Skocz do zawartości
Lzep

Seitec, 184dr256m438,se,bh50

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem okazyjnie taką pamięć :

SEITEC 184DR256M438,SE,BH50

256MB DDR400 MHz CL 2.5

0312-0714M-1166

Na kościach jest oznaczenie: 0401P SEITEC DDR32M8AT-5

Szukałem po necie info, ale takiej nie znalazłem, są podobne ale mają 512 MB i np. BT-5, AT-7 zamiast AT-5 , lub inne oznaczenie serii - 0401P nie ma ! .

Może ktoś coś wie na jej temat ?

Pozdr. :?

 

Edit :

Na stronie http://forums.overclockers.ru/viewtopic.ph...7b75ed6d1a0fbe8 jest trochę podobna (tylko 512 MB) :

Seitec PC3200 512M CL2.5 SPD 2.5-3-3-8 (DDR32M8AT-5)

250MHz 2-2-2-5 3.2V

Problem tylko na jakich kościach ? - bo ta moja ma też w SPD 2.5-3-3-8 i AT-5.

Na razie puściłem ją razem z HX-em na 2-3-3-6, 2.8V, 176 MHz , na 2-2-2-6, tak jak chodził HX, wywala błędy w MemTest86.

Lzep

 

Edit2 :

No gdzie są ci fachowcy od SEITEC-a ??? - ostatnio kilku się tu wymądrzało - ale jak trzeba napisać coś czego nie ma w Googlach to już cisza ????

Lzep

Edytowane przez Lzep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia z kostki:

SEITEC 184DR256M338,SE,PA10

0247W

DDR32M8AT-7

na razie 16M- 265/2-2-2-5/3.5V, alphy nie za ostre. 1M przechodzi na 270-273/3.6V.

Edytowane przez tomall0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co mi to napisałeś ??? - przecież nie potrzebuję informacji o pamięciach SEITEC-a na Winbondach ! Potrzebuje info o mojej pamięci !!!

Konkretnie - co oznaczają : M438,SE,BH50 0401P AT-5 - reszta jest wiadoma i oczywista !

Pozdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co mi to napisałeś ??? - przecież nie potrzebuję informacji o pamięciach SEITEC-a na Winbondach ! Potrzebuje info o mojej pamięci !!!

Konkretnie - co oznaczają : M438,SE,BH50 0401P AT-5 - reszta jest wiadoma i oczywista !

Pozdr. :D

Ale jesteś pewien że to nie Winbondy? Jeśli tak, to raczej nie znajdziesz dużego info ;] , bo tymi pamięciami mało kto się interesuje.

A spróbuj je puścić same i zobacz ile latają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co mi to napisałeś ??? - przecież nie potrzebuję informacji o pamięciach SEITEC-a na Winbondach ! Potrzebuje info o mojej pamięci !!!

Konkretnie - co oznaczają : M438,SE,BH50 0401P AT-5 - reszta jest wiadoma i oczywista !

Pozdr. :D

może pokażesz fotki kości ?

bo faktycznie jak to nie winbond to nawet nie ma co szukać info ...

sądząc po oznaczeniu kostek 0401P SEITEC DDR32M8AT-5 to winbond raczej nie będzie (pierwszy tydzień 2004 ?)

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to winbondy bh6 mialem kiedys seiteci takie

Gościu, nie bądź smieszny :lol:

Ostatnie BH zeszły z linii w 2003roku( albo nawet na koniec 2002- już nie pamiętam)

Potem tylko reaktywacja UTT była i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DaRoN

Ale jesteś pewien że to nie Winbondy?...A spróbuj je puścić same i zobacz ile latają

Nie jestem pewien, chociaż we wszystkich seriach z Winbondami było "W" ( 03xxW lub 02xxW ), a u mnie jest "P" - może to PanRam - na ich stronie są pamięci sygnowane markami : PanRam, Seitec i Elixir --> http://www.panram.com.tw/EN/products.asp .

