Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zgarnąłem trochę info z niemieckiej sieci o a8jc i oto co uzyskałem:

T1300 CORE SOLO!!! (1.66GHz/2MB/667FSB) 1024MB 80GB 8X DVD DUAL XPH GeForce Go 7300 128MB WLAN 14" WXGA. To ma być pierwsza seria rzucona na pożarcie. Core solo rozczrowuje ale, teraz uwaga cena... 1100euro!!! na starcie :banana:.

Moim zdaniem seria a8j będzie hitem Asusa. Poza tym chodzą słuchy, że ma się pojawić opcja z matrycą wxga+ czyli 1440x900 w 14". Wersja z gf7600 ma mieć standardowo (podobno) 2gb ramu. I to wszystko (podobno) po bardzo niewygórowanej cenie jak na Asusa ;)

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiaszki wszędzie trąbią, że core solo, ale to się jeszcze okaże;). Co bardzo rozczarowuje to brak slotu pcmcia, za to wpakowali jakiś expresscard. A co z ludźmi co mają audiogy i tvtunery!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poprawiłem to wxga+ na wsxga+ bo myślałem, że źle :lol: :mur: Swoją drogą ciekawe jakby się czytało tekst na takiej rozdzielczości na tak małym wyświetlaczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poprawiłem to wxga+ na wsxga+ bo myślałem, że źle :lol: :mur: Swoją drogą ciekawe jakby się czytało tekst na takiej rozdzielczości na tak małym wyświetlaczu...

zaden problem, we wlasciwosciach ekranu w zaawanswanych ustawieniach ogolnych zwiększasz DPI ze standardowych 96 na na przykład 105 i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1600 juz chyba do 13 nie wcisna ale...never say never. A co do 17" to na razie wlasnie te laptopy maja najlepsze matryce takze nadal jestem fanem takich konstrukcji, inna sprawa ze maja tez zdecydowanie najlepsze wyposazenie. No troche jednak tych zalet jeszcze posiadaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jest Core Duo, u niemca Solo

http://www.notebooki.pl/lista/notebooki/510/

http://www.onyks.org/product_info.php?products_id=1097

 

A cos wiadomo juz czy u nas w ogole bedzie dostepna wersja z gf 7600?

To jest wszystko dziwne, przekonamy się po premierze. Ja się tylko modlę żeby w standardzie była bateria 8celowa, i żeby go7300 był na MXM, tak jak 7600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam, jeśli będzie tak jak w zamierzeniu w połowie aluminiowo-magnezowy tzn. pokrywa i górna część obudowy, ekran będzie wporządku i nie przesadzą z początkową ceną. To wtedy się na niego szarpnę. Chyba, że do Vaio SZ wsadzą port DVI, Albo W7j będzie po niezbyt wygórowanej cenie.

Nie będę ukrywał, że mobilność stała się dla mnie priorytetem. Grafika jest czymś czym nie pogardzę, ale bez niej jestem w stanie żyć ;).

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jesli juz bedzie A8jm, o W3 w Polsce radze zapomniec - tak przynajmniej zapewnial mnie czlowiek z Asus Polska ze nie maja na razie w planach wprowadzenia tego modelu. Nie oznacza to jednak ze nie beda go supportowac. Poza tym przedzial cenowy bedzie tez zupelnie inny, mysle ze a8jm to granice 5500-5600 ale to kompletny strzal. Co do DVI to faktycznie szkoda ze go nie ma w W3. W Niemczech na razie tez jest tylko A8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny A8Jm to wszystko zalezy w jakiej konfiguracji do nas trafi, moze wpakuja Duo T2400, kamerke 1,3mp zamiast 0,3 wiec cena podskoczy. Ja stawiam ze bedzie powyzej 6 tys:)

Druga sprawa troche rozbiezności jest co do matrycy, w newsach ausa jest matryca color shine, w specyfikacji jest color i cristal shine, a w tescie na tej chinskiej stronie dochodzi jeszcze Splendid.

