Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze was o wszelkie opinie o tym rodzaju matrycy (i o jego realizacjach, np w HP 6125). Wydaje mi sie to ogromna rozdzielczoscia jak na 15", nie utrudnia to pracy przy normalnych zadaniach w windows itp? Czy to, ze jest 2 razy wiecej pikseli, jakos znacznie obciaza system?

Odpowiadaja mi duze rozdzielczosci, ale nie wiem, czy na takiej jeszcze w ogole bedzie cos widac..?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze was o wszelkie opinie o tym rodzaju matrycy (i o jego realizacjach, np w HP 6125). Wydaje mi sie to ogromna rozdzielczoscia jak na 15", nie utrudnia to pracy przy normalnych zadaniach w windows itp? Czy to, ze jest 2 razy wiecej pikseli, jakos znacznie obciaza system?

Odpowiadaja mi duze rozdzielczosci, ale nie wiem, czy na takiej jeszcze w ogole bedzie cos widac..?

 

Pozdrawiam

A dlaczego nie? Rozdzialka zalezy od wielkosci pixela. Zbyt male czcionki? Windows umozliwia zmiane wielkosci ikon i czcionek. Jakis jeszcze problem widzisz?

Systemu ci to nie obciaza (to nie gra). Obraz wyrazniejszy. Wyluzuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie trzeba taka matryce ogladnac w realu i sobie pouzywac pare minut.Teraz jak siadam przy kompie z nizsa rozdzielczoscia niz sxga+ wydaje mi sie ze miejsca jest za malo.Natomoiast wielu moim znajomym wydaje sie ze na mojej matrycy wszystko jest za male.

Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec czy ci przypadnie go gustu,bo to twoj gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, z jakimi aplikacjami pracujemy, jak bardzo są one "pulpitożerne". Oprócz tego ważny jest wzrok, osoby ze słabszym wzrokiem mogą odczuwać dyskomfort, jeśli znaki b ędą zbyt małe. Pewną radą jest zmiana wielkości czcionki w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...