Skocz do zawartości
midi

Fs Amilo Pro V2065 Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Chciałem poznać waszą opinię na temat tego notebooka FS Amilo Pro V2065. Jestem laikiem w tej kwestii, a chciałem zakupic jakiś przyzowity sprzęt w cenie do 4000 zł lub delikatnie ponad( 100 - 150zł ). Moje zdolności korzystania z googla ostatnio chyba po[gluteus maximus]dły bo nie mogę nigdzie znaleźć żadnego testu tego lapa. Konfiguracja którą wybrałem to:

 

Pentium M 735A (1,7 GHz) / Intel 915/ TFT15.4" WXGA / ATI RADEON X300 128MB (64MB dedicated/64MB shared) / 512 DDR2 533 MHz RAM / 60GB HDD SATA / DVD/+R/+-RW DL /GBLAN/ WLAN b/g / 4xUSB2.0/ S-Video / SD/MMC/MS / 2,9 kg/ LINUX CD

 

Może jest jakiś inny lap w tym przedziale cenowym który byłby lepszy.

 

Poradźcie coś!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie V-ek najlepiej pytac Haquima - ma o nich najwieksze pojecie.

Czuję się wywołany :)

Co do v2060 to jest dobry lapek ,ale pod pewnymi warunkami:

  • jak zajmujesz się programowaniem,lub pracą biurową
  • nie przeszkadza ci biała klawiatura
  • nie masaz zamiaru się w nim grzebać
  • nie masz superoka które odróżnia matryce z 262 tys kolorami od tych z 16,7mln
Do większości normalnych zastosowań jest całkiem porządny sprzęt za znosne pieniądze , no i można jeszcze sobie popykać w gierki może nie na max detalach ale zawsze. Upewnij się czy ma dysk 5400 .

Można dostać ten model już za 3900 z groszami.

PS: HP z Centrino i kartą graficzną co ma choć trochę własnej pamięci , to w tej cenie w Polsce nie dostaniesz

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma trafić w moje rączki pachnący nowością v2065 (512MB RAM) także będę w stanie za kilka dni conieco napisać - pewnie mało profesjonalnie bo to będzie mój pierwszy laptop ale o co nie zapytacie to postaram się odpowiedzieć.

 

--

pozdrawiam

Łukasz Wojciechowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma trafić w moje rączki pachnący nowością v2065 (512MB RAM) także będę w stanie za kilka dni conieco napisać - pewnie mało profesjonalnie bo to będzie mój pierwszy laptop ale o co nie zapytacie to postaram się odpowiedzieć.

 

--

pozdrawiam

Łukasz Wojciechowski

 

Fajnie. Ja będę dokonywał zakupu gdzieś około za miesiąc więc chętnie posłucham twojej opinii na temat sprzętu. Jeśli zakupujesz lapa w jakimś sklepie internetowym to chętnie poznam jego adresik. Może znasz jakieś zaufane i godne polecenia sklepiki??. Pozdrawiam

 

Midi...

Edytowane przez midi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...