Skocz do zawartości
jun-filth

Uruchamianie I Zamykanie Windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

1 mialem windowsa 98, obudowa atx. Klikalem zamknij system itd...i komputer sam sie wylaczal, teraz zainstalowalem windowsa 2000 no i mam problem, wylaczam komputer czekam, i pojawia sie komunikat Teraz mozesz bezpiecznie wylaczyc komputer, da sie zrobic tak zeby komputer tak jak wczesniej juz do konca sam sie wylaczal?

 

2 no i drugie to juz bardziej skomplikowane, jak sprawic aby mozna bylo uruchamiac komputer za pomoca klawiatury (na mojej uczelni w pracowni komputerowej jest zastosowane takie rozwiazanie, komputery sa uruchamiane 1 z klawiatury, jak skonfigurowac system aby uruchamiac tak komputer)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

1 mialem windowsa 98, obudowa atx. Klikalem zamknij system itd...i komputer sam sie wylaczal, teraz zainstalowalem windowsa 2000 no i mam problem, wylaczam komputer czekam, i pojawia sie komunikat Teraz mozesz bezpiecznie wylaczyc komputer, da sie zrobic tak zeby komputer tak jak wczesniej juz do konca sam sie wylaczal?

zapewnie wina biosu plyty glownej sprawdz ustawienia (ewentualnie jeszcze cos w systemie)

 

2 no i drugie to juz bardziej skomplikowane, jak sprawic aby mozna bylo uruchamiac komputer za pomoca klawiatury (na mojej uczelni w pracowni komputerowej jest zastosowane takie rozwiazanie, komputery sa uruchamiane 1 z klawiatury, jak skonfigurowac system aby uruchamiac tak komputer)?

te funkcje znajdziesz w biosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. kiedys w XP tez mialem problem trzeba bylo wlaczyc funkcje "zaawansowane ACPI" czy jakos tak w panel sterowania->opcje zasialania; oczywiscie pod warunkiem, ze plyta to obsluguje.

2. jak plyta tego nie obsluguje, to nie bedziesz mial

Edytowane przez karuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...