Edytowane przez riatb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny A8Jm to wszystko zalezy w jakiej konfiguracji do nas trafi, moze wpakuja Duo T2400, kamerke 1,3mp zamiast 0,3 wiec cena podskoczy. Ja stawiam ze bedzie powyzej 6 tys:)

Druga sprawa troche rozbiezności jest co do matrycy, w newsach ausa jest matryca color shine, w specyfikacji jest color i cristal shine, a w tescie na tej chinskiej stronie dochodzi jeszcze Splendid.

a do nas pewnie trafi najbardziej zubożała wersja jaka sie tylko da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A8JM oraz A8JA trafią do nas w maju, informacja z ASUS Polska.

A8JC bedzie mozna kupic juz po swietach.

 

Z ta zubozala wersja moze byc roznie, na przykladzie a8jc najgorsza wersja trafila sie np Niemcom:)

Edytowane przez riatb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum notebookreview podali ze wg przewidywan cena A8JM bedzie okolo 100$ tanszy od W3. Sa to oczywiscie niepotwierdzone informacje ale jesli faktycznie mialoby tak byc to wybor miedzy jednym a drugim bedzie sie praktycznie sprowadzac do tego czy wolimy wyzsza jakosc zbudowania i materialow czy wyjscie DVI i nizsza jakosc obudowy. No i zostaje kwestia karty graficzne : X1600 256 vs GF7600 512. Szczerze mowiac jestem dosc zdziwiony takim obrotem spraw, wg tego cena A8JM powininna oscylowac blizej 7k niz 6. Chyba jednak ciut za duzo. Poczekajmy jednak na oficjalne potwierdzenie cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum notebookreview podali ze wg przewidywan cena A8JM bedzie okolo 100$ tanszy od W3. Sa to oczywiscie niepotwierdzone informacje ale jesli faktycznie mialoby tak byc to wybor miedzy jednym a drugim bedzie sie praktycznie sprowadzac do tego czy wolimy wyzsza jakosc zbudowania i materialow czy wyjscie DVI i nizsza jakosc obudowy. No i zostaje kwestia karty graficzne : X1600 256 vs GF7600 512. Szczerze mowiac jestem dosc zdziwiony takim obrotem spraw, wg tego cena A8JM powininna oscylowac blizej 7k niz 6. Chyba jednak ciut za duzo. Poczekajmy jednak na oficjalne potwierdzenie cen.

no jesli by tak faktycznie bylo to wersja A bedzie o duzo za droga, ja oczywiscie bez gadania biore w takim razie wersje W, poki co to DVI mi nie jest bardzo potrzebne, natomiast cenie sobie jakość a wersja W jest jak dla mnie o wiele łaldniejsza oraz lepiej wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a8jm też ma być "alumuniowo-magnyzowy" ;). Różnica ma być tylko w dizajnie. W3j będzie wykonany z jakichś droższych stopów, będzie prawdopodobnie 300g lżejszy. Możliwe też że, sprawa chłodzenia będzie rozwiązana nieco lepiej w a8jm, z racji troszeczkę większych rozmiarów. Poza tym, nie wiem czy wziąłbym x1600 mając w tej samej cenie do wyboru go7600, który notabene wcale nie ustępuje radeonowi, w 3dm2006 nawet go przewyższa i to znacznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dizajn to W3 zdecydowanie lepiej wyglada, bardziej sexy ;).Co do ciezaru to mnie zdziwiles, 300 g roznicy przy takim rozmiarze to sporo szczegolnie ze W3 ma byc grubszy :blink: A co do GPU to w przypadku X1600 jesy dziwna sprawa bo wyniki sa strasznie zroznicowane : w 05 od 3500 do 4000 a w 06 od 1700 do 2000 na stockowych zegarach. Wplyw proca raczej odpada bo w wiekszosci przypadkow jest to T2300. Moze drivery ale az taki rozrzut? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak tylko bedziesz go miał to czekamy na recenzje ... boo mój budzet jaki chce wydac na lapka jest w sumie nieograniczony ... zastanawiałem sie nad acerkiem 8204 ale ogólnie ta firma podlega krytyce ogoóly ... później asus a6j w sumie b.podobne parametry aa cena sporo nizsza od acera ale ponoc słaba matryca ... daltego zainteresowałem sie własnie asusem w3j ogólnie potrzebuje lapka jako DTR aa ten jest przedewszystkim mały ... takze jezeli go bedziesz miał to twoja recenzja zadecyduje o moim wyborze ... oby była jak najardziej pozytywna .. ;) pzdrawiam i czekam z niecierpliwoscią ;)

Edytowane przez myslook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...