebiej z ofertami widze ze modele zaczynajace sie na PY maja x300 a EK x200m.

ps.nie sugerujcie sie na 100% informacjami z hp.pl bo oni lubia pisac z bledami ;)

ps2.Tak jak napisal Haquim... po co ?

Tutaj chcialbym zwrocic honor ale zdaje sie ze hp popelnilo takze te notki z ukladem x200...

Po zapozaniu sie glebiej z ofertami widze ze modele zaczynajace sie na PY maja x300 a EK x200m.

ps.nie sugerujcie sie na 100% informacjami z hp.pl bo oni lubia pisac z bledami ;)

ps2.Tak jak napisal Haquim... po co ?

Posiadam notka o takim oznaczeniu: PY423EA-czyli jest to niby x300! Tylko konia z rzędem temu który wyjasni mi zasadnicza róznicę pomiedzy x300 a x200 które sa montowane w nx6125! mam wrazenie ze jeden i drugi to dokładnie to samo tylko rypneli sie w nazewnictwie. A jezeli dam rady podkręcic ( a nuż widelec cos przybędzie wydajności w grafice :-P :wink: ) to jakim programem mógłbym to zrobić??

Edited by xsawery