Skocz do zawartości
metztli

Msi M635 Czy Acer 5024, Czy Też Coś Innego?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, chodzi mi żeby był Turion, dysk 5400rpm, X700 -> Acer ma podobno włączone głośniki non stop i się grzeje, prawda? co sądzicie o tym MSI m635? ma solidniejszą budowę, dysk 5400rpm (tyle że firma mało znana, i ma taki 'feler' że ujście wiatraczka ma z prawej strony -> na rękę z myszką, ale to chyba nie takie feler ) -> laptop całkiem całkiem -> wiadomo że dużo ludzi ma Acera więc coś mi tu napiszą 'z życia wzięte' (najcenniejsze rady to te od długotrwałych użytkowników) ........ a może jeszcze jakiś inny model innej firmy?? byle miał turiona, 5400rpm, x700, ram i tak pewnie będe dokupywa (taktowanie też ważne) -> z góry dzięki za wszelki odzew i konkretne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chodzi mi żeby był Turion, dysk 5400rpm, X700 -> Acer ma podobno włączone głośniki non stop i się grzeje, prawda? co sądzicie o tym MSI m635? ma solidniejszą budowę, dysk 5400rpm (tyle że firma mało znana, i ma taki 'feler' że ujście wiatraczka ma z prawej strony -> na rękę z myszką, ale to chyba nie takie feler ) -> laptop całkiem całkiem -> wiadomo że dużo ludzi ma Acera więc coś mi tu napiszą 'z życia wzięte' (najcenniejsze rady to te od długotrwałych użytkowników) ........ a może jeszcze jakiś inny model innej firmy?? byle miał turiona, 5400rpm, x700, ram i tak pewnie będe dokupywa (taktowanie też ważne) -> z góry dzięki za wszelki odzew i konkretne propozycje

Nigdy nie widzialem tego MSI, ale duzy plus za turiona MT. Grzeje sie bez porownania mniej, bo pracuje przy sporo nizszym napieciu. Takie turionki mozna spotkac tez u asusa. Co do reszty konfigu - poszukaj.

PS. Asus, podobnie podobnie jak acer, ma brzydki zwyczaj pakowania dyskow 4200rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ludzie, nikt z was się nie spotkał z fimą MSI? ok, powiedzmy że wezmę tego MSI m635, może napiszcie co byście mieli mu do zarzucenia i jakie ewentualnie modele wolelibyście od tego modelu zakładając ten sam zakres cenowy? może to da mi do myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer jest paskudny, MSI sliczny, ja bede mial podobny budzet i wlasnie jestem juz zdecydowany na MSI, do tego MSI ma bluetooth, matryca szklana, nawet na jednej ze stron napisali ze X-black a takie matryce ma Sony choc wydaje mi sie ze to bubel w opisie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI sprzedaje Karen pod nazwą CA.

Zbyt duze uproszczenie,moze wprowadzac w blad.Wiele roznych firm produkowalo kadlubki firmowane logiem CA... np. MSI,CLEVO,ECS itp itd ;) Nie mieli jednak tego modelu tylko (m510c i s260)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, X-black in Your dreams :)

Nie twierdzilem ze tak w istocie jest, napisalem ze na jednej z www tak jest - coby nie byc goloslownym - http://www.alb-computer.de/product_info.ph...5997717b698259d

15,4" WXGA (1280x800) X-Black

max. 16.7Mio Farben / Aktiv Matrix TFT-Farbdisplay

Inna sprawa ze to pewnie blad choc to juz tez wspomnialem :> peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...