Skocz do zawartości
Dog

Radiatory na MSI Ti4200 128!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radiatorki od thermaltake...problem w tym, ze moim MSi pomiedzy jedna z par pamieci wystaje "cos":) (nie znam sie, ale jest to jakis opronik czy cos takiego). W kazdym razie nie da sie na jedna pare zalozyc radiatora. Teraz pytanie: czy radiatory musza byc po tej stronie co jadro grafy? Czy np. efekt bedzie taki sam jesli zaloze je "na gorze" czyli sterczace w strone procesora itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radiatorki od thermaltake...problem w tym, ze moim MSi pomiedzy jedna z par pamieci wystaje "cos":) (nie znam sie, ale jest to jakis opronik czy cos takiego). W kazdym razie nie da sie na jedna pare zalozyc radiatora. Teraz pytanie: czy radiatory musza byc po tej stronie co jadro grafy? Czy np. efekt bedzie taki sam  jesli zaloze je "na gorze" czyli sterczace w strone procesora itd?

najlepsze rozwiazanie (czyt. najbardziej skuteczne) to takie gdy radiatory masz po obu stronach pamieci na grafie.

Jesli wystaje ci "cos" pomiedzy kostkami ramu najlepszym sposobem bez wydawania dodatkowej kasy jest wymierzenie kosci i pociecie pilka radiatorow od TT. Wtedy bedziesz mogl przykleic taki radiatorek osobno na kazda z kosci.

Jesli masz gdzies stary radiator od celerona to wykorzystaj go (po uprzednim pocieciu ;) ) na pamieci od strony GPU a radiatorki od TT przyklej z tylu karty.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kiepsko opisałeś swój problem, ale z tego co wywnioskowałem pomiędzy dwoma kostkami masz przeszkodę , najlepiej zrób to w ten sposób że radiator na każdą z tych kości załóż osobna, po prostu przetnij go na pół, jeszcze najlepiej napisz czy masz kości pamięci z jednej czy z obu stron karty, radiatorki muszą być z tej strony karty to kości bo na nich mają być założone :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze gdziekolwiek:) A trak serio to sa z 2 stron...tak jak powiedzial filutek...narazie zaloze po stronie przeciwnej co gpu (chyba na tasme dwustronna)..a jak skombonuje jakies 4 male radiatorki to wlane je na pamieci po stronie gpu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dog po co kupowałeś taki radiator ????????????? ;)

Na tej stronie są radiatorki które mocuje się pojedynczo na pamięć :D Kupiłbyś taki i nie było by problemu, a i tak by cie taniej wyszły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh- zaszło małe nieporozumieństwo- zdjęcie nie przedstawia MOJEJ karty. Moja wygląda "trochę inaczej":

Dołączona grafika

 

Tamto zdjęcie dałem tylko jako przykład "jak założyć radiatoty na pamięć". Więcej szczegółów o tej wypasionej karcie TUTAJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da Vinci oto mail z tamtego sklepu:"Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty dostawy, ale nie nastąpi ona wcześniej jak za dwa miesiące"...zapytalem wlasnie o te pojedynacze radiatorki:( Moze zna ktos sklep..ewentualnie jakas sprawdzona aukcje allegro z pojedynczymi radiatorkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da Vinci oto mail z tamtego sklepu:"Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty dostawy, ale nie nastąpi ona wcześniej jak za dwa miesiące"...zapytalem wlasnie o te pojedynacze radiatorki:( Moze zna ktos sklep..ewentualnie jakas sprawdzona aukcje allegro z pojedynczymi radiatorkami?

Tylko nie kupuj radiatorow na grafe od Johny44

za 5zl/szt sprzedaje pociete radiatory ze starych procow.

Za 8 - 10 zl kupisz na ALLEGRO cooler z PII i sobie mozesz go pociac na kawalki.

Okleisz tym grafe z obydwu stron i jeszcze ci zostanie.

Looknij na fotki moje i Andrz3ja w galerii GFX , te radia to wlasnie pociety coolerek z PII.

Koszt 8 zl/szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...