Samej tej pamięci nie puszczałem, ale jak pisałem wcześniej nie wyciągała nawet tyle co Kingston HX, wysypywała się na 2-2-2-6 . Być może poszła by lepiej na wyższym napięciu, na mojej płycie 2.8V to max - gdybym wiedział że to Winbond to zrobił bym Vdim moda, bo one dopiero przy 3.1 - 3.3 pokazują na co je stać, ale zdaje się że nie ma to sensu.

Pozdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DaRoN

 

a skad wiesz z ktorego roku moje byly, powiedzialem tylko ze mialem seiteci 256 pc2700 i byly to bh6

bo napisałes:

to winbondy bh6 mialem kiedys seiteci takie

czyli wszyło na to, że miałes kostke na Winbondzie z takimi samymi oznaczeniami co Lzep ;) - przynajmniej tak to oderbrał każdy kto czytał Twojego posta :)

 

Lzep jakieś foto ?

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lzep jakieś foto ?

Nie mam czym zrobić fotki - ale przecież napisałem dokładnie co jest na kościach - 0401P SEITEC DDR32M8AT-5 - nic więcej tam nie ma (oglądałem przez lupę). Fotkę możesz ewentualnie zobaczyć na Allegro : http://www.allegro.pl/item90991217_pamiec_...0_sprawna_.html

Napisałem maila do serwisu PanRam-u, może coś odpowiedzą ?

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czym zrobić fotki - ale przecież napisałem dokładnie co jest na kościach - 0401P SEITEC DDR32M8AT-5 - nic więcej tam nie ma (oglądałem przez lupę). Fotkę możesz ewentualnie zobaczyć na Allegro : http://www.allegro.pl/item90991217_pamiec_...0_sprawna_.html

Napisałem maila do serwisu PanRam-u, może coś odpowiedzą ?

Pozdr. :)

 

fotka kiepska ale na winbonda nie wygląda :cry:

z samych kostek nic nie odczytasz ?

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotka kiepska ale na winbonda nie wygląda :cry:

z samych kostek nic nie odczytasz ?

No q...e już ze 3 razy pisałem :

napisałem dokładnie co jest na kościach - 0401P SEITEC DDR32M8AT-5 - nic więcej tam nie ma (oglądałem przez lupę).

Wygląda na to, że to niestety nie są Winbondy.

Pozdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej LZEP powiedz mi czy twoje tez maja te koleczka dwa na kostkach w sumie to oznaczenia z kosci mialem podobne tylko gdzieniegdzie cyfry byly inne i tam gdzie ty masz BH50 ja mialem PE10 i moje byly DDR333

 

a jak startują ci na 2-2-2-5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej LZEP powiedz mi czy twoje tez maja te koleczka dwa na kostkach w sumie to oznaczenia z kosci mialem podobne tylko gdzieniegdzie cyfry byly inne i tam gdzie ty masz BH50 ja mialem PE10 i moje byly DDR333

 

a jak startują ci na 2-2-2-5 ?

U mnie sa te kółeczka, oznaczenia j/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy wszyscy nie potraficie przeczytać dwóch zdań ze zrozumieniem ?

Jeden się mnie 3 razy pyta co pisze na kościach, następny czy są kółeczka i jak startują na 2-2-2-5 ? - przecież to wszystko już pisałem i to nie raz :

nic więcej tam nie ma

a więc także i kółeczek, dla bardziej dociekliwych - nie ma też blaszek

wysypywała się na 2-2-2-6

Koniec, zamykam temat - wymęczyło mnie to bezpłodne powtarzanie po 3 razy tych samych informacji :mur: - nie są to Winbondy !!!

Pozdr. :cry:

 

PS.

Wątpliwości już nie mam. Polecam zajrzeć tu -->

http://forums.overclockers.ru/viewtopic.ph...0179&highlight=

i tu -->

http://forums.overclockers.ru/viewtopic.ph...7b75ed6d1a0fbe8

Lzep

Edytowane przez Lzep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh troche jak goodramy na bp pcb wyglądaja:P sam mialem duzo seiteców ale akurat wszystkie na winbondach... próbuj jakieś inne timingi, to może po tym uda się dